Kwartet: Martwa kobieta z balkonuInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Kwartet: Martwa kobieta z balkonu. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Kwartet: Martwa kobieta z balkonu zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Kwartet: Martwa kobieta z balkonu i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Kwartet: Martwa kobieta z balkonu. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Kwartet: Martwa kobieta z balkonu! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Kwartet: Martwa kobieta z balkonu, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Odcinek serialu Kwartet
Tytu oryginalny Martwa kobieta z balkonu
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki

Firma produkcyjna
Akzente Produkcja filmowa i telewizyjna
na zlecenie ZDF
dugo 89 minut
Klasyfikacja Odcinek 3 ( lista )

Pierwsza transmisja w jzyku niemieckim
8 maja 2021 na ZDF
Prt
Dyrektor Vivian Naefe
scenariusz Lancelot autorstwa Naso ,
Markus Thebe
produkcja Susanne Freyer
muzyka Martin Probst
aparat fotograficzny Peter Döttling
skaleczenie Horst Reiter
zawód
chronologia

  Poprzednik
Dom Mordercy

Die vom Tote Balkon jest niemieckim Film TV przez Vivian Naefe od roku 2021 . Jest to trzeci odcinek serialu kryminalnego Das Quartett . Anja Kling , Shenja Lacher , Annika Blendl i Anton Spieker tworz kwartet ledczy w gównych rolach.

wtek

Moda studentka medycyny spada z balkonu swojego akademika. Maike Riem i jej zespó s wezwani do zbrodni przez K14 w Lipsku zabójstw oddziau , który w trakcie ich póniejszego dochodzenia w Kijowie, staj si wiadomi laboratorium badawczego, w którym ofiara morderstwa by badany przez rozwój now substancj insulinow . Projekt badawczy przeprowadzia lipska firma farmaceutyczna, w której kwartet napotka pewne niekonsekwencje.

Notatki produkcyjne

Strzelanina na Die Tote vom Balkon rozciga si od 13 padziernika 2020 do koca listopada 2020, zgodnie z wymogami ochrony Corona. Lipsku , Berlinie i Polsce suy jako lokalizacjach . Redaktorami ZDF s Matthias Pfeifer i Stefanie von Heydwolff . Pierwsza transmisja odbya si 8 maja 2021 roku w ramach sobotniego thrillera w prime time na ZDF .

Przyjcie

Ocena odbiorców

Pierwsz transmisj 8 maja 2021 r. na ZDF ledzio 7,29 mln widzów, co odpowiada udziaowi w rynku na poziomie 24,6%; W grupie widzów w wieku od 14 do 49 lat osignito 0,69 mln widzów i 9,8 proc. udzia w rynku.

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. ^ Kwartet: Zmarli z balkonu w zaodze zjednoczeni
  2. ZDF krci dwa nowe filmy z Das Quartett , 13 padziernika 2020, presseportal.zdf.de.
  3. Kontrola Primetime: sobota, 8 maja 2021 r . 9 maja 2021 r., dostp 11 maja 2021 r. (niemiecki).

Opiniones de nuestros usuarios

Roman Wasilewski

Dla takich jak ja szukających informacji na temat Kwartet: Martwa kobieta z balkonu, jest to bardzo dobra opcja.

Katarzyna Chmiel

Byłem zachwycony, że znalazłem ten artykuł na temat _zmienna.

Mariola Pietrzak

Artykuł o Kwartet: Martwa kobieta z balkonu jest kompletny i dobrze wyjaśniony. Nie dodawałbym ani nie usuwał przecinka.

Ada Grzybowski

Nie wiem, jak dotarłem do tego artykułu o zmiennej, ale bardzo mi się podobał.