Królestwo InnychInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Królestwo Innych. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Królestwo Innych zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Królestwo Innych i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Królestwo Innych. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Królestwo Innych! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Królestwo Innych, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Serial telewizyjny
Tytu niemiecki Królestwo Innych
Oryginalny tytu Inne Królestwo
Kraj produkcji Kanada
Oryginalny jzyk jzyk angielski
rok 2016

Firma produkcyjna
DHX Media , Nickelodeon Productions , Tom Lynch Company
dugo ok. 21-23 minuty
Odcinki 20 w 1 sezonie
gatunek muzyczny Komedia sytuacyjna
pomys Thomas W. Lynch
produkcja Thomas W. Lynch, Steven DeNure i Anne Loi
Pierwsza transmisja 10 kwietnia 2016 r. (Kanada, USA) na Nickelodeon , Family Channel

Pierwsza audycja w jzyku niemieckim
7 listopada 2016 na Nickelodeon

The Kingdom of Others (AKA: The Other Kingdom ) to kanadyjsko-amerykaska modzie - sitcom , który opowiada o elfie, który spdzi 90 dni na ziemi. Seria zostaa opracowana przez Thomasa W. Lyncha i jego firm.

Pierwszy odcinek wyemitowany w USA i Kanadzie (jednoczenie) 10 kwietnia 2016 r. Na Nickelodeon . W Niemczech serial zosta po raz pierwszy wyemitowany w Nickelodeon Germany od 7 listopada 2016 r .

Postacie

Astral to elf z Królestwa Aten. Chce odwiedzi i dowiadczy innego wiata. Przyjani si z Morganem, Devonem i Tristanem.

Morgan jest przyjacielem Astral. Wie wszystko o elfach. Póniej zna prawdziw osobowo Astral.

Devon jest przyjacielem Astrala, Morgana i Tristana oraz ojcem Petera Quince'a. Póniej okazuje si, e jest on póelfem i kuzynem Astrala.

Tristan to fajny chopak w szkole i przyjaciel Astral. W ostatnim odcinku okazuje si, e jest on zaginionym ksiciem Spartanii.

Hailey to popularna dziewczyna w szkole i rywalka Astral. Próbuje ujawni prawdziw tosamo Astral i zdoby Tristana jako przyjaciela.

Król Oberon jest wadc Królestwa Aten i ojcem Astrala.

Królowa Tytania jest królow królestwa Aten i matk Astral.

Versitude jest doradc króla Oberona. Jest tajemnicza i ma awersj do ludzi.

Oswald jest wojownikiem, który towarzyszy Astralowi w wiecie ludzi. Kiedy Oswald wkracza do wiata ludzi, ma 7 cm wzrostu.

Winston jest studentem z wymiany z Anglii. Czsto spotyka si z PeaseBlossom.

Gigi jest dziewczyn Hailey. Jest fajn, inteligentn i zrelaksowan dziewczyn.

zawód

rola aktor Aktor gosowy
Astralny Esther Zynn Jodie Blank
Tristan Callan Potter Amadeus Strobl
Morgan Celina Martin Anita Hopt
Brendoni Adam Peddle Jannik Endemann
Devon Taylor Adams Sebastian Kluckert
Hailey Josette Halpert Josefin Hagen
Peter Quince Brett Donahue
Oswald Jeff Douglas Thomas Schmuckert
Wszechstronno Alvina August Nicole Hannak
PeaseBlossom Torri Webster Kristina Tietz
Winston CJ Byrd-Vassell Patrick Keller
Król Oberon Martin Roach Oliver Siebeck
Królowa Tytania Tori Anderson Melanie Hinze
Edgar Wielki Jerald Sokolowski Sven Brieger
Gigi Giovanna Winterfeldt
Dyrektor Williams Kirsten Alter Andrea Aust

Lista odcinków

sezon 1

Liczba
( cznie )
Nie
( St. )
Tytu niemiecki Oryginalny tytu Pierwsza emisja w USA Pierwsza audycja w jzyku niemieckim (D) Dyrektor scenariusz Kod prod Kursy amerykaskie
1 1 Gupota innych Jakimi gupcami s ci miertelnicy 10 kwietnia 2016 r 7 listopada 2016 r Don McCutcheon Thomas W. Lynch 101 1,29 miliona
2 2 Wszystko inne Nowy dzieciak 10 kwietnia 2016 r 8 listopada 2016 r Don McCutcheon Thomas W. Lynch 102 1,20 mln
3 3 Tajemnica Utracony sens po tumaczeniu 17 kwietnia 2016 r 9 listopada 2016 r Don McCutcheon Jan Caruana 103 1,01 miliona
4 4 Za duo koktajli Dziki latte 17 kwietnia 2016 r 10 listopada 2016 Stefan Scaini Skander Halim 104 0,91 miliona
5 5 Tylko mae trzsienie ziemi Gdzie jest dym 24 kwietnia 2016 r 11 listopada 2016 Stefan Scaini Thomas W. Lynch 105 0,92 miliona

linki internetowe

Opiniones de nuestros usuarios

Dagmara Rak

Mój tata rzucił mi wyzwanie, abym odrobił pracę domową bez używania czegokolwiek z Wikipedii. Powiedziałem mu, że mogę to zrobić, przeszukując wiele innych witryn. Na szczęście znalazłem tę witrynę, a ten artykuł o zmiennej Królestwo Innych pomógł mi odrobić pracę domową. wpadłem w pokusę pójścia na Wikipedię, bo nie mogłem znaleźć nic o zmiennej _, ale na szczęście znalazłem ją tutaj, bo wtedy mój tata sprawdził historię przeglądania, żeby zobaczyć, gdzie był. przejdź do Wikipedii? Mam szczęście, że znalazłem tę stronę i artykuł o Królestwo Innych tutaj. Dlatego daję ci moje pięć gwiazdek.

Marlena Banaś

Ten wpis o Królestwo Innych był właśnie tym, co chciałem znaleźć.

Krystian Witkowski

Myślałem, że wiem już wszystko o zmiennej, ale w tym artykule zweryfikowałem, że pewne szczegóły, które uważałem za dobre, nie były tak dobre. Dziękuję za informacje.