Hotel marzeInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Hotel marze. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Hotel marze zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Hotel marze i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Hotel marze. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Hotel marze! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Hotel marze, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Odcinek z serii Das Traumhotel
Tytu oryginalny Zakochany w Mauritiusie
Hotel marze Logo4.jpg
Kraj produkcji Niemcy
Austria
Oryginalny jzyk Niemiecki

Firma produkcyjna
Lisa Film
w imieniu
ARD / Degeto
dugo 90 minut
Klasyfikacja Odcinek 2 ( lista )
Pierwsza transmisja 23 kwietnia 2004 na Das Erste
Prt
Dyrektor Gloria Behrens
scenariusz Krystian Martinek
Hilly Martinek
produkcja Karl Spiehs
muzyka Michael Hofmann de Boer
aparat fotograficzny Jochen Radermacher
skaleczenie Monika Bergmann
zawód
chronologia

  Poprzednik
Wymarzony hotel - gwiazdy nad Tajlandi

Nastpca  
The Dream Hotel - The Magic of Bali

Zakochany w Mauritiusie to niemiecko-austriacki film romansowy z 2004 roku . Film telewizyjny jest drug czci serii filmowej Das Traumhotel .

akcja

Dorothea von Siethoff, wacicielka duej sieci hoteli, prosi swojego siostrzeca, kierownika hotelu Markusa Wintera, o odwiedzenie hotelu Dinarobin na Mauritiusie incognito. Ma tam sprawdzi, czy penica obowizki dyrektora hotelu Tina Berger nie jest przytoczona kierownictwem hotelu. Z powodu pomyki Dinarobin uwaa, e przemycanym obserwatorem jest pastor Stefan Meier, który wygra pobyt w hotelu, podczas gdy Markus jest uwaany za zwycizc konkursu. Uatwia to Markusowi wykonywanie swojej pracy niezauwaenie. Z drugiej strony pastor Meier jest rozpieszczany i rozpieszczany przez kierownictwo hotelu w postaci licznej asystentki kierowniczki Janin. Wkrótce trzaska midzy nimi. Tina i Markus równie uwaaj siebie za bardziej ni przystojny. Jednak Tina jest w zwizku z Klausem Wulfem, ojcem ich syna Benny'ego. Klaus wanie zrobi sobie przerw, poniewa czuje si zaniedbany przez Tin.

Olaf Kreuzenbeck chciaby wykorzysta pobyt w wymarzonym hotelu, by w kocu wyzna matce zwizek z obecn w hotelu ciarn Kerstin Jansen, ale wielokrotnie nie udaje mu si zebra niezbdnej odwagi - a Kerstin traci cierpliwo.

Kiedy Dorothea von Siethoff i córka Markusa, Leonie, przybywaj pod koniec odcinka, Markus ma wszystko pod kontrol. Tina zostaje kierownikiem hotelu i ku radoci Benny'ego rodzice ponownie si odnajduj. Pastor Meier, teraz razem z Janin, zwierza si z pierwszego oficjalnego aktu Mauritiusa Kerstina Jansena i Olafa Kreuzenbecka, których matka jest pod wielkim wraeniem nowej synowej.

produkcja

Wymarzony hotel - In Love with Mauritius zosta nakrcony gównie na Mauritiusie w 2003 roku. Kostiumy zostay stworzone przez Esther Walz , scenografia - Della de Villers . Film mia swoj telewizyjn premier 23 kwietnia 2004 roku w pierwszej .

krytyka

TV Spielfilm skomentowa Das Traumhotel - Zakochany na Mauritiusie zdaniem Tak nudny jak wakacyjny wieczór na slajdach.

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Zobacz The Dream Hotel - In Love on Mauritius na crew-united.de
  2. Zobacz tvspielfilm.de

Opiniones de nuestros usuarios

Weronika Szewczyk

Wreszcie! W dzisiejszych czasach wydaje się, że jeśli nie piszą artykułów składających się z dziesięciu tysięcy słów, to nie są szczęśliwi. Panowie autorzy treści, to TAK to dobry artykuł o Hotel marze.

Franciszek Zawada

Nie wiem, jak dotarłem do tego artykułu o zmiennej, ale bardzo mi się podobał.