Gra NapoleonaInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Gra Napoleona. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Gra Napoleona zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Gra Napoleona i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Gra Napoleona. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Gra Napoleona! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Gra Napoleona, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Gra Napoleona to powie Christopha Heina z 1993 roku.

zadowolony

Powie skada si gównie z listu winia tymczasowego Wörle do jego prawnika Fiarthesa. Wörle, odnoszcy sukcesy prawnik, przebywa w wizieniu za zamordowanie mczyzny w berliskiej S-Bahn za pomoc bilardowego kija po dokadnym wczeniejszym zaplanowaniu . W trakcie opowiadania biografia Wörle zostaje poszerzona, a motywacja do morderstwa zostaje wyjaniona.

Wörle dorasta w Szczecinie jako syn producenta czekolady podczas wojny i zosta wydalony z rodzicami w 1945 roku. W Turyngii uczszcza do szkoy podstawowej i redniej. Po ucieczce z NRD studiowa prawo na Zachodzie, a nastpnie zrobi doktorat. W 1967 roku rozpocz prac jako konsultant ds. Polityki lokalnej Berlina Zachodniego. Ani zysk, ani wadza nie interesuj go w polityce, interesuje go tylko to, bo musi reagowa na cigle zmieniajce si warunki. Dwadziecia lat póniej wycofa si z polityki i yje w dobrobycie, ale w stagnacji. Staje si coraz bardziej obojtny na swoje otoczenie, wszystkie podsystemy spoeczne traktuje jedynie jako boiska - w kocu Wörle nie dba o to, kto - oprócz siebie samego - zostaje zwycizc lub przegranym. Jednak nawet po odejciu z polityki nadal jest aktywny - zawsze poszukuje nowych wyzwa - w obszarze jurysdykcji i staje si odnoszcym sukcesy prawnikiem. Ostatecznie jest tak znudzony sukcesem, e decyduje si popeni morderstwo, które przeczy wszelkim definicjom i wzorcom interpretacyjnym morderstwa, które funkcjonuj w systemie prawnym. Chocia by naoczny wiadek morderstwa, Wörle zosta uniewinniony, zmuszajc system prawny do przyznania si do wasnej niemocy.

wydatek

  • Christoph Hein: Gra Napoleona. Powie. Suhrkamp Taschenbuch 3480 (1. wydanie 27 stycznia 2003). 190 stron, ISBN 978-3-518-39980-4

literatura

  • Astrid Köhler : Christoph Hein. Przeszo nie jest martwa; to nawet nie mino . W: Dies.: Budowanie mostów. Autorzy NRD przed i po zjednoczeniu. Vandenhoeck & Ruprecht 2007, s. 131156.
  • Krótkie spotkanie w {egotrip}

Indywidualne dowody

  1. ^ Astrid Koehler: Christoph Hein. Przeszo nie umara; to nawet nie mino . W: Dies.: Budowanie mostów. Autorzy NRD przed i po zjednoczeniu. Vandenhoeck & Ruprecht 2007, s. 149.

Opiniones de nuestros usuarios

Mariusz Karpiński

Minęło trochę czasu odkąd widziałem artykuł o zmiennej napisany w tak dydaktyczny sposób. Podoba mi się.

Elena Janik

Czasami, gdy szukasz informacji w Internecie o czymś, znajdujesz zbyt długie artykuły, które nalegają na mówienie o rzeczach, które Cię nie interesują. Podobał mi się ten artykuł o zmiennej, ponieważ idzie do rzeczy i mówi dokładnie o tym, czego chcę, bez gubienie się w informacjach Bezużyteczne.

Paul Kujawa

Mój tata rzucił mi wyzwanie, abym odrobił pracę domową bez używania czegokolwiek z Wikipedii. Powiedziałem mu, że mogę to zrobić, przeszukując wiele innych witryn. Na szczęście znalazłem tę witrynę, a ten artykuł o zmiennej Gra Napoleona pomógł mi odrobić pracę domową. wpadłem w pokusę pójścia na Wikipedię, bo nie mogłem znaleźć nic o zmiennej _, ale na szczęście znalazłem ją tutaj, bo wtedy mój tata sprawdził historię przeglądania, żeby zobaczyć, gdzie był. przejdź do Wikipedii? Mam szczęście, że znalazłem tę stronę i artykuł o Gra Napoleona tutaj. Dlatego daję ci moje pięć gwiazdek.