Gniazdo osInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Gniazdo os. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Gniazdo os zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Gniazdo os i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Gniazdo os. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Gniazdo os! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Gniazdo os, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Das Wespennest by pierwszym pismem satyrycznym w Niemczech po drugiej wojnie wiatowej .

Powstanie

Magazyn zosta zaoony w 1945 roku przez Wernera Fincka i póniejszego autora ksiki Spiegel Hansa Bayera .

dziaa

Oprócz satyrycznej krytyki politycznej w pimie i obrazach, Das Wespennest publikowa take recenzje teatralne, aw 1948 r. Otrzyma w Stuttgarcie Challenge Prize for the Most Unfriendly Official.

nastawienie

W 1949 roku magazyn zaprzesta dziaalnoci. Po stopniowym opuszczaniu redakcji przez pracowników, czonek-zaoyciel Finck równie zrezygnowa z pracy z powodu malejcej liczby czytelników, po czym magazyn przesta si ukazywa.

Indywidualne dowody

  1. Przeciwko wielkim brzuchom . W: Der Spiegel . Nie. 45 , 1947 ( online ).
  2. Zmar konsekwentnie . W: Der Spiegel . Nie. 47 , 1948 ( online ).
  3. Cena, której nikt nie chce . W: Der Spiegel . Nie. 29 , 1948 ( online ).
  4. Werner Finck . W: Der Spiegel . Nie. 41 , 1949 ( online ).

link do strony internetowej

Opiniones de nuestros usuarios

Oleg Niemiec

Dzięki za ten post na Gniazdo os, właśnie tego potrzebowałem

Joanna Bukowski

Wreszcie artykuł o Gniazdo os, który jest łatwy do przeczytania.

Adrian Czerwiński

Wspaniałe odkrycie tego artykułu na Gniazdo os i całej stronie. Przechodzi prosto do ulubionych.