Gra mamboInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Gra mambo. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Gra mambo zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Gra mambo i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Gra mambo. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Gra mambo! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Gra mambo, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny Gra mambo
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 1998
dugo 106 minut
Ocena wiekowa FSK 16
Prt
Dyrektor Micha Gwisdek
scenariusz Micha Gwisdek
produkcja Hermann Florin
dla ndF
muzyka Detlef Petersen
aparat fotograficzny Roland Dressel
skaleczenie Michael Gwisdek,
Andreas Helm
zawód

Mambospiel (alternatywny tytu Das Mambospiel - Arguing is beautiful ) to niemiecka tragiczna komedia autorstwa iz Michaelem Gwisdkiem z 1998 roku . Film zdoby w 1998 roku Srebrnego Niedwiedzia na Berlinale .

wtek

Aktor Martin nie odnosi sukcesów w tym, co robi. Pozosta do dziecinny i marzy o wyreyserowaniu filmu o rock'n'rollu . Ten sen wydaje si odlegy, wdruje bez celu po centrum Berlina. Kiedy pewnego dnia ponownie spotyka swoj przyjaciók i koleank Mari, jego marzenie o zostaniu gwiazd filmow jest na wycignicie rki. Maria zabraa pienidze, które rabu musia zostawi podczas ucieczki. Obaj aktorzy chc wykorzysta pienidze, aby speni swoje marzenia.

krytyka

Serwis filmowy ocenia: Cienka fabua suy jako czerwona ni dla rewii mniej lub bardziej udanych gagów, które prawie nigdy nie cz si w przekonujc cao. Nawet dobrzy aktorzy nie mog ukry faktu, e mieszanka komedii (relacyjnej) i dramatu wielkomiejskiego zawodzi z powodu niespójnej narracyjnej postawy midzy powag a parodystyczn satyr.

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. a b Mambospiel. W: Leksykon Filmów Midzynarodowych . Serwis filmowy , udostpniony 4 padziernika 2020 r .Szablon: LdiF / Konserwacja / Uyty dostp 
  2. ^ Program Berlinale 1998 Roczne archiwa na berlinale.de. ródo 4 padziernika 2020.

Opiniones de nuestros usuarios

Iwona Urbaniak

Uznałem, że informacje, które znalazłem na temat zmiennej Gra mambo, są bardzo przydatne i przyjemne. Gdybym musiał umieścić 'ale', może to oznaczać, że nie jest wystarczająco wyczerpujące w swoim sformułowaniu, ale poza tym jest świetne.

Karina Rak

Byłem zachwycony, że znalazłem ten artykuł na temat _zmienna.

Wiktoria Konieczny

Wreszcie! W dzisiejszych czasach wydaje się, że jeśli nie piszą artykułów składających się z dziesięciu tysięcy słów, to nie są szczęśliwi. Panowie autorzy treści, to TAK to dobry artykuł o Gra mambo.