Kraina idiotówInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Kraina idiotów. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Kraina idiotów zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Kraina idiotów i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Kraina idiotów. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Kraina idiotów! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Kraina idiotów, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Kraina idiotów
Darmowe dzikie
opublikowanie 15 marca 2006 /
9 padziernika 2009 (single)
dugo 3:44
Gatunek (e) niemiecki rock
tekst Filip Burger
muzyka Darmowe dzikie
album W samym sercu /
blisko wiatru

Das Land der Vollidioten to utwór poudniowotyrolskiego niemieckiego zespou rockowego Frei.Wild , który pierwotnie ukaza si 15 marca 2006 roku na ich czwartym albumie studyjnym Mitten ins Herz . Zosta póniej ponownie nagrany na album Hart am Wind i wydany jako singiel 9 padziernika 2009 roku .

zawarto

W piosence Frei.Wild opowiadaj o mioci do rodzinnego Tyrolu Poudniowego i napitych relacjach midzy regionem a Wochami , których Poudniowy Tyrol jest czci od zakoczenia I wojny wiatowej .

W refrenie jest napisane: To jest ziemia idiotów, którzy uwaaj, e mio do domu to zdrada, Frei.Wild podkrela równie, e nie s ani neonazistami , ani anarchistami . Mioci do ojczyzny nie mona utosamia z polityk. Podczas gdy muzycy folkowi równie piewali o swojej ojczynie w telewizji, Frei.Wild by krytykowany za t sam tre tekstow. Zespó opisuje ludno Poudniowego Tyrolu jako ofiary polityki rehabilitacji Woch. Krytykuje to, e krzye s usuwane ze szkó z szacunku dla dzieci rónych wyzna. Wersami Nie taczymy Adolfa Hitlera , nie taczymy Mussoliniego Frei.Wild nawizuje do piosenki Der Mussoliniego zespou German American Friendship z 1981 roku. Ponadto grupa wyranie wyraa swoj niech do ówczesnego woskiego szefa rzdu Silvio Berlusconiego i Gianfranco Finiego , Karola Marksa , Fryderyka Engelsa , George'a W. Busha i Saddama Husajna .

Teledysk

e do ziemi kretynów twisted teledysk zosta wyprodukowany przez studio 3U i obchodzone w dniu 27 padziernika 2009 YouTube premier. Z ponad 20 milionami wywietle (stan na stycze 2021 r.) jest to trzeci najczciej klikany film Frei.Wild na YouTube.

Pokazuje zespó grajcy piosenk w pokoju, a na ekranie w tle wywietlane s róne historyczne nagrania filmowe, gównie w kontekcie politycznym. Nale do nich sekwencje filmowe z wojny w Wietnamie i zamachów terrorystycznych z 11 wrzenia 2001 roku . Pokazane s równie zdjcia strzelanin, wybuchów bomby atomowej, gwatownych demonstracji, walk psów i burzenia posgów. W filmie wystpuj midzy innymi Silvio Berlusconi , Benito Mussolini , Mahmud Ahmadineschd , Marilyn Monroe , Charles Manson , Muammar al-Kaddafi , George W. Bush , Armin Meiwes , Osama bin Laden i Josef Fritzl . Pod koniec filmu piosenkarz Philipp Burger pali kartk z napisem By Niemcem = by nazist Die Vollithioten .

pojedynczy

Kraina idiotów zostaa wydana 9 padziernika 2009 roku, zawierajc utwór Der aufrechte Weg jako singiel do pobrania . Piosenka nie moga trafi na listy przebojów.

Przyjcie

W recenzji albumu Mitten ins Herz na punkrocknews.de Sebastian Kuboth okreli krain idiotów jako piosenk hitow i rockowy hymn, który te ma wiele do powiedzenia.

Na stronie cdstarts.de utwór zosta opisany w recenzji albumu Hart am Wind Felixa Liedela jako prawdopodobnie dobrze powiedziany, ale sporny, cho zy posmak pozostaje.

W artykule Thomasa Kramara dla Frei.Wild na austriackim portalu internetowym DiePresse.com 2013 tekst piosenki zosta opisany jako do niejednoznaczny, poniewa zespó nie dystansuje si wyranie od prawicowego ekstremizmu. Tre utworu porusza si w legalnej szarej strefie i przyczynia si do debat na temat zakazów wystpów zespou, które autor ostatecznie uwaa za nieodpowiednie.

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Teksty
  2. Teledysk (YouTube)
  3. Recenzja albumu Mitten ins Herz na punkrocknews.de
  4. Recenzja albumu Hart am Wind na cdstarts.de
  5. Artyku na DiePresse.com

Opiniones de nuestros usuarios

Janina Madej

Nie wiem, jak dotarłem do tego artykułu o zmiennej, ale bardzo mi się podobał.

Milena Rutkowski

Uważam, że ten wpis o zmiennej Kraina idiotów jest sformułowany bardzo ciekawie, przypomina mi lata szkolne. Jakie piękne czasy, dzięki za sprowadzenie mnie do nich.

Diana Wrona

Ładny artykuł z _zmienna.