Gniazdo waInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Gniazdo wa. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Gniazdo wa zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Gniazdo wa i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Gniazdo wa. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Gniazdo wa! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Gniazdo wa, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Odcinek serialu Simpsonowie
tytu Gniazdo wa
Tytu oryginalny Dzie Walenia
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Oryginalny jzyk jzyk angielski
dugo ok. 22 minuty
Klasyfikacja Sezon 4, odcinek 20
79. odcinek ogólnie ( lista )
Pierwsza transmisja 29 kwietnia 1993 na FOX

Pierwsza audycja w jzyku niemieckim
24 lipca 1994 na ProSieben
Prt
Dyrektor Jeffrey Lynch
scenariusz Jan Swartzwelder
muzyka Alf Clausen
synchronizacja

   Gówny artyku: Dubbing Simpsonów

The Snake's Nest ( angielski tytu: Whacking Day ) to dwudziesty odcinek czwartego sezonu serialu Simpsonowie . Zdobya nagrod Genesis w 1994 roku .

wtek

W Springfield odbywa si tradycyjne wito: Dzie kija. W tym dniu mieszkacy Springfield bior maczug i zabijaj we w okolicy, Lisa sprzeciwia si okruciestwu wobec niewinnych zwierzt i próbuje co z tym zrobi. Razem z Bartem przekonuj piosenkarza Barry'ego White'a, który zosta zaproszony przez burmistrza Quimby'ego jako gwiazda, aby zapiewa piosenk przez gonik. Gdy we wyczuwaj wibracje podogi, podaj za nimi do domu Simpsonów. Tam wszyscy chowaj si razem i w ten sposób mog unikn mierci.

produkcja

Podstawowa idea pochodzi od autora George'a Meyera , który zna takie wito w Teksasie, podczas którego grzechotniki byy zabijane przez ludno kijami. Z braku czasu przekaza projekt autorowi Johnowi Swartzwelderowi . Piosenkarz Barry White chcia wystpi w serialu i zapiewa w tym odcinku swoj now piosenk Can't Get Enough of Your Love, Babe .

Odniesienia kulturowe

Tradycyjna pie O Whacking Day koresponduje z melodi O Tannenbaum .

Przyjcie

Odcinek zdoby nagrod Genesis w 1994 roku dla najlepszego odcinka serialu animowanego.

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. ^ Jean, Al (2004). The Simpsons: Kompletny komentarz czwartego sezonu do odcinka Whacking Day (DVD). 20th Century Fox.

Opiniones de nuestros usuarios

Tom Janiszewski

Informacje o zmiennej Gniazdo wa są bardzo ciekawe i rzetelne, podobnie jak pozostałe artykuły, które przeczytałem do tej pory, a jest ich już wiele, bo na randkę na Tinderze czekam prawie godzinę i się nie pojawia, więc daje mi to, że mnie to wystawiło. Korzystam z okazji, aby zostawić kilka gwiazdek dla firmy i srać na moje pieprzone życie.

Magdalena Wawrzyniak

Ten wpis o Gniazdo wa był właśnie tym, co chciałem znaleźć.

Kate Dudek

Nie wiem, jak dotarłem do tego artykułu o zmiennej, ale bardzo mi się podobał.