KrokodylInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Krokodyl. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Krokodyl zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Krokodyl i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Krokodyl. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Krokodyl! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Krokodyl, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Krokodyl - Niezwyke wydarzenie ( ros .: , krokodyl ) to satyryczna opowie Fiodora Dostojewskiego . W nim satirizes zasad gospodarczego i kapitalizm , w którym ludzie nie s ju wane oprócz zysku. Dostojewski rozprowadza ciosy na nieziemskiej administracji rosyjskiej i na sztywnych strukturach spoecznych. Opowie zostaa opublikowana w czasopimie Epocha , które Dostojewski opublikowa wraz ze swoim bratem Michaiem ; pierwszy epizod ukaza si w lutym 1865 r. Poniewa Dostojewski zbankrutowa, a Epocha zostaa przerwana w czerwcu, narracja pozostaa niedokoczona.

akcja

Niemiecki showman przedstawia swoj sensacj moskiewskiej publicznoci: gigantyczny krokodyl Karlchen. Urzdnik Ivan Matveyich, jego ona Jelena Ivanovna i ich domowy przyjaciel Siemion Semjonowitsch s ciekawi, aby zobaczy ciekawe zwierz i uda si na miejsce. Kiedy Jelena Iwanowna w kocu widzi atrakcj, jest rozczarowana i uwaa, e zwierz jest odraajce. Poza tym ona nawet nie myli, e jest ywy; aby przekona ich, e jest inaczej, Niemiec drani go kijem. Iwan Matwiejewicz staje si zarozumiay, a take drani krokodyla, po czym zostaje poknity bez dalszych ceregieli. Jelena Iwanowna domaga si rozcicia zwierzcia, ale Niemiec i jego matka, która zostaa wezwana, gro, e pozw j, jeli Karl zostanie skrzywdzony. Z ciaa stworzenia wydobywa si gos Ivana Matveyicha - przey. Poniewa on sam jest firm redniej wielkoci i jest z tego dumny, natychmiast staje po stronie sprawy niemieckiej: zasada ekonomii ma pierwszestwo. Mógby te wykonywa swoj prac jako urzdnik pastwowy w brzuchu krokodyla, bo oczywicie tak bdzie w przyszoci.

Adaptacje

Anton Marti wyreyserowa jugosowiaski film telewizyjny Krokodyl , który po raz pierwszy wyemitowano w 1960 roku.

Jury Everhartz skada si oper po dramatyzacj z krokodyla przez Kristine Tornquist , który mia swoj premier w 2004 roku przez syreny teatru operowego .

Wydatki (wybór)

Ksika audio

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Krokodyl (1960). ródo 4 grudnia 2013 .
  2. ^ Krokodyl, syreny teatr operowy, Wiede. Pobrano 4 grudnia 2013 .

Opiniones de nuestros usuarios

Janina Brzeziński

W tym poście o Krokodyl dowiedziałem się rzeczy, których nie znałem, więc mogę już iść spać.

Daniel Winiarski

Uważam, że ten wpis o zmiennej Krokodyl jest sformułowany bardzo ciekawie, przypomina mi lata szkolne. Jakie piękne czasy, dzięki za sprowadzenie mnie do nich.