Hotel mioci w TyroluInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Hotel mioci w Tyrolu. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Hotel mioci w Tyrolu zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Hotel mioci w Tyrolu i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Hotel mioci w Tyrolu. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Hotel mioci w Tyrolu! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Hotel mioci w Tyrolu, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Oryginalny tytu Hotel mioci w Tyrolu
Kraj produkcji Niemcy , Austria
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 1978
dugo 92 minuty
Klasyfikacja wiekowa FSK 16
Prt
Dyrektor Franz Antel
scenariusz Hans Haller
produkcja Neue Delta Filmproduktion ( Franz Antel )
Lisa Film ( Karl Spiehs )
CA-Film Luzern
muzyka Gerhard Heinz
aparat fotograficzny Franz X. Lederle
skaleczenie Tamara Epp
zawód

Love-Hotel in Tirol to niemiecko-austriacka gra filmowa z 1978 roku autorstwa Franza Antela z Erichem Padalewskim w podwójnej roli.

wtek

Pomimo skrajnego podobiestwa, dwa bliniaki, Peter i Paul Berger, maj zasadniczo odmienny charakter. Kiedy odziedziczyli po zmarym wujku podupady hotel wakacyjny w Tyrolu, maj zupenie inne wyobraenia o tym, co chc zrobi z pustym budynkiem. Podczas gdy jeden, Paul Berger, zarabia pienidze jako niezomny gówny ksigowy w Monachium i zgodnie z jego pomysami, hotel ma zosta przeksztacony w chrzecijaskie miejsce spotka modych studentów klasztoru, drugi, Peter Berger, podróujcy czarodziej i kobieciarz, ma zamiar przeksztaci hotel w pógotyckie miejsce spotka zmysowych Azjatów i bogatych klientów niemiecko-austriackich. Odpowiednie niejasnoci powstaj, poniewa obaj bracia pocztkowo zachowuj swoje plany dla siebie, a zatem jeden nie zna intencji drugiego. A idea instytutu uksztatowanego przez wartoci katolickie w celu moralnego i duchowego podbudowania modych ludzi jest wci daleko od koncepcji hotelu mioci z pó- lub cakowicie nagimi tajskimi dziewczynami.

Róne póniejsze, zabawne spltania opieraj si na zasadzie bliniaczej i podwójnej: na przykad, poniewa nikt tak naprawd nie potrafi odróni braci, idee Pawa i Piotra s popierane przez z stron. B. pastor tego miejsca niewiadomie planuje erotyczne plany Piotra, poniewa wierzy, e ma przed sob Pawa ze swoj koncepcj miejsca chrzecijaskiego spotkania, podczas gdy Pawe ze swoj fundamentalnie konserwatywn strategi nieustannie napotyka przeszkody i obawy. Wielu modych uczniów z klasztoru, którzy podobno bardziej interesuj si Bogiem ni msk modzie ze wsi w upale, ma nadziej na co wicej ni tylko duchowe podbudowanie z hotelu Love. wesoy elektryk André i zaniedbane lub zazdrosne ony dopeniaj panoptikonu bohaterów wokó hotelu mioci. W kocu hotel zostaje ponownie otwarty, o czym szybko nie zapomnisz w maym tyrolskim miasteczku Hinterbrunn ...

Uwagi produkcyjne

Franz Antel zaangaowa Iris Lohner, która do tej pory bya tancerk w wiedeskiej Volksoper , do roli eskiej . Paul Löwinger , który musia odwoa rezerwacj z powodu zawau serca, by pierwotnie przeznaczony do roli burmistrza . Jego nastpca Fritz Muliar czyta scenariusz tylko podczas zdj.

The Love Hotel in Tirol powsta w cigu 31 dni zdj midzy 3 lipca a 2 wrzenia 1978 roku w Tyrolu ( Kitzbühel ) i Bangkoku, a jego premiera miaa miejsce 13 padziernika 1978 roku w Ingolstadt.

Kurt Kodal by odpowiedzialny za produkcj, Ferry Windberger wzi opiek sprztu .

krytyka

Recenzje miay obraliw form, przyjt w wielu komediach erotycznych z lat 70. Filmecho / Film Week nazwa najnowsz, szorstk, skromn i nieszkodliw komedi seksualn Franza Antela komedi bdów, star pust. Tylko Fritz Muliar i Heinz Reincke pozwolili na kilka humorystycznych atrakcji. Leksykon midzynarodowego filmu The Love-Hotel w Tyrolu jako Brudne pomyki, na które skadaj si kiepskie arty staych bywalców i beztroskie dowcipy.

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. ^ Franz Antel: Twisted, in love, my life , Monachium, Wiede 2001, s. 216
  2. Roman Schliesser: Super nos. Karl Spiehs i jego filmy , Verlag Carl Ueberreuter, Wiede 2006, s. 132. Z kolei Franz Antel w swojej autobiografii Twisted, In Love wspomina o moim yciu na s. 216, nie Paul Löwinger, ale Paul Hörbiger jako orygina burmistrz.
  3. ^ Niemiecki Instytut Studiów Filmowych (red.): German Films 1978, opracowany przez Rüdiger Koschnitzki. S. 123
  4. Super nos. Karls Spiehs i jego filmy , Wiede 2006, s. 132
  5. ^ The Love Hotel in Tirol w Leksykonie Filmów MidzynarodowychSzablon: LdiF / Maintenance / Access used

Opiniones de nuestros usuarios

Tom Zieliński

Informacje o zmiennej Hotel mioci w Tyrolu są bardzo ciekawe i rzetelne, podobnie jak pozostałe artykuły, które przeczytałem do tej pory, a jest ich już wiele, bo na randkę na Tinderze czekam prawie godzinę i się nie pojawia, więc daje mi to, że mnie to wystawiło. Korzystam z okazji, aby zostawić kilka gwiazdek dla firmy i srać na moje pieprzone życie.

Urszula Szczepański

Wreszcie! W dzisiejszych czasach wydaje się, że jeśli nie piszą artykułów składających się z dziesięciu tysięcy słów, to nie są szczęśliwi. Panowie autorzy treści, to TAK to dobry artykuł o Hotel mioci w Tyrolu.

Gregory Pietrzyk

Uważam, że ten wpis o zmiennej Hotel mioci w Tyrolu jest sformułowany bardzo ciekawie, przypomina mi lata szkolne. Jakie piękne czasy, dzięki za sprowadzenie mnie do nich.