Eksperyment Filadelfia reaktywacjaInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Eksperyment Filadelfia reaktywacja. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Eksperyment Filadelfia reaktywacja zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Eksperyment Filadelfia reaktywacja i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Eksperyment Filadelfia reaktywacja. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Eksperyment Filadelfia reaktywacja! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Eksperyment Filadelfia reaktywacja, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
niemiecki tytu Eksperyment Filadelfia reaktywacja
Oryginalny tytu Eksperyment Filadelfia
Kraj produkcji Kanada
Oryginalny jzyk jzyk angielski
Rok wydania 2012
dugo 85 minut
Ocena wiekowa FSK 12
Prt
Dyrektor Paul Ziller
scenariusz Andy Briggs
produkcja Tom Berry
Lisa M. Hansen
muzyka Michael Neilson
kamera Michael C. Blundell
skaleczenie Christopher A. Smith
zawód

Eksperyment Filadelfia reaktywowany to film science fiction z 2012 roku, który zosta wydany w krajach niemieckojzycznych w marcu 2013 roku. Pomimo duych rónic fabularnych jest uwaany za remake Eksperymentu Filadelfia z 1984 roku.

wtek

Projekt tajny rzd stara si kontynuowa z II wojny wiatowej eksperyment Philadelphia majc na celu okrty niewidoczne. To urzeczywistnia okrt wojenny USS Eldridge , który zagin przy pierwszej próbie w 1943 roku. Bill Gardener, jedyny ocalay z katastrofy, równie przybywa ze statkiem w naszych czasach i spotyka tam swoj wnuczk Molly. W zamian narzeczony Molly, zastpca Carl Reed, wchodzi na statek, który wkrótce potem ponownie znika i materializuje si przez Chicago, gdzie rozbija si o wieowiec.

Bill, którego ciao jest nadal poczone ze statkiem, wyczuwa tranzyt, a sytuacja pogarsza si, gdy Eldridge ponownie przenosi si do nowej lokalizacji, tym razem na pustynny obszar poza Stanami Zjednoczonymi, a tajne suby próbuj rozwiza problem, niszczc statek do rozwizania. Rezultatem jest kolejny skok, zniszczenie elektrowni jdrowej w Anglii. Mimo to tajne suby trzymaj si swojej strategii przemocy i staraj si zlikwidowa wszystkich wiadków, w tym Billa. Wkrótce staje si dla niego jasne, e struktura czasoprzestrzeni zostaa powanie zakócona przez eksperyment i e absolutnie musi wróci do Eldridge, aby powstrzyma zbliajce si zniszczenie wiata.

To w kocu udaje si z pomoc naukowca, który przeprowadzi eksperyment i tym samym wprawi w ruch acuch zdarze. Bill wraca do Eldridge, gdzie on i Carl musz zabi ostatniego agenta. Wreszcie Carl moe opuci statek w ostatniej chwili i uciec z Molly, podczas gdy Eldridge i Bill zostaj wcignici z powrotem do swojego czasu.

W ostatniej scenie Bill stoi jako staruszek w kuchni Molly: przeszo si zmienia, a Eldridge powróci w tej linii czasu do Filadelfii.

krytyka

Samo w sobie, ponowne uruchomienie Zillera klasyka podróy w czasie jest do ekscytujce; Efekty wizualne s równie cakiem dobre jak na produkcj telewizyjn. Niestety, scenarzysta Andy Briggs zakrywa t histori do tego stopnia, e film grozi miesznoci od rodka. Równie denerwujce: tpy dywan dwików Michaela Neilsona .

Drobnostki

Michael Paré (Hagan) zagra rol Davida Herdega w oryginalnej wersji z 1984 roku. Scena, w której porucznik Bill Gardner widzi ostatnie wydanie USA Today i zdaje sobie spraw, e jest w 2012 roku, jest ukonem w stron Back to the Future 2, w której Marty McFly równie zdaje sobie spraw, e pochodzi z wydania USA Today, jest teraz w 2015 roku.

linki internetowe

Opiniones de nuestros usuarios

Zofia Sobczyk

Ten wpis o Eksperyment Filadelfia reaktywacja był właśnie tym, co chciałem znaleźć.

Darek Janiak

Dzięki za ten post na Eksperyment Filadelfia reaktywacja, właśnie tego potrzebowałem

Natalia Maj

Nie wiem, jak dotarłem do tego artykułu o zmiennej, ale bardzo mi się podobał.

Eva Socha

Informacje o zmiennej Eksperyment Filadelfia reaktywacja są bardzo ciekawe i rzetelne, podobnie jak pozostałe artykuły, które przeczytałem do tej pory, a jest ich już wiele, bo na randkę na Tinderze czekam prawie godzinę i się nie pojawia, więc daje mi to, że mnie to wystawiło. Korzystam z okazji, aby zostawić kilka gwiazdek dla firmy i srać na moje pieprzone życie.