Hotel marzeInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Hotel marze. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Hotel marze zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Hotel marze i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Hotel marze. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Hotel marze! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Hotel marze, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Odcinek z serii Das Traumhotel
Tytu oryginalny Magia Bali
Hotel marze Logo4.jpg
Kraj produkcji Niemcy
Austria
Oryginalny jzyk Niemiecki

Firma produkcyjna
Lisa Film
w imieniu
ARD / Degeto
dugo 90 minut
Klasyfikacja Odcinek 3 ( lista )
Pierwsza transmisja 8 kwietnia 2005 na Das Erste
Prt
Dyrektor Otto Retzer
scenariusz Krystian Martinek
Hilly Martinek
produkcja Karl Spiehs
muzyka Michael Hofmann de Boer
aparat fotograficzny Claus Peter Hildenbrand
skaleczenie Biljana Grafwallner-Brezovska
zawód
chronologia

  Poprzednik
Hotel marze - Zakochany w Mauritiusie

Nastpca  
The Dream Hotel - Surprise in Mexico

Magic of Bali to niemiecko-austriacka historia miosna z 2005 roku . Film telewizyjny jest trzeci czci serii filmowej Das Traumhotel .

akcja

Franziska i Maria Helmi prowadz wspólnie luksusowy hotel na Bali . Podczas gdy Franziska chciaaby sprzeda hotel Grupie Siethoff i wróci do Europy, Maria, utalentowana kucharka i szef kuchni, nie moe sobie wyobrazi opuszczenia hotelu. Na prob ciotki Dorothei von Siethoff, odnoszcy sukcesy menader hotelu Markus Winter, w towarzystwie swojej córki Leonie, udaje si na Bali, aby przej hotel. Tam zakochuje si w Marii, która nie jest wtajemniczona w plany swojej siostry i grupy Siethoff. W tym samym czasie w hotelu przebywa równie synny paryski waciciel restauracji Pierre Fontanne. Markus pocztkowo uwaa go za konkurenta w przejciu hotelu. Fontanne chciaby jednak pozyska Mari jako sawnego szefa kuchni dla swojej sieci restauracji.

Tymczasem Leonie spdza czas w luksusowym hotelu i poznaje tam pracownika hotelu Sowiemona. Obaj zachwycaj si piosenkarzem Aleksandrem, który ma nieruchomo na Bali i tam si oczekuje. Ale nie spotykaj Aleksandra, kiedy odwiedzaj posiado, ale dozorc Jana, który udaje menedera Aleksandra. Wakacyjny flirt rozwija si midzy Leonie i Jan. Papa Markus w ogóle tego nie lubi.

Heide Heller, odnoszca sukcesy pisarka, wycofaa si na Bali, aby nabra dystansu do swojego ma Rolanda, który j zdradzi. Ale Roland, który auje swojego bdu, nie pozostawia adnego kamienia na kamieniu, aby odzyska Heide. Heide pocztkowo odrzuca lub ignoruje jego czsto spektakularne, ale niezdarne próby.

Po przybyciu Dorothei von Siethoff sytuacja stopniowo si uoya. Siethoff Group przejmuje hotel, Maria pozostaje szefem kuchni i odmawia Fontanne. Heide Heller wybacza mowi, a Leonie i Jan dowiadczaj wystpu na ywo piosenkarza Alexandra na wielkiej imprezie poegnalnej.

produkcja

The Dream Hotel - Magic of Bali zosta nakrcony w 2004 roku na Bali i Lombok . Kostiumy stworzy Christoph Birkner , scenografia pochodzi od Waltera Dreiera . Film mia swoj telewizyjn premier 8 kwietnia 2005 roku w Das Erste .

krytyka

TV Spielfilm odrzucia odcinek hotelu marze Magic of Bali stwierdzeniem: Broszura podrónicza z ramami.

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Por. Das Traumhotel - Zauber von Bali na crew-united.de
  2. Zobacz tvspielfilm.de

Opiniones de nuestros usuarios

Roksana Kaczmarek

Ten artykuł o zmiennej Hotel marze przykuł moją uwagę. Zastanawia mnie, jak dobrze odmierzone są słowa, to jest jak... eleganckie.

Anka Zakrzewski

Wreszcie artykuł o Hotel marze, który jest łatwy do przeczytania.

Irina Szczepański

Uważam, że ten wpis o zmiennej Hotel marze jest sformułowany bardzo ciekawie, przypomina mi lata szkolne. Jakie piękne czasy, dzięki za sprowadzenie mnie do nich.