Gosposia, LynnInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Gosposia, Lynn. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Gosposia, Lynn zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Gosposia, Lynn i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Gosposia, Lynn. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Gosposia, Lynn! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Gosposia, Lynn, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny Gosposia, Lynn
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 2014
dugo 90 minut
Klasyfikacja wiekowa FSK 12
Prt
Dyrektor Ingo Haeb
scenariusz Ingo Haeb
produkcja Ingmar Trost
muzyka Jacob Ilya
aparat fotograficzny Sophie Maintigneux
skaleczenie Nicole Kortlüke
zawód

Pokojówka Lynn to film reysera Ingo Haeba z 2014 r . Film oparty na powieci Markusa Orthsa Pokojówka .

akcja

Lynn cierpi na zaburzenia psychiczne i fobie , dlatego stracia prac jako pokojówka w Hotelu Eden i spdzia dugi czas w klinice. Aby odzyska swoj dawn prac, sypia z kierownikiem hotelu.

Mieszka samotnie i wycofana, ale dziki odzyskaniu pracy jako gospodyni, coraz bardziej czerpie przyjemno z zanurzania si w yciu innych ludzi. Ubiera si w ubrania goci hotelowych i szpera w ich rzeczach osobistych. Pewnej rody, kiedy prawie jest zaskoczona gociem, chowa si pod jego ókiem i spdza tam noc. Od tego czasu najbardziej lubia lee pod ókami goci: podsuchuje ich rozmowy, ich posiki, ich seks. Pewnego dnia Lynn jest wiadkiem, jak go zamawia Domin Chiar do swojego pokoju. Odkrywa wasne masochistyczne potrzeby i nawizuje coraz bliszy kontakt z Chiar. Zaprasza swojego nowego przyjaciela na wycieczk, ale zostaje przez ni przewieziona na stacji kolejowej. W sekwencji snów podróuje nad morze z Chiar w ruchomym óku.

Lynn odwiedza matk; sytuacja jest równie harmonijna i odlega. Lynn mówi matce, e ona, Lynn, jest zupenie inn osob ni mylisz.

Zacytowa

Po obejrzeniu tego filmu, spanie w hotelu ju nigdy nie bdzie takie samo.

- Jury Spit Film Festival

Nagrody

Przyjcie

Wedug epd Film lakoniczna, przypadkowa narracja rzuca urok na publiczno, a po kilku chwilach przypomina si François Ozon .

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. ^ Zawiadczenie o zwolnieniu dla gospodyni Lynn . Dobrowolna samoregulacja brany filmowej , grudzie 2014 (PDF; numer testu: 148 740 K).
  2. Po obejrzeniu tego filmu, spanie w hotelu nie bdzie takie samo
  3. a b Pokojówka Lynn: Movienetfilm. W: www.movienetfilm.de. ródo 20 kwietnia 2016 r .
  4. Patra Spanou. W: Patra Spanou. Pobrano 20 kwietnia 2016 r. (Amerykaski angielski).
  5. Split Film Festival 2015, dostp 20 kwietnia 2018
  6. Nominacja do Nagrody Niemieckich Krytyków Filmowych ( Pamitka po oryginale z 20 kwietnia 2018 w Internet Archive ) Informacje: Link do archiwum zosta wstawiony automatycznie i nie zosta jeszcze sprawdzony. Sprawd oryginalny i archiwalny link zgodnie z instrukcjami, a nastpnie usu to powiadomienie. ródo 24 kwietnia 2015 r @ 1@ 2Szablon: Webachiv / IABot / www.mediengruenderzentrum.de
  7. Recenzja The House Maid Lynn | film epd. W: www.epd-film.de. ródo 21 kwietnia 2016 r .

Opiniones de nuestros usuarios

Patryk Cichoń

Dla takich jak ja szukających informacji na temat Gosposia, Lynn, jest to bardzo dobra opcja.

Maciej Murawski

Zawsze dobrze jest się uczyć. Dziękuję za artykuł o zmiennej Gosposia, Lynn

Adriana Malinowski

Ten artykuł o zmiennej Gosposia, Lynn przykuł moją uwagę. Zastanawia mnie, jak dobrze odmierzone są słowa, to jest jak... eleganckie.