Kolczaste zwierz: mikki ArturInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Kolczaste zwierz: mikki Artur. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Kolczaste zwierz: mikki Artur zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Kolczaste zwierz: mikki Artur i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Kolczaste zwierz: mikki Artur. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Kolczaste zwierz: mikki Artur! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Kolczaste zwierz: mikki Artur, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny Kolczaste zwierz: mikki Artur
Kraj produkcji NRD
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 1956
dugo 10 minut
Prt
Dyrektor Kurt Jung-Alsen
scenariusz Lothar Kusche
produkcja DEFA
muzyka Gerd Natschinski
aparat fotograficzny Götz Neumann
skaleczenie Charlotte Peschlow
zawód

The Spike: The Soft Artur to czarno-biay, niemiecki, krótkometraowy film satyryczny ze studia DEFA do fabu Kurta Junga-Alsena z 1956 roku .

akcja

Artur zostaje szefem dziau i pozwala swojej nowej sekretarce poczy go telefonicznie z on Gisel, która pracuje jako projektantka mody w tej samej firmie, aby j pozna. Kiedy si spotykaj, nosi kompletnie przestarza sukienk z jej pracy VEB Golden Section. Artur chce teraz udowodni jej, e pod jego kierownictwem takie nieznone wzorce nie bd ju istnie. Po dugich dyskusjach jego koledzy opracowali przystojnego modela Gisela.

Dyspozytorzy, kupcy, naczelni szefowie departamentów ministerstwa itp. za. duo narzeka. Tkanina jest zbyt droga, zuycie materiau jest zbyt due, na magazynie jest wystarczajco duo innego rodzaju tkaniny i jest wiele innych powodów. Artur precyzyjnie rejestruje kad prob o zmian i po ich uwzgldnieniu model straci cay swój szyk. Koczy na polu jako strach na wróble.

produkcja

Czarno-biay film Das Stacheltier: Mikki Artur by filmem drugoplanowym w kinach NRD od 7 wrzenia 1956 roku. Za produkcj podwójnego odcinka 073/074 odpowiadaa grupa produkcyjna Satyryczny film krótkometraowy w studiu DEFA.

linki internetowe

Opiniones de nuestros usuarios

Jolanta Marcinkowski

Artykuł o Kolczaste zwierz: mikki Artur jest kompletny i dobrze wyjaśniony. Nie dodawałbym ani nie usuwał przecinka.

Anka Karpiński

Język wygląda na stary, ale informacje są wiarygodne i ogólnie wszystko, co napisano o Kolczaste zwierz: mikki Artur, daje dużo pewności.

Lidia Kasprzyk

Informacje o zmiennej Kolczaste zwierz: mikki Artur są bardzo ciekawe i rzetelne, podobnie jak pozostałe artykuły, które przeczytałem do tej pory, a jest ich już wiele, bo na randkę na Tinderze czekam prawie godzinę i się nie pojawia, więc daje mi to, że mnie to wystawiło. Korzystam z okazji, aby zostawić kilka gwiazdek dla firmy i srać na moje pieprzone życie.

Adriana Sowa

Uważam, że ten wpis o zmiennej Kolczaste zwierz: mikki Artur jest sformułowany bardzo ciekawie, przypomina mi lata szkolne. Jakie piękne czasy, dzięki za sprowadzenie mnie do nich.

Oleg Duda

Bardzo ciekawy ten post o Kolczaste zwierz: mikki Artur.