Gra mierciInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Gra mierci. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Gra mierci zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Gra mierci i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Gra mierci. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Gra mierci! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Gra mierci, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny Gra mierci
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 1997
dugo 177 minut
Klasyfikacja wiekowa FSK 12
Prt
Dyrektor Heinrich Breloer
scenariusz Heinrich Breloer
produkcja Ulrich Lenze
muzyka Hans Peter Ströer
aparat fotograficzny Hans-Günther Bücking
skaleczenie Monika Bednarz-Rauschenbach
zawód

Todesspiel jest docu-dramat z 1997 roku o atakach terrorystycznych w niemieckiej jesieni i Frakcji Czerwonej Armii . W filmie przeplataj si elementy filmowe, oryginalne nagrania i relacje naocznych wiadków.

Dwuczciowy film telewizyjny przedstawia porwanie prezesa pracodawcy Hannsa Martina Schleyera i porwanie niemieckiej maszyny wakacyjnej Landshut . Pierwsza cz Wizienia Ludowego rozpocznie si 5 wrzenia 1977 r. Porwaniem Hannsa Martina Schleyera. Koczy si wiadomoci dla kanclerza federalnego Helmuta Schmidta o porwaniu samolotu Lufthansy Landshut. Druga cz, zatytuowana Abduct the Landshut, rozpoczyna si startem samolotu na Majorce, a koczy pogrzebem Hannsa Martina Schleyera.

Recenzje

 • Leksykon filmu midzynarodowego : Fascynujcy dramat dokumentalny, który zawiera opinie i wspomnienia wielu uczestników i stara si zachowa obiektywizm wobec ofiar, mimo opowiadania si po jednej ze stron. Mimo caej bliskoci rzeczywistoci - zwaszcza w drugiej czci - wykorzystywane s te moliwoci kina gatunkowego.

Nagrody

 • Bambi 1997 jako Najlepsza gra telewizyjna
 • Zoty Lew 1997 "Nagroda specjalna za dokumentalny film telewizyjny" dla Heinricha Breloera (scenariusz i reyseria), Ulricha Lenze (producent), Horsta Königsteina (monta), Gebharda Henke (monta) i Moniki Bednarz-Rauschenbach (monta)
 • Bawarska nagroda telewizyjna 1997 dla Heinricha Breloera (reyser i scenariusz)
 • Nagroda specjalna niemieckiej Akademii Sztuk Scenicznych w ramach Dni Baden-Baden dla autora Heinricha Breloera za wybitne osignicia w telewizyjnym spektaklu dokumentalnym
 • Zoty Gong 1997 dla autora i reysera Heinricha Breloera za jego prawdziw ksik, jego wraliwe i ludzkie wywiady oraz fascynujcy i przekonujcy kierunek; Hansowi Brennerowi za zapierajcy dech w piersiach, poruszajcy czowiekiem portret Hannsa Martina Schleyera oraz Monice Bednarz za przekonujcy monta sztuk teatralnych, scen rzeczywistych i wywiadów, które z pewnoci przejd do historii telewizji.
 • Telestar 1997 w kategorii aktor do Hansa Brennera, w kategorii reyserskiej do Heinricha Breloera, w kategorii producenta do Ulricha Lenze
 • Golden Camera 1998 dla Hansa Brennera jako aktora
 • Nagroda telewizyjna DAG 1998 dla Heinricha Breloera
 • Prix Europa 1998 - Wyrónienie Honorowe
 • Prix Italia 1998 - Wyrónienie Honorowe

literatura

 • Breloer, Heinrich: gra mierci. Od porwania Schleyera do Mogadiszu. Dokumentalna narracja. Kiepenheuer & Witsch, Kolonia 1997, ISBN 346202597X

linki internetowe

Indywidualne dowody

 1. Gra mierci. W: Lexicon of International Films . Serwis filmowy , dostp 28 grudnia 2016 .Szablon: LdiF / Maintenance / Access used 

Opiniones de nuestros usuarios

Ryszard Kot

Czasami, gdy szukasz informacji w Internecie o czymś, znajdujesz zbyt długie artykuły, które nalegają na mówienie o rzeczach, które Cię nie interesują. Podobał mi się ten artykuł o zmiennej, ponieważ idzie do rzeczy i mówi dokładnie o tym, czego chcę, bez gubienie się w informacjach Bezużyteczne.

Agata Skowron

Uważam, że ten wpis o zmiennej Gra mierci jest sformułowany bardzo ciekawie, przypomina mi lata szkolne. Jakie piękne czasy, dzięki za sprowadzenie mnie do nich.