Kwartet: Dom mordercyInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Kwartet: Dom mordercy. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Kwartet: Dom mordercy zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Kwartet: Dom mordercy i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Kwartet: Dom mordercy. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Kwartet: Dom mordercy! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Kwartet: Dom mordercy, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Odcinek z serii Das Quartett
Tytu oryginalny Dom zabójców
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki

Firma produkcyjna
Akzente Film & TV produkcja
na zlecenie ZDF
dugo 89 minut
Klasyfikacja Odcinek 2 ( lista )

Pierwsza audycja w jzyku niemieckim
12 grudnia 2020 na ZDF
Prt
Dyrektor Vivian Naefe
scenariusz Friedrich Ani ,
Ina Jung
produkcja Susanne Freyer
muzyka Martin Probst
aparat fotograficzny Peter Döttling
skaleczenie Georg Soering
zawód
chronologia

  Poprzednik
Dugi cie mierci

Das Mörderhaus to niemiecki film kryminalny przez Vivian Naefe od 2020 roku , a drugi odcinek serialu ZDF przestpczoci Das Quartett . Premiera telewizyjna odbya si 12 grudnia 2020 roku na sobotnim slocie zbrodni ZDF .

wtek

Drugi przypadek wprowadza zespó K14 w spoeczny mikrokosmos starego budynku w Lipsku . Podobno w tym samym czasie zgino tam dwóch lokatorów. Zbieg okolicznoci, czy oba zgony s ze sob powizane Z jednej strony mczyzna, który zmar na zatrucie tlenkiem wgla, bo pozwoli ostygn grillowi na wgiel drzewny w swoim mieszkaniu, z drugiej strony kobieta, która zostaa znaleziona martwa w pralni. Kobieta bya partnerk Bernda Sieberta, nieco porywczego lokatora. Odkry zwoki i, poniewa podobno ostatnio dochodzi do czstych kótni midzy nimi, szybko znalaz si w zasigu wzroku ledczych. Ale podejrzany jest równie Alexander Rotte, waciciel kamienicy. Mówi si, e wywar ogromn presj na mieszkaców domu, aby zmusi ich do wyprowadzenia si z ich mieszka i rzekomo planuje zburzy dom na rzecz lukratywnego nowego centrum medycznego. Wszystkie solidne motywy, ale im gbiej Maike Riem i jej zespó wnikaj w sie argumentów, kamstw i tajemnicy budynku mieszkalnego, tym bardziej zoone staje si dochodzenie w sprawie obu przestpstw i pozostaje pytanie, czy ostatecznie jedno z drugim nie jest powizane.

Poniewa ofiara tlenku wgla jest oczywicie niefortunnym wypadkiem, za który odpowiedzialny by Glöckel, który, jak mona wykaza, by bardzo pijany, kwartet nie wydaje si by zmuszony do dalszych bada. Ale s wskazówki od innych lokatorów, które sugeruj, e odwiedza j kobieta. Po tym, jak okazuje si, e pitnastoletnia córka Alexandra Rotte'a, która dorastaa w jego apartamentowcu i wci tam czsto si znajdowaa, znikna, ledczy podejrzewaj, e bya gociem na maym przyjciu z grillem. Najemca i taksówkarz Jens Thoma, który przyjani si z Glöckelem i by z nim tego wieczoru, zaprzeczy obecnoci córki Rotesa. Dla dokadnego wyjanienia, on i jego ssiad Armin Hauke, który by krótko na przyjciu z grillem, powinni zosta przywiezieni do dzielnicy na przesuchanie. Hauke, który chce tylko przez krótki czas pój do toalety, trafia na dach samochodu subowego ledczych niedugo póniej. Hauke jest powanie ranny i przewieziony do szpitala, a zespó nie bardzo wie, co o tym myle. Czy Hauke czu si winny i sam wyskoczy przez okno, czy te zosta popchnity, poniewa wiedzia za duo Jeli tak, od kogo Po uzyskaniu dokadniejszych wyników mona zaoy, e Hauke zosta zepchnity. Alexander Rotte przyznaje si wkrótce, e doczy do mczyzny, poniewa udzieli subtelnych wskazówek na temat swojej córki, a take poprosi o pienidze na wyprowadzk z budynku mieszkalnego na jego ofert.

W midzyczasie ekspert ds. Technologii Linus Roth odczytuje dane taksówki od Jensa Thomasa Wagena, aby po odtworzeniu jego tras przejazdu na dzie zdarzenia mona byo zauway, e Thoma odwiedzi tego ranka kawaek lasu. Podczas przeszukiwania psów w tym miejscu znajduje si zwoki Celiny Rotte i tutaj równie wszystkie oznaki wskazuj na zatrucie tlenkiem wgla. Thoma jest przesuchiwany i wyjania, e znalaz martw dziewczyn tego ranka, a take swojego przyjaciela Glöckela. Poniewa dziewczynka miaa zaledwie pitnacie lat, obawia si konsekwencji prawnych i dlatego ukry ciao Celiny. W ten sposób kwartet wyjani wszystkie otwarte pytania, z wyjtkiem pytania, kto i dlaczego zabi kobiet w piwnicy, Antje Engel. W zwizku z tym Roth zauwaa, e wedug ich dochodze wszyscy mieszkacy domu mieli motyw, z wyjtkiem wczeniej niepozornej Heidi Drechsler. Christophowi Hofherrowi przychodzi do gowy, e podczas przesuchania Drechslera zobaczy kartk wakacyjn, któr Antje Engel wysaa jej z ostatnich wakacji. Kartka z napisem: Myl tylko o Tobie, tskni za Tob. A. Siebert zostaje nastpnie przesuchany i zabrany na miejsce zbrodni, gdzie paczca kobieta przyznaje si do zabicia swojej przyjacióki. Nikt nie zauwayby nic w ich zwizku, ale po tym, jak Antje zasza w ci, chciaa zakoczy zwizek i polubi Sieberta. Pozostawienie przez ni w gniewie uderzyoby j motkiem.

Wtek poboczny

Zaskakujco dla Maike Riem pojawia si jej nastoletni syn Lukas, który mieszka z ojcem w Berlinie. Chce porozmawia z matk, poniewa znalaz zdjcie pokazujce, e musiaa mie brata, o którym nic nie wie. Maike opowiada mu histori Henry'ego, który w wieku szesnastu lat by ofiar narkotyków i moe to by powód, dla którego zostaa policjantk.

Uwagi produkcyjne

Zdjcia do Das Mörderhaus odbyway si od 2 wrzenia 2019 do 30 wrzenia 2019 pod roboczym tytuem The Quartet - Always Greetings w Berlinie i Lipsku .

Przyjcie

Oceny odbiorców

Po pierwszej emisji 12 grudnia 2020 r. W ZDF obejrzao 5,8 mln widzów, co odpowiada 17,5% udziaowi w rynku.

krytyka

Rainer Tittelbach z tittelbach.tv oceni: Specyfika filmu otwierajcego [] wyblaka: nowoczesne technologie ledcze wydaj si tylko telegenicznymi wybrykami, subtelne psychologiczne i mentalne dyspozycje tej czwórki od czasu do czasu degeneruj si w poz, a przyjazna atmosfera pracy okazuje si sceneri narracyjn, która na dusz met prawdopodobnie zostanie zwieczona nud. O ile wiarygodny pomys nie polega na przedstawieniu niemieckiemu fanowi kryminaów innego biura detektywistycznego w staej klinice, ale poleganiu na wspólnocie, bliskoci i zrozumieniu z tym kwartetem, dramaturgiczne deficyty tej koncepcji s ju widoczne w drugim filmie. "

Cztery zwycistwa! Nikt nie taczy poza lini - mówili o filmie krytycy magazynu telewizyjnego TV Spielfilm i wystawili mu kciuki do góry.

Tilmann P. Gangloff ocenia dla Frankfurter Rundschau : Niestety postacie [...] [pomimo dobrej i dowiadczonej obsady] nie maj wystarczajcej gbi, aby wzbudzi prawdziwe zainteresowanie. Za pomoc którego Das Quartett moe równie obejrze miejsce zbrodni póniej; pomys ten jest o wiele bardziej oryginalny ni próba wyrónienia czonków zespou z tumu badaczy. Do tego dochodzi kilka niefortunnych dialogów "i" kompletnie zbdna "" scena finaowa wieczoru krgli ".

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Kwartet. ródo 6 listopada 2020 r .
  2. a b The Quartet: The Murderer's House at crew united , dostp 6 listopada 2020.
  3. The Quartet - The Murderer's House. W: www.ndf.de. nowa niemiecka wytwórnia filmowa , dostp 6 listopada 2020 r .
  4. Kontrola pierwotna : sobota, 12 grudnia 2020 r. W: quotemeter.de . 13 grudnia 2020, obejrzano 13 grudnia 2020 .
  5. Kling, Lacher, Blendl, Spieker, Jung / Ani, Naefe. Sowa zamiast dynamiki grupy na tittelbach.tv , dostp 17 lutego 2021 r.
  6. ^ The Quartet: Das Mörderhaus - Przegld filmów. W: fabularny film telewizyjny online. ródo 4 grudnia 2020 r .
  7. ^ Krytyk medialny Tilmann P. Gangloff : Ekscytujca fabua i pewne saboci na fr.de, dostp 17 lutego 2021 r.

Opiniones de nuestros usuarios

Milena Sosnowski

Ładny artykuł z _zmienna.

Dawid Sawicki

Nie wiem, jak dotarłem do tego artykułu o zmiennej, ale bardzo mi się podobał.

Beata Grzelak

Zgadza się. Zawiera niezbędne informacje o Kwartet: Dom mordercy.

Monika Kulik

Wreszcie! W dzisiejszych czasach wydaje się, że jeśli nie piszą artykułów składających się z dziesięciu tysięcy słów, to nie są szczęśliwi. Panowie autorzy treści, to TAK to dobry artykuł o Kwartet: Dom mordercy.

Elena Lewicki

Zgadza się. Zawiera niezbędne informacje o Kwartet: Dom mordercy.