Godzina hotelu w St. PauliInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Godzina hotelu w St. Pauli. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Godzina hotelu w St. Pauli zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Godzina hotelu w St. Pauli i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Godzina hotelu w St. Pauli. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Godzina hotelu w St. Pauli! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Godzina hotelu w St. Pauli, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny Godzina hotelu w St. Pauli
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 1970
dugo 95 minut
Ocena wiekowa FSK 18
Prt
Dyrektor Rolf Olsen
scenariusz Rolf Olsen
produkcja Heinza Willega
muzyka Erwin Halletz
aparat fotograficzny Heinz Hölscher
skaleczenie Renate Willeg
zawód

i Gerd Frickhöffer , Angelika Ott , Ulli Kinalzik , Manfred Spies , Klaus-Hagen Latwesen , Friedrich Siemers , Ilse Peternell , Yvonne dziesi Hoff , Gustl Meyer-Fuerst , Dieter Wagner , Manfred Tümmler , Marlies Petersen , Thomas Fischer , Gine Magnol

Godzinny hotel St. Pauli to niemiecki dramat kryminalny z serii filmów St. Pauli. Rolf Olsen wyreyserowa ten film zim 1969/70 z Curdem Jürgensem w roli gównej.

wtek

Komisarz Canisius z hamburskiej policji kryminalnej zostaje poinformowany przez swojego przeoonego, doradc policji dr. Marszaek, wysany do godzinnego hotelu na St. Pauli w celu zbadania powanego przestpstwa. W hotelu Ostenda doszo do morderstwa. W tym mietniku bka si wiele rónych osób, w tym para homoseksualna, z których jedna po kótni pod prysznicem zostaje brutalnie dgnita noem przez nieznan osob. Canisius jest zupenie inny ze swoimi mylami, poniewa jego wasny syn zosta tak ciko ranny podczas demonstracji krótko wczeniej, e teraz ley na stole operacyjnym w szpitalu i walczy o ycie. Inspektor idzie teraz do pracy i przesuchuje poszczególnych godzin goci hotelowych.

Na przykad wamywacz uzaleniony od narkotyków, biznesmen, który tropi on z jej duo modszym kochankiem, nastoletnie maestwo z dyplomatycznych gospodarstw, portier handlujcy narkotykami oraz podliwa ona znanego i odnoszcego sukcesy biznesmena, który zajmuje si zgubionym ogrodnikiem. Jest nawet zalotnik w stroju diaba i oczywicie nie powinno zabrakn francuskiej pokojówki. Wanie zaprosia swojego chopaka na tête-à-tete. Kady z tych dziwacznych goci hotelowych móg popeni ten krwawy czyn, a wszyscy mieszkacy wydaj si co ukrywa. W tym samym czasie, gdy prowadzi ledztwo, Canisius raz po raz wisi na telefonie, aby zapyta o stan swojego syna w szpitalu. Czynic to, sprztaczka Rose Schuh nalewa mu dwa koniaki po drugim, aby go uspokoi. Wreszcie komisarz Canisius odnajduje morderc, który ucieka z hotelu z zakadnikiem, na ulicach St. Pauli. W kocu Canisius dowiaduje si z budki telefonicznej, e jego syn dobrze przey operacj.

Notatki produkcyjne

The hour hotel w St. Pauli by budowany od 17 grudnia 1969 do 6 lutego 1970 w Hamburgu i Berlinie, a swoj wiatow premier mia 9 kwietnia 1970 w koloskiej Scali.

Struktury filmowe stworzy Ernst H. Albrecht .

krytyka

Homoseksualizm i morderstwo z zazdroci w hamburskim hotelu, poczone z niewielkim konfliktem pokole i krytyk spoeczn. Kolejny produkt fali seksu i przestpczoci z lat 60/70.

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. ^ Godzina hotelu St. Pauli w leksykonie filmu midzynarodowego

Opiniones de nuestros usuarios

Elena Serafin

Wreszcie artykuł o Godzina hotelu w St. Pauli, który jest łatwy do przeczytania.

Wiktoria Kowalczyk

Zawsze dobrze jest się uczyć. Dziękuję za artykuł o zmiennej Godzina hotelu w St. Pauli

Luiza Pawlik

Ten artykuł o zmiennej Godzina hotelu w St. Pauli przykuł moją uwagę. Zastanawia mnie, jak dobrze odmierzone są słowa, to jest jak... eleganckie.