Gra o wadzInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Gra o wadz. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Gra o wadz zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Gra o wadz i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Gra o wadz. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Gra o wadz! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Gra o wadz, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu niemiecki Gra o wadz
Tytu oryginalny Wszyscy ludzie króla
Das-Spiel der Macht-Logo.svg
Kraj produkcji USA , Niemcy
Oryginalny jzyk jzyk angielski
Rok wydania 2006
dugo 127 minut
Klasyfikacja wiekowa FSK 12
Prt
Dyrektor Steven Zaillian
scenariusz Steven Zaillian
produkcja Todd Phillips , Ken Lemberger ,
Mike Medavoy ,
Arnold Messer ,
Steven Zaillian
muzyka James Horner
aparat fotograficzny Pawe Edelman
skaleczenie Wayne Wahrman
zawód

The Game of Power ( All the King's Men ) to amerykasko - niemiecki dramat w reyserii Stevena Zailliana z 2006 roku. Scenariusz Stevena Zailliana oparty jest na powieci Roberta Penna Warrena , opublikowanej w 1949 roku przez Roberta Rossena pod tytuem Der czowiek, który chcia rzdzi ( Wszyscy ludzie króla ) zosta nakrcony.

wtek

Willie Stark dorasta na farmie. Jest skarbnikiem okrgu , jego ona jest nauczycielk, zaczyna krytykowa rzdzcy, skorumpowany system polityczny i robi karier polityczn. Wspiera go Jack Burden, który pracowa jako dziennikarz. Jego pomocnicy to Tiny Duffy i Sadie Burke.

Stark zostaje wybrany na gubernatora z Luizjany , Tiny Duffy zosta wybrany gubernator porucznik, bo Có, kto musi by gubernator porucznik. Stark próbuje przeama potg firm naftowych i uywa tych samych rodków, co system, który krytykuje. Z powodów prywatnych prowadzi kampani na rzecz zaoenia orodka zdrowia i próbuje przecign na swoj stron dzieci Adama i Ann zmarego gubernatora Stantona. Jego przeciwnicy polityczni skupiaj si wokó sdziego Montague Irwina. Aby nie dopuci do wszczcia postpowania, na sdziego Irwina naley wywiera presj. Ponadto jego przybrany syn Jack Burden ma si zagbi w jego przeszo. Kiedy co znajduje, sdzia popenia samobójstwo. Proces impeachmentu koczy si niepowodzeniem, ale kiedy Stark chce cieszy si swoim zwycistwem, zostaje zastrzelony przez Adama Stantona. Okazuje si, e Tiny Duffy i Sadie Burke manipulowali Stantonem. Tiny Duffy zostaje zaprzysiony jako jego nastpca.

Oprócz kariery politycznej Starka i jego motywów, które s czasami skracane, motto Jest co takiego jak arogancja przegranych, jak pogardliwy umiech pijaka jest przedstawiane na róne sposoby i rozwizane na kocu filmu dla kadego z gównych bohaterów.

Opinie

Kirk Honeycutt napisa w The Hollywood Reporter 21 wrzenia 2006 r., e widzowie mog uzna ten film za rozrywkowy , o ile nie potraktowali go zbyt powanie . Chwali charyzmatyczne przedstawienia.

Todd McCarthy napisa w magazynie Variety, e film zosta fatalnie le wyemitowany . Brytyjscy aktorzy zagraliby trzy z siedmiu najwikszych ról. Fabua zostaje przeniesiona do czasu póniejszego ni w powieci.

to

Historia Williego Starka jest podobna do ycia populistycznego polityka Hueya Longa , który reprezentowa Luizjan jako gubernatora i senatora w latach dwudziestych i trzydziestych XX wieku. Jednak autor Robert Penn Warren zawsze zaprzecza jakiemukolwiek zwizkowi z Longiem. Powie zdobya nagrod Pulitzera w 1947 roku, a dwa lata póniej zostaa nakrcona na film .

Filmowanie odbyo si w Luizjanie w Nowym Orleanie , Donaldsonville, Morgan City oraz na Kapitolu stanu Luizjana , Baton Rouge . Pierwotnie Meryl Streep miaa gra rol Sadie Burke . Odesza z powodu innych zobowiza.

Film mia swoj premier 10 wrzenia 2006 na Midzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto . Film rozpocz si 22 wrzenia 2006 roku w USA i 4 stycznia 2007 roku w Niemczech. W kinach w Stanach Zjednoczonych film zarobi tylko okoo 9,0 milionów dolarów przy budecie okoo 55 milionów dolarów, a zatem, wedug magazynu Forbes, jest najwiksz klap filmow lat 2005-2009.

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. certyfikat dopuszczenia do gry w Mocy . Dobrowolna samoregulacja brany filmowej , grudzie 2006 (PDF; numer testu: 108 592 K).
  2. Recenzja autorstwa Kirka Honeycutta ( Memento z 12 lipca 2007 w Internet Archive ) Orygina ( Memento z 12 lipca 2007 w Internet Archive )
  3. Krytyka Todda McCarthy'ego  ( strona nie jest ju dostpna , wyszukiwanie w archiwach internetowychInformacje: Link zosta automatycznie oznaczony jako uszkodzony. Sprawd cze zgodnie z instrukcjami, a nastpnie usu to powiadomienie.@ 1@ 2Szablon: Dead Link / www.variety.com  
  4. ^ Lokalizacje filmowe dla All the King's Men, obejrzano 11 lipca 2007
  5. Daty rozpoczcia dla All the King's Men
  6. Ilo Filmstarts.de : lista Superflop: Gra o wadz z Seanem Pennem na froncie ( pamitka z oryginaem z 4 marca 2016 w Internet Archive ) Info: archiwum Link zosta wstawiony automatycznie i nie zostaa jeszcze sprawdzona. Sprawd oryginalny i archiwalny link zgodnie z instrukcjami, a nastpnie usu to powiadomienie. . 29 stycznia 2010. @ 1@ 2Szablon: Webachiv / IABot / www.filmstarts.de

Opiniones de nuestros usuarios

Filip Czajka

Byłem zachwycony, że znalazłem ten artykuł na temat _zmienna.

Lucas Matysiak

Podoba mi się ta strona, a artykuł o Gra o wadz jest tym, którego szukałem.

Radoslaw Orzechowski

Ładny artykuł z _zmienna.