Królestwo pokojuInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Królestwo pokoju. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Królestwo pokoju zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Królestwo pokoju i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Królestwo pokoju. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Królestwo pokoju! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Królestwo pokoju, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

The Kingdom of Peace ( The Peaceable Kingdom ) to róne obrazy amerykaskiego artysty Edwarda Hicksa , oparte na fragmencie biblijnym w Izajaszu .

obraz

Na zdjciu wilki, owce i wiele innych zwierzt s powszechne, chocia w rzeczywistoci s wrogami. Edward Hicks zawsze malowa na innym tle i nadawa zwierztom inne miejsce. Czasami zwierzta siedz na wzgórzu, czasem przed kamiennym mostem, ale czsto mona tam zobaczy wiz, który oznacza spokój. Wic namalowa ten obraz ponad sto razy. Jego wzorem i inspiracj dla obrazów byo zdanie Izajasza, jednego z najwaniejszych proroków biblijnych Biblii hebrajskiej: Wtedy wilki bd mieszka z jagnitami, a pantery bd obozowa z kozami. May chopiec bdzie razem spdza cielta, mode lwy i bydo misne. Krowy i niedwiedzie bd si pa razem, tak e ich mode le razem, a lwy bd je som jak bydo. Niemowl bdzie si bawi w dziurze wydry, a dziecko odstawione od piersi wsadzi rk do jamy mii . Niemal na kadym zdjciu wida synny wiz, pod którym William Penn podpisa kontrakt sprzeday z Indianami w Pensylwanii. Jednak kade zdjcie zawiera przesanie, e dzikie zwierzta równie mona oswoi, aby li ludzie równie mieli dobr stron, a wrogowie równie mogli y razem.

Hicks namalowa róne wersje obrazu, z których 62 zachoway si. Kilka obrazów jest wystawianych w muzeach w Stanach Zjednoczonych, w tym w Worcester Art Museum, Brooklyn Museum i Metropolitan Museum of Art .

Artysta

Edward Hicks (17801849) mieszka w rodzinie kwakrów . W wieku 13 lat rozpocz praktyk jako powózka, aw wieku 21 lat rozpocz wasn dziaalno gospodarcz jako malarz powozów, domów i szyldów. Od 1812 roku pracowa jako ksidz, a okoo 1820 roku zacz malowa obrazy sztalugowe. Zignorowa krytyczne spojrzenie kwakrów na sztuk i traktowa swoje zdjcia jako ilustracj tematów w serwisie.

Indywidualne dowody

  1. The Peaceable Kingdom, 1845-46 , American Art, The Phillips Collection, dostp 21 padziernika 2014.
  2. Holland Cotter: Art Review: Finding Endless Conflict Hidden in a Peaceable Kingdom , New York Times, 16 czerwca 2000, dostp 21 padziernika 2014.
  3. Edward Hicks: The Peaceable Kingdom , Worcester Art Museum, dostp 21 padziernika 2014.
  4. Kolekcje: American Art: The Peaceable Kingdom , Brooklyn Museum, dostp 21 padziernika 2014.
  5. Peaceable Kingdom , Metropolitan Museum of Art, dostp 25 stycznia 2021st
  6. Królestwo Edwarda Hicksa. Die Welt, 19 stycznia 2007, obejrzano: 21 padziernika 2014.

Opiniones de nuestros usuarios

Rafal Kania

Musiałem znaleźć coś innego na temat Królestwo pokoju, co nie było typową rzeczą, o której zawsze czyta się w Internecie, i podobał mi się ten artykuł _zmienna.

Miroslaw Skrzypczak

Wreszcie artykuł o Królestwo pokoju, który jest łatwy do przeczytania.

Zygmunt Krawczyk

Byłem zachwycony, że znalazłem ten artykuł na temat _zmienna.