Królestwo kotówInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Królestwo kotów. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Królestwo kotów zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Królestwo kotów i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Królestwo kotów. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Królestwo kotów! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Królestwo kotów, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film anime
tytu Królestwo kotów
Oryginalny tytu
transkrypcja Neko no Ongaeshi
Neko no ongaeshi logo.jpg
Kraj produkcji JaponiaJaponia Japonia
Oryginalny jzyk jzyk japoski
Rok wydania 2002
Studio Studio Ghibli
dugo 75 minut
gatunek muzyczny Fantazja , przygoda
Zalecenie wiekowe od 0
Prt
Dyrektor Hiroyuki Morita
scenariusz Reiko Yoshida ,
Aoi Hiiragi
produkcja Toshio Suzuki ,
Nozomu Takahashi
muzyka Yuji Nomi

Królestwo kotów ( japo. , Neko no Ongaeshi , ang. Dzikuj kotu (s)) to film anime z japoskiego studia produkcyjnego Studio Ghibli z 2002 roku.

Film oparty jest na mandze Baron: Neko no Danshaku ( , ang. "Baron: Katzenbaron") autorstwa Aoi Hiiragi . To z kolei wraca do Voice of the Heart Whisper of the Heart , kolejnej filmowej adaptacji dziea Hiiragi. Tam bohater Shizuku pisze powie o kocie o imieniu Baron Humbert von Gikkingen. Hayao Miyazaki poprosi Aoi Hiiragi o napisanie fabuy tej fikcyjnej powieci jako ksiki towarzyszcej Voice of the Heart .

Niemiecka wersja z dubbingiem pojawia si 1 padziernika 2005 roku po raz pierwszy pod tytuem The Kingdom of Cats na Disney Channel . Zosta wydany na DVD 12 marca 2007 roku przez Universum Anime .

wtek

Haru Yoshioka, 17-letnia uczennica, spónia si. Pewnego dnia spónia si te na zajcia i z tego powodu jest wymiewana przez swoj klas i jej zauroczenie. W drodze do domu ze szkoy, ona i jej przyjacióka Hiromi zobaczyy, e kot z ma paczk w pysku jest zagroony przejechaniem przez ciarówk. Nie mylc o wasnym bezpieczestwie, Haru ratuje kota, który ku jej zaskoczeniu stuka si jak czowiek, kania si i ludzkim gosem dzikuje za ratunek.

W nocy zauwaya wiele niepokojów wród kotów w ssiedztwie. Król kotów zostaje przywieziony w duej procesji na lektyce przed domem Haru, a sekretarz Natoru daje Haru zwój w podzikowaniu za uratowanie ksicia. Na zwoju wymienione s korzyci, które koty chc jej da. Na przykad dungla kocimitki ronie przez noc przed jej domem, dlatego biegaj za ni hordy kotów, a w swojej szkolnej szafce znajduje mnóstwo ywych myszy zawinitych w pudeka z prezentami.

W kocu odwiedza j Natori, sekretarz Króla Kotów, który namawia j do zgody na przybycie do Królestwa Kotów. Tam ma by on Ksicia Kotów, czego Haru w ogóle nie lubi. W panice widzi siebie jako narzeczon kota i rozpaczliwie myli, jak temu zapobiec. Znikd dobiega gos, który kae jej skontaktowa si z biurem kotów, a oni pomog. Po pocztkowych trudnociach równie j odnajduje i spotyka yw koci lalk w arystokratycznym garniturze, która przedstawia si jako Humbert von Gikkingen, znany jako Baron .

Gdy jest jeszcze w domu barona, koty przychodz i porywaj j do swojego królestwa. Baron i jeden z jego kocich przyjació, Muta, cigaj j, poniewa Haru staje si kotem w królestwie kotów i nie moe przeksztaci si z powrotem w czowieka, jeli nie wróci do ludzkiego wiata przed witem. Zalena od pomocy barona Haru wraca do swojego wiata. Podczas tej penej przygód podróy zdaje sobie jednak spraw, e coraz wicej odnajduje dla siebie, dla wasnej osoby.

Przygody w królestwie kotów zmieniy Haru w mod doros osob, która przewartociowuje swoje ycie. Film koczy si na Haru, która wstaa wczenie rano - przed matk - by i do kina ze szkoln koleank. Kiedy mówi jej co o zauroczeniu Haru ze szkoy, Haru pokazuje zdanie: "To ju nie jest dla mnie takie wane", e teraz widzi wszystko inaczej.

synchronizacja

rola japoski gonik ( seiy ) Jzyk niemiecki
Haru Yoshioka Chizuru Ikewaki Angela Wiederhut
baron Yoshihiko Hakamada Martin Umbach
Yuki Aki Maeda Alisa Palmer
Hiromi Hitomi Sat Shandra Schadt
Natori Kenta Satoi Ulrich Frank
Muta Tetsu Watanabe Gudo Hoegel
Toto Ysuke Sait Kai Taschner
matka Haru Kumiko Okae Marina Koehler
Kot Król Tetsuro Tamba Thomas Fritsch
Bieg / Lune Takayuki Yamada Roland Peek
Natoru Mari Hamada Susanne von Medvey

Opinie

W leksykonie midzynarodowych filmów pisano: Pomysowa i bajeczna kreskówka, która opowiada swoj czarujc histori z zabawnymi zwrotami akcji i zauwaaln skonnoci do surrealizmu .

Magazyn AnimaniA oceni: Zabawna i przyjemna historia, szczegóowe scenariusze i kochajcy projekt postaci: królestwo kotów idealnie pasuje do serii najwyszej klasy produkcji Ghibli .

Indywidualne dowody

  1. Ilo . W: Studio Ghibli. ródo 2 marca 2013 (japoski).
  2. Królestwo kotów. W: Leksykon Filmów Midzynarodowych . Serwis filmowy , udostpniony 18 grudnia 2016 r .Szablon: LdiF / Konserwacja / Uyty dostp 

linki internetowe

Opiniones de nuestros usuarios

Eliza Sawicki

Informacje o zmiennej Królestwo kotów są bardzo ciekawe i rzetelne, podobnie jak pozostałe artykuły, które przeczytałem do tej pory, a jest ich już wiele, bo na randkę na Tinderze czekam prawie godzinę i się nie pojawia, więc daje mi to, że mnie to wystawiło. Korzystam z okazji, aby zostawić kilka gwiazdek dla firmy i srać na moje pieprzone życie.

Renata Michalik

Ten wpis na Królestwo kotów pomógł mi w ostatniej chwili dokończyć pracę na jutro. Już widziałem, jak znowu ciągnę Wikipedię, coś, czego nauczyciel nam zabronił. Dziękuję za uratowanie mnie.

Gregory Osiński

Uznałem, że informacje, które znalazłem na temat zmiennej Królestwo kotów, są bardzo przydatne i przyjemne. Gdybym musiał umieścić 'ale', może to oznaczać, że nie jest wystarczająco wyczerpujące w swoim sformułowaniu, ale poza tym jest świetne.

Blazej Brzozowski

Wreszcie artykuł o Królestwo kotów, który jest łatwy do przeczytania.