KlejnotInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Klejnot. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Klejnot zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Klejnot i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Klejnot. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Klejnot! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Klejnot, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Bijou [ biu ] (liczba mnoga: Bijoux [ biu ]) to francuskie okrelenie , które jest równie powszechne w niemieckojzycznej Szwajcarii i oznacza klejnot , cenny przedmiot, klejnot , biuteri lub specjalno. W odniesieniu do ludzi odpowiada ujmujcemu sowu skarb .

Masoneria

W terminologii masoskiej Bijou opisuje w wikszoci misternie wykonan odznak loy. Zakada si powizanie z odznak wojskow ( patrz te: Feldloge ) lub innymi akcesoriami grupy zawodowej.

Bijoux z ló masoskich Wielkiej Loy AFAM

Bijoux z ló masoskich Wielkiej Loy Pastwowej Masonów Niemiec

Bijoux od ló masoskich z tej Grand Lodge z trzema globusy

Zobacz te

linki internetowe

Commons : Masonic bijous  - zbiór obrazów

Indywidualne dowody

  1. Hans Bickel , Christoph Landolt : szwajcarski wysoko- niemiecki. Sownik jzyka standardowego w niemieckojzycznej Szwajcarii. Wydanie drugie, cakowicie poprawione i rozszerzone, opublikowane przez Szwajcarskie Stowarzyszenie Jzyka Niemieckiego. Dudenverlag, Berlin 2018, ISBN 978-3-411-70418-7 , s.23 .

Opiniones de nuestros usuarios

Michal Kwiecień

Podane informacje o zmiennej Klejnot są prawdziwe i bardzo przydatne. Dobrze.

Ada Czajkowski

Wreszcie! W dzisiejszych czasach wydaje się, że jeśli nie piszą artykułów składających się z dziesięciu tysięcy słów, to nie są szczęśliwi. Panowie autorzy treści, to TAK to dobry artykuł o Klejnot.

Olga Winiarski

W tym poście o Klejnot dowiedziałem się rzeczy, których nie znałem, więc mogę już iść spać.