Grupa zada bazy danychInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Grupa zada bazy danych. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Grupa zada bazy danych zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Grupa zada bazy danych i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Grupa zada bazy danych. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Grupa zada bazy danych! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Grupa zada bazy danych, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Baza danych Task Group ( DBTG ; niemiecki   Baza Grupa Robocza ) bya grupa robocza, która zostaa utworzona w 1965 roku przez Komitet Cobol , dawniej Programowanie Komitet Jzyk , na Konferencji Data Systems Jzyk ( CODASYL ). Pierwotna nazwa Zespou Zadaniowego ds. Przetwarzania Listy zostaa zmieniona na DBTG w 1967 roku.

W kwietniu 1971 roku DBTG opublikowao w raporcie specyfikacj jzyka manipulacji danymi Data Manipulation Language (DML) oraz jzyka opisu danych Data Definition Language (DDL) do standaryzacji sieciowych baz danych . Pierwsze propozycje DBTG zostay opublikowane ju w 1969 roku. Specyfikacja zostaa zmodyfikowana i rozwinita w rónych komisjach i opublikowana w kolejnych raportach w 1973 i 1978 roku. Specyfikacja staa si znana jako model bazy danych DBTG lub model bazy danych CODASYL. Ponadto z tej grupy wywodzi si wiele podstawowych terminów zwizanych z bazami danych.

ródo

Opiniones de nuestros usuarios

Adrian Godlewski

Dla takich jak ja szukających informacji na temat Grupa zada bazy danych, jest to bardzo dobra opcja.

Diana Baran

Nie wiem, jak dotarłem do tego artykułu o zmiennej, ale bardzo mi się podobał.

Alina Nowakowski

Myślałem, że wiem już wszystko o zmiennej, ale w tym artykule zweryfikowałem, że pewne szczegóły, które uważałem za dobre, nie były tak dobre. Dziękuję za informacje.