Hotel marzeInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Hotel marze. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Hotel marze zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Hotel marze i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Hotel marze. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Hotel marze! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Hotel marze, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Odcinek z serii Das Traumhotel
Tytu oryginalny Niespodzianka w Meksyku
Hotel marze Logo4.jpg
Kraj produkcji Niemcy
Austria
Oryginalny jzyk Niemiecki

Firma produkcyjna
Lisa Film
w imieniu
ARD / Degeto
dugo 90 minut
Klasyfikacja Odcinek 4 ( lista )
Pierwsza transmisja 29 kwietnia 2005 na Das Erste
Prt
Dyrektor Marco Serafini
scenariusz Brigitte Blobel
produkcja Karl Spiehs
muzyka Michael Hofmann de Boer
aparat fotograficzny Bernd Neubauer
skaleczenie Ilana Goldschmidt
zawód
chronologia

  Poprzednik
Hotel marze - magia Bali

Nastpca  
The Dream Hotel - Seychelles

Niespodzianka w Meksyku to niemiecko-austriacki film romansowy z 2005 roku . Film telewizyjny jest czwart czci serii filmowej Das Traumhotel .

akcja

Zblia si rocznica wymarzonego hotelu Grupy Siethoff w Meksyku , Hacienda Temozon. Z okazji tego wydarzenia udaj si tam na wycieczk magnat hotelowy Dorothea von Siethoff i jej bratanek, kierownik hotelu Markus Winter. Dorothea chce kupi cenne zdjcia do swojego hotelu i poprosia lokalnego eksperta od sztuki. Wkrótce po wyldowaniu okazuje si, e ekspertem jest Julian von Behrenberg, ukochany Dorothei z dziecistwa. Po przyjedzie do hotelu Markus dowiedzia si, e dyrektor tamtejszy dosta zawau serca podczas zgieku obchodów rocznicy i zosta zabrany do szpitala. Bez zbdnych ceregieli Markus przejmuje zarzdzanie hotelem. Cenn pomoc otrzymuje od uroczego pracownika hotelu Esmeraldy i recepcjonistki Charlesa.

Charles i Esmeralda s w zwizku, ale Karol jest nadmiernie zazdrosny, co niejednokrotnie prowadzi do kryzysów w zwizku, a Esmeralda rezygnuje ze swojego stanowiska i opuszcza hotel podczas przygotowa do rocznicy.

Matthias Greiner, inynier z Ingolstadt , spdza wakacje w hacjendzie Temozon ze swoim modym synem Joshi. Odkd matka Joshiego opucia rodzin z powodu nowej mioci, Joshi przey powan traum i ju nie mówi. Wród goci hotelowych jest mao znana aktorka Norma Wood, która chce przej operacj plastyczn w Meksyku. Matthias jest bardzo zafascynowany pani i chciaby j lepiej pozna. Jednak jej zachowanie, na które pocztkowo miao to wpyw, wielokrotnie go obraa.

Niedawno zakochana ciocia Dorothea spdza dni prawie wycznie z Julianem von Behrenbergiem. Markus nie ufa bez groszowemu czarodziejowi, który najwyraniej spdzi kilka lat za kratkami.

Kiedy w kocu obchodzono rocznic hotelu, wszystkie fale uspokoiy si. Niespodziewanie przybya Leonie, córka Markusa, udaje jej si przekona Esmerald, by wrócia do hotelu, gdzie równie odwaa si zacz od nowa z Charlesem. Joshi wzi udzia w terapii delfinów zaproponowanej przez Markusa i odzyska zdolno mówienia. Norma i Matthias s teraz par. Okazuje si te, e Julian von Behrenberg by wówczas niewinny w wizieniu.

produkcja

Wymarzony hotel - niespodzianka w Meksyku by krcony od 16 listopada 2004 do 16 grudnia 2004 w Meksyku. Mo Vorwerck stworzy kostiumy, a Lars Lange - scenografi . Film by w dniu 29 kwietnia 2005 roku w pierwszej wyemitowany po raz pierwszy.

krytyka

TV Spielfilm odrzucia niespodziank z odcinka wymarzonego hotelu w Meksyku stwierdzeniem: Schmonzes, zdecydowanie bez niespodzianek.

Dla serwisu filmowego , Niespodzianka w Meksyku by odcinek pytkie wymarzonej serii hotel, który odwija swoj histori w egzotycznym otoczeniu krajobrazu z ma rónorodno.

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Zobacz The Dream Hotel - Surprise in Mexico na crew-united.de
  2. Zobacz tvspielfilm.de
  3. Hotel marze - niespodzianka w Meksyku. W: Lexicon of International Films . Serwis filmowy , dostp 17 lutego 2020 .Szablon: LdiF / Maintenance / Access used 

Opiniones de nuestros usuarios

Violetta Mazur

Wpis _zmienna bardzo mi się przydał.

Thomas Markowski

To dobry artykuł dotyczący Hotel marze. Podaje niezbędne informacje, bez ekscesów.

Milena Czajkowski

Uważam, że ten wpis o zmiennej Hotel marze jest sformułowany bardzo ciekawie, przypomina mi lata szkolne. Jakie piękne czasy, dzięki za sprowadzenie mnie do nich.