Koysanka na BroadwayuInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Koysanka na Broadwayu. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Koysanka na Broadwayu zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Koysanka na Broadwayu i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Koysanka na Broadwayu. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Koysanka na Broadwayu! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Koysanka na Broadwayu, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
niemiecki tytu Koysanka na Broadwayu
Tytu oryginalny Koysanka z Broadwayu
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Oryginalny jzyk jzyk angielski
Rok wydania 1951
dugo 92 minuty
Prt
Dyrektor David Butler
scenariusz Hrabia Baldwin
produkcja Williama Jacobsa
muzyka Howarda Jacksona
kamera Wilfred M. Cline
ci Irena Morra
zawód

Koysanka z Broadwayu (tytu oryginalny: Lullaby of Broadway ) to amerykaski filmowy musical przez Davida Butlera z 1951 roku.

akcja

Piosenkarka Melinda, która odnosi spore sukcesy w Europie, po dugim czasie chce odwiedzi swoj matk Jessic, niegdy odnoszc sukcesy gwiazd na Broadwayu , w Nowym Jorku . Ale ku jej zdumieniu Melinda uwiadamia sobie, e Jessica pojawia si tylko w barach i jest uzaleniona od alkoholu.

to

Film zosta ukoczony i dystrybuowany przez firm produkcyjn Warner Bros. Film komediowy zosta nagrany w trybie mono , w proporcjach 1,37:1 na tamie 35 mm . Do filmu Doris Day wydaa album pod tym samym tytuem, który wyldowa na pierwszym miejscu listy Billboard 200 .

Premiera filmu odbya si w Nowym Jorku 26 marca 1951 roku . W Republice Federalnej Niemiec po raz pierwszy wyemitowano j 19 padziernika 1982 r. w telewizji.

Piosenki

Nie. tytu kompozytor Tekciarz Zapiewany
1 Koysanka z Broadwayu Harry Warren Al Dubin Dzie Doris
2 Stajesz si przy mnie nawykiem Harry Warren Al Dubin Dzie Doris
3 Tylko jedna z tych rzeczy Cole Porter Dzie Doris
4. Kto mnie kocha George Gershwin Buddy DeSylva i Ballard MacDonald Doris Day i Gene Nelson
5 Kocham sposób, w jaki mówisz dobranoc George Wyle Eddie Pola Doris Day i Gene Nelson
6. Prosz, nie mów o mnie, kiedy odejd Sam H. Stept Sidney Clare Gladys George
7th Zapomniae Nathaniel Shilkret i Dana Suesse
ósmy W slumsach w starej slumsach Jack Little i John Siras Joe Young Gladys George
9 Zing! Poszy struny mojego serca James F. Hanley Gene Nelson
10 Jeste zaleny Sy Miller i Jerry Seelen Billy De Wolfe i Anne Triola
11 Chcielibymy pojecha w podró Sy Miller i Jerry Seelen Billy De Wolfe i Anne Triola

przyjcie

W leksykonie midzynarodowych filmów pisano, e Hollywoodzka fabryka marze z kilkoma wybitnymi numerami muzycznymi bya na wskro zabawna. The New York Times negatywnie oceni muzyczn adaptacj, poniewa historia si spaszcza, gdy poszukuje si zabawnych momentów.

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Koysanka na Broadwayu. W: Leksykon Filmów Midzynarodowych . Serwis filmowy , udostpniony 27 sierpnia 2017 r .Szablon: LdiF / Konserwacja / Uyty dostp 
  2. ^ Koysanka z Broadwayu. The New York Times , dostp 14 listopada 2014 roku .

Opiniones de nuestros usuarios

Irena Nowacki

Mój tata rzucił mi wyzwanie, abym odrobił pracę domową bez używania czegokolwiek z Wikipedii. Powiedziałem mu, że mogę to zrobić, przeszukując wiele innych witryn. Na szczęście znalazłem tę witrynę, a ten artykuł o zmiennej Koysanka na Broadwayu pomógł mi odrobić pracę domową. wpadłem w pokusę pójścia na Wikipedię, bo nie mogłem znaleźć nic o zmiennej _, ale na szczęście znalazłem ją tutaj, bo wtedy mój tata sprawdził historię przeglądania, żeby zobaczyć, gdzie był. przejdź do Wikipedii? Mam szczęście, że znalazłem tę stronę i artykuł o Koysanka na Broadwayu tutaj. Dlatego daję ci moje pięć gwiazdek.

Kalina Rogowski

Ten wpis na Koysanka na Broadwayu sprawił, że wygrałem zakład, co mniej niż uzyskanie dobrego wyniku.