Fantom HollywoodInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Fantom Hollywood. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Fantom Hollywood zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Fantom Hollywood i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Fantom Hollywood. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Fantom Hollywood! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Fantom Hollywood, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu niemiecki Fantom Hollywood
Tytu oryginalny Upiór z Hollywood
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Oryginalny jzyk jzyk angielski
Rok wydania 1974
dugo 74 minuty
Prt
Dyrektor Gene Levitt
scenariusz George Schencke ,
Robert Thom
produkcja Gene Levitt
muzyka Leonard Rosenman
aparat fotograficzny Gene Polito
skaleczenie Henry Batista
zawód

The Phantom of Hollywood jest telewizja thriller z 1974 roku , który usunito w Gaston Leroux na " The Phantom of the Opera " jest oparty.

akcja

Historia rozgrywa si w ogromnym nieuywanym miejscu studia, kilku pracowników zarzdzajcych witryn opowiada historie o duchu, który zakrada si przez witryn w postaci zamaskowanego kata.

Tajemniczym katem jest zaginiony aktor Szekspira Karl Vonner, który dozna powanych poparze po wypadku (podczas krcenia filmu efekty pirotechniczne zostay pomieszane, a przed jego twarz eksplodowa adunek wybuchowy), po czym znikn ze szpitala.

Jego brat bliniak Otto ukry go na terenie pracowni i wymyli histori o kata-duchu.

Kiedy strefa studia ma zosta zburzona, Karl Vonner, szalony i cakowicie zagubiony w swoim szekspirowskim wiecie, próbuje temu zapobiec poprzez seri ataków terrorystycznych, witujc swoje najwiksze sukcesy ekranowe w tej dziedzinie.

Porywa te mod aktork, która jest gociem na poegnalnej imprezie w studio, a nawet zabija wasnego brata, który chcia powiedzie o nim prawd, zabija go na tle przypominajcym yrandol.

Modej kobiecie udaje si przekona go, eby j puci, a sam Vonner odmawia opuszczenia swojej podziemnej kryjówki, cho prace rozbiórkowe wanie si rozpoczy, a zgnie belki stropowe pod wpywem wibracji coraz bardziej odchodz.

Ostatecznie sufit ustpi i on, cytujc jeden ze swoich starych tekstów, zosta pochowany pod tonami ska i ziemi.

Recenzje

  • Leksykon filmu midzynarodowego : Tylko umiarkowanie zabawny film kryminalny i horror, nakrcony dla telewizji jako abdzi piosenka dla dawnej wietnoci Hollywood, oparty na motywach z klasycznego horroru Upiór w operze.
  • Kino : Wiele haasu o mao: szukajcy efektów wariant Upiora w operze.

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Upiór Hollywood. W: Lexicon of International Films . Film Service , dostp 26 stycznia 2017 .Szablon: LdiF / Maintenance / Access used 

Opiniones de nuestros usuarios

Waldemar Wilczyński

Czasami, gdy szukasz informacji w Internecie o czymś, znajdujesz zbyt długie artykuły, które nalegają na mówienie o rzeczach, które Cię nie interesują. Podobał mi się ten artykuł o zmiennej, ponieważ idzie do rzeczy i mówi dokładnie o tym, czego chcę, bez gubienie się w informacjach Bezużyteczne.

Liliana Dudek

Wreszcie artykuł o Fantom Hollywood, który jest łatwy do przeczytania.

Anna Rosiński

Ładny artykuł z _zmienna.