Ga orzechaInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Ga orzecha. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Ga orzecha zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Ga orzecha i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Ga orzecha. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Ga orzecha! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Ga orzecha, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Ga orzecha to bajka ( AaTh 425). Znajduje si w niemieckiej ksidze bani Ludwiga Bechsteina na pozycji 16 (1845 nr 18).

zadowolony

Kupiec odchodzi i pyta córki, co im przynie. Pierwsza chce naszyjnik z pere, druga piercionek z brylantem, najmodsza gazka orzecha. Na próno tego szuka przez dugi czas. Kiedy w lesie odrywa ga ze zotymi orzechami, przychodzi niedwied, który oszczdza go tylko na to, co przyjdzie do niego najpierw w domu. Mczyzna myli o swoim pudlu, ale to najmodsza córka. Kady jest zadowolony z prezentów i chce oszuka misia. Przychodzi, przyjmuje pasterz, ale zauwaa to i da oblubienicy. Musi i za nim do jego jaskini, przez jedenacie pomieszcze penych makabrycznych zwierzt. O dwunastym niedwied zostaje odkupiony i przystojny ksi z zamkiem i sugami.

pochodzenie

Bechstein podaje ustn tradycj i porównuje Das singende jumping Grimm Löweneckerchen . Wilhelmine Mylius opowiedzia histori po swoim przedmowie z 1845 roku . Jak pokazuje porównanie Bechsteina, jest to wariant typu baniowego, znany równie z Pikna i Bestii . Fakt, e niedwied nie przyjmuje szynki ani kiebas zamiast kobiety, brzmi jak abi ksi Grimm . Gazka uderza w kapelusz, jak w Kopciuszku Grimm . Por Bechsteina mioty , jesion dmuchawa z bata , biay wilk .

literatura

  • Hans-Jörg Uther (red.): Ludwig Bechstein. Storybook. Po wydaniu z 1857 r. Tekst krytycznie poprawiony i indeksowany. Diederichs, Monachium 1997, ISBN 3-424-01372-2 , strony 109-114, 384.

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Hans-Jörg Uther (red.): Ludwig Bechstein. Storybook. Po wydaniu z 1857 r. Tekst krytycznie poprawiony i indeksowany. Diederichs, Monachium 1997, ISBN 3-424-01372-2 , s. 384.

Opiniones de nuestros usuarios

Dominik Urbaniak

Czasami, gdy szukasz informacji w Internecie o czymś, znajdujesz zbyt długie artykuły, które nalegają na mówienie o rzeczach, które Cię nie interesują. Podobał mi się ten artykuł o zmiennej, ponieważ idzie do rzeczy i mówi dokładnie o tym, czego chcę, bez gubienie się w informacjach Bezużyteczne.

Justyna Michalak

Ten wpis na Ga orzecha sprawił, że wygrałem zakład, co mniej niż uzyskanie dobrego wyniku.

Marian Mazurkiewicz

Byłem zachwycony, że znalazłem ten artykuł na temat _zmienna.

Julita Krük

Mój tata rzucił mi wyzwanie, abym odrobił pracę domową bez używania czegokolwiek z Wikipedii. Powiedziałem mu, że mogę to zrobić, przeszukując wiele innych witryn. Na szczęście znalazłem tę witrynę, a ten artykuł o zmiennej Ga orzecha pomógł mi odrobić pracę domową. wpadłem w pokusę pójścia na Wikipedię, bo nie mogłem znaleźć nic o zmiennej _, ale na szczęście znalazłem ją tutaj, bo wtedy mój tata sprawdził historię przeglądania, żeby zobaczyć, gdzie był. przejdź do Wikipedii? Mam szczęście, że znalazłem tę stronę i artykuł o Ga orzecha tutaj. Dlatego daję ci moje pięć gwiazdek.