Imperium powraca



Internet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Imperium powraca. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Imperium powraca zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Imperium powraca i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Imperium powraca. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Imperium powraca! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Imperium powraca, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Das Reich przychodzi znowu jest tylko demo nagrania przez z niemieckiego prawicowego rockowego zespou Landser . Zosta wydany jako kaseta muzyczna w 1992 roku, a take jako pyta CD w 1996 roku z limitowan edycj pod tytuem Berlin pozostaje niemiecki . Kaseta muzyczna jest indeksowana od listopada 1993 roku , a wydanie na pycie CD od marca 1997 roku.

to

Po tym, jak zespó da swój pierwszy publiczny koncert w klubie modzieowym Konradsberg w Hennigsdorf, a dystrybuowane nagrania odniosy sukces, pod koniec 1992 roku zdecydowali si nagra swój pierwszy oficjalny nonik dwiku. Michael Regener po raz pierwszy wystpi jako piosenkarz, poniewa poprzedni piosenkarz Sören B. zosta niedawno aresztowany za popenione przez niego przestpstwo, nie pojawi si ju na próbach i opuci zespó. Piosenki zostay nagrane na kaset w barze w Berlinie-Weißensee przy uyciu prostej technologii studyjnej, a nastpnie odtworzone przy uyciu nieprofesjonalnych rodków i pocztkowo rozprowadzane tylko wród przyjació zespou.

zadowolony

Muzycznie wikszo utworów naley do gatunku hard rocka . Jedynie piosenka Nordland jest spokojniejsz ballad, w której piewa si Skandynawi i Skandynawi . Tematycznie utwory s gównie powicone typowym prawicowym tematom ekstremistycznym . Obejmuje to odrzucenie grup etnicznych, które s postrzegane jako gorsze i tych, którzy myl inaczej, takich jak czarni ( czarnuchy ); Turcy , Arabowie i Grecy ( Kanake verrecke , Berlin pozostaje Niemcami ) i komunici ( bijcie ich na mier! ). Midzy innymi te grupy ludzi s poddawane obraliwym owiadczeniom, wzywa si do uycia siy przeciwko nim lub wnioskuje o ich deportacj . W sztuce Kanake verrecke , zemsta jest ogaszany na neonazistowskiej Rainer Sonntag , który zosta zastrzelony w 1991 roku . Ponadto wymienia si niektóre wrogie osoby publiczne. Tak wic w utworze prawy radyka, którego melodi utworu Yellow Submarine zespou The Beatles, opierajcego si na ydach , wspomnieli Heinz Galiski , Edgar Bronfman i Simon Wiesenthal . Innym tematem jest odrzucenie Republiki Federalnej Niemiec , której tytu Faul wzywa do walki , a jednoczenie wzywa do powrotu Rzeszy Niemieckiej ( Rzesza znów nadchodzi ). Ponadto zapowiadane jest odzyskanie terenów utraconych przez Polsk po I i II wojnie wiatowej ( Gdask , Wrocaw i Szczecin ). W Ojcu Wielorybie Wotanie zwraca si przeciwko chrzecijastwu i gloryfikuje mitologi nordyck . Melodia piosenki ZAst oparta jest na utworze Beatlesów I Want to Hold Your Hand i jest skierowana przeciwko osobom ubiegajcym si o azyl . Pokonaj ich na mier! na podstawie Take 'Em All from Oi! -Band Cock Sparrer . Jedynie utwory Proll-Power i EKU 28 s czystymi piosenkami do picia i prawie nie zawieraj adnych neonazistowskich fragmentów tekstu. W orzeczeniu sdu o zakazie zespou, szczególne odniesienie zostao nawizane do tytuowego Aryan Fighters , który podkrela ch czonków zespou do walki i wzywa prawicow scen ekstremistyczn do wspólnego przeciwstawienia si tym, którzy myl inaczej.

Projekt okadki

Okadka jest czarno-biaa i przedstawia rysunek onierza w stalowym hemie . W tle dwa samoloty i dwa statki. Na górnej krawdzi obrazu znajduje si napis Landser we frakturze, a na prawej krawdzi, od góry do dou, tytu Imperium nadchodzi ponownie . Okadka wersji CD przedstawia czarno-biao-czerwon flag na biaym tle. Na górze i na dole zdjcia znajduj si czarne napisy Landser i Berlin pozostaj niemieckie .

Lista utworów

# tytu dugo
1 Ojciec wieloryba Wotan 2:54
2 Aryjscy wojownicy 3:01
3 Berlin pozostaje Niemcem 2:45
4 Prawicowy radyka 2:14
5 Pónocny kraj 2:59
6th Pokonaj ich na mier! 2:29
7th Dla Anne 0:34
8th Leniwy 3:09
9 czarnuch 2:14
10 Mysz turecka 0:45
11 Szalony Kanake 3:38
12 Imperium powraca 3:01
13 Nordland (instrumentalny) 1:27
14 Gdask, Wrocaw i Szczecin 2:26
15 ZAst piosenka 2:06
16 Lizak 0:50
17 Proll power 3:35
18 EKU 28 4:07

Indywidualne dowody

  1. Jana Funke: Muzyka popularna jako rodek wyrazu prawicowej ideologii - spis prawicowo-ekstremistycznej muzyki w Niemczech , s.83
  2. W ksieczce do póniej wydanego albumu Deutsche Wut / Rock gegen Oben , nagranie jest okrelane jako kaseta demo .
  3. a b c Wyrok Sdu Apelacyjnego w Berlinie z dnia 22 grudnia 2003 r., Az. (2) 3 StE 2/02 - 5 (1) (2/02). (PDF; 547 kB) Serwis internetowy Dullophob, dostp 20 maja 2013 r. ( Moliwa alternatywa na snafu.de. ( Pamitka z 2 wrzenia 2011 r. W archiwum internetowym ))
  4. Senacki Departament Spraw Wewntrznych i Sportu, Departament Ochrony Konstytucji [Berlin] (red.): Informacje o muzyce prawicowo-ekstremistycznej . Wydanie 2. Berlin listopad 2007, s. 16 ( berlin.de ( pamitka z 5 listopada 2013 w Internet Archive ) [PDF; 785 kB ; dostp 2 maja 2013]). Informacje o muzyce prawicowo-ekstremistycznej ( Pamitka po oryginale z 5 listopada 2013 r. W Internet Archive ) Informacje: Link do archiwum zosta automatycznie wstawiony i jeszcze nie zosta sprawdzony. Sprawd oryginalny i archiwalny link zgodnie z instrukcjami, a nastpnie usu to powiadomienie.  @ 1@ 2Szablon: Webachiv / IABot / www.berlin.de
  5. The Empire powraca na discogs.com
  6. Okadka albumu Berlin pozostaje niemiecki


Opiniones de nuestros usuarios

Robert Klimczak

Uważam, że ten wpis o zmiennej Imperium powraca jest sformułowany bardzo ciekawie, przypomina mi lata szkolne. Jakie piękne czasy, dzięki za sprowadzenie mnie do nich.

Beata Mazur

Bardzo ciekawy ten post o Imperium powraca.

Maciej Zaremba

Wreszcie artykuł o Imperium powraca, który jest łatwy do przeczytania.