Dziwne zachowanie dojrzaych pciowo mieszkaców miast w okresie godowymInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Dziwne zachowanie dojrzaych pciowo mieszkaców miast w okresie godowym. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Dziwne zachowanie dojrzaych pciowo mieszkaców miast w okresie godowym zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Dziwne zachowanie dojrzaych pciowo mieszkaców miast w okresie godowym i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Dziwne zachowanie dojrzaych pciowo mieszkaców miast w okresie godowym. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Dziwne zachowanie dojrzaych pciowo mieszkaców miast w okresie godowym! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Dziwne zachowanie dojrzaych pciowo mieszkaców miast w okresie godowym, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny Dziwne zachowanie dojrzaych pciowo mieszkaców miast w okresie godowym
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 1998
dugo 89 minut
Ocena wiekowa FSK 12
Prt
Dyrektor Marc Rothemund
scenariusz Piotr Gersina
produkcja Ewa Karlström , Andreas Ulmke-Smeaton
muzyka Reinhard Besser
aparat fotograficzny Hans-Günther Bücking
skaleczenie Barbara von Weitershausen
zawód

Dziwne zachowanie dojrzaych seksualnie mieszkaców miasta w okresie godowym to niemiecka komedia romantyczna z 1998 roku, wyreyserowana przez Marca Rothemunda .

wtek

Fabua filmu skada si z kilku indywidualnych historii, z których wszystkie s ze sob powizane:

  • Nieudany i zdesperowany autor Charly przypadkowo bierze w swoje rce Ferrari swojego wydawcy.
  • Bya ona Charly'ego, Manuela, zakochuje si w Svenie, który, jak przypuszcza, porwa jej córk Hann.
  • Sven poyczy dziecko od Birgit, rzeczywistej opiekunki Manueli, tylko jako czynnik flirtujcy.
  • Z kolei Birgit otrzymaa darmowy bilet do studia fitness na poyczki dla dzieci, gdzie poznaa trenera fitness Jimmy'ego.
  • Spita Kornelia poznaje ekstrawertyczn Hilde podczas zakupów i oboje kradn razem samochód Charly'ego.
  • Syn Kornelii, Paul, przygotowuje si teraz do swojego pierwszego razu ze swoj dziewczyn Sandr.
  • Jimmy zakochuje si w Peterze od pierwszego wejrzenia, który rozdaje ulotki o konkursie taca w klubie fitness. Poniewa w konkursie mog bra udzia tylko pary mieszanej pci, desperacko szuka partnera do taca, aby zbliy si do Petera podczas konkursu. W kocu znajduje go w Birgit. Jednak Birgit i Peter zakochuj si w konkursie taca.
  • Siostra Manueli, Tamineh, ma urodziny i musi je spdzi sama. Na dachu swojego domu spotyka Wocha Marcello. Ma zamiar si zabi, poniewa jego dziewczyna opucia go z powodu innego mczyzny; okazuje si, e jest to chronicznie niewierny przyjaciel Tamineh.

krytyka

Ronda rozwina komedia artobliwej, artobliwej niezamierzenia, która z do swobodnym urokiem czy chwilowe opisy stanów w zabawn, cho nieszczególnie gbok rozmow.

Nagrody

  • Rothemund zdoby Nagrod Reysera na Bawarskiej Nagrodzie Filmowej w 1999 roku

Róne

Ferrari w filmie to Ferrari Mondial t Cabriolet .

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Dziwne zachowanie dojrzaych pciowo mieszkaców miast w okresie godowym. W: Leksykon Filmów Midzynarodowych . Serwis filmowy , udostpniony 3 lipca 2017 r . 

Opiniones de nuestros usuarios

Roman Chrzanowski

Czasami, gdy szukasz informacji w Internecie o czymś, znajdujesz zbyt długie artykuły, które nalegają na mówienie o rzeczach, które Cię nie interesują. Podobał mi się ten artykuł o zmiennej, ponieważ idzie do rzeczy i mówi dokładnie o tym, czego chcę, bez gubienie się w informacjach Bezużyteczne.

Dariusz Karpiński

To dobry artykuł dotyczący Dziwne zachowanie dojrzaych pciowo mieszkaców miast w okresie godowym. Podaje niezbędne informacje, bez ekscesów.

Zbigniew Jaworski

Podoba mi się ta strona, a artykuł o Dziwne zachowanie dojrzaych pciowo mieszkaców miast w okresie godowym jest tym, którego szukałem.

Aleksander Matuszewski

Język wygląda na stary, ale informacje są wiarygodne i ogólnie wszystko, co napisano o Dziwne zachowanie dojrzaych pciowo mieszkaców miast w okresie godowym, daje dużo pewności.