Idealna paraInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Idealna para. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Idealna para zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Idealna para i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Idealna para. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Idealna para! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Idealna para, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu niemiecki Idealna para
Tytu oryginalny Idealne przeciwiestwa
Kraj produkcji USA
Oryginalny jzyk jzyk angielski
Rok wydania 2004
dugo 87 minut
Klasyfikacja wiekowa FSK 6
Prt
Dyrektor Matt Cooper
scenariusz Matt Cooper,
Stewart J. Zully
produkcja Matt Cooper,
Lori Miller
muzyka Brian Tyler
aparat fotograficzny Bernd Heinl
skaleczenie Luis Colina ,
Jane Kurson
zawód

Idealna para (tytu oryginalny: Perfect Opposites ) to amerykaski dramat z 2004 roku . Film wyreyserowa Matt Cooper , który równie napisa scenariusz i by wspóproducentem filmu.

wtek

Drew Curtis i Julia Bishop poznaj si podczas studiów prawniczych. Bishop ma prac jako dyrektor ds. Reklamy w Chicago i przyjaciela, który po ukoczeniu studiów przeprowadza si do Nowego Jorku . Curtis namawia j, by przeprowadzia si z nim do Los Angeles , gdzie jego siostra znajduje prac. Drew pracuje w kancelarii prawniczej, która pracuje gównie dla aktorów. Ponadto pomaga znanemu aktorowi - jednemu z klientów firmy - zainwestowa w to, na czym zarabia wicej.

Poniewa Drew nie zda egzaminu pastwowego, zostaje zwolniony. Rozmawia z aktorem, dla którego inwestuje, i mówi mu, e relacje biznesowe mog trwa. Aktor odpowiada, e jest w biznesie od dziecistwa i zawsze by reprezentowany przez t sam kancelari. Curtis wiedziaby o tym, gdyby odrobi prac domow - w takim przypadku jednak zdaby egzamin i nie zmuszaby ich do obraania si nawzajem .

Po dugich i nieudanych poszukiwaniach pracy Julia dostaa prac jako producent filmów reklamowych w wyuczonym zawodzie. Odnosi sukcesy i zakochuje si w koleance, po czym rozstaje si z Drew. Drew znajduje now prac u agenta nieruchomoci. Po chwili Drew i Julia spotykaj si przypadkowo; W midzyczasie Julia wysza za m za koleg i ponownie si rozwioda. Drew i Julia rozmawiaj ze sob, w ostatniej scenie wida ich razem przed domem.

Opinie

Leksykon midzynarodowego filmu napisa, e staromodny wygldajce adaptacj sztuki scenicznej w reyserii postawi na mniej efektów , ale zamiast przynie bohaterów i ich motywacje do rozwoju . W dramacie komediowym tworzy psychogramy wiarygodnych osobowoci .

ta

Film zosta nakrcony w Los Angeles . Otwarto go w wybranych kinach w USA 6 lutego 2004 r. 14 maja 2004 r. Zosta zaprezentowany na targach filmowych w Cannes .

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Idealna para. W: Lexicon of International Films . Film Service , dostp 8 maja 2008 .Szablon: LdiF / Maintenance / Access used 
  2. ^ Lokalizacje filmowania dla Perfect Opposites, obejrzano 8 maja 2008
  3. Daty wydania Perfect Opposites, dostp 8 maja 2008

Opiniones de nuestros usuarios

Ilona Rogowski

Ten wpis o Idealna para był właśnie tym, co chciałem znaleźć.

Ireneusz Witek

Bardzo ciekawy ten post o Idealna para.

Arkadiusz Klimek

Podoba mi się ta strona, a artykuł o Idealna para jest tym, którego szukałem.

Tatiana Jasiński

Mój tata rzucił mi wyzwanie, abym odrobił pracę domową bez używania czegokolwiek z Wikipedii. Powiedziałem mu, że mogę to zrobić, przeszukując wiele innych witryn. Na szczęście znalazłem tę witrynę, a ten artykuł o zmiennej Idealna para pomógł mi odrobić pracę domową. wpadłem w pokusę pójścia na Wikipedię, bo nie mogłem znaleźć nic o zmiennej _, ale na szczęście znalazłem ją tutaj, bo wtedy mój tata sprawdził historię przeglądania, żeby zobaczyć, gdzie był. przejdź do Wikipedii? Mam szczęście, że znalazłem tę stronę i artykuł o Idealna para tutaj. Dlatego daję ci moje pięć gwiazdek.