Dziewczynka z paeczkami siarki (1928)Internet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Dziewczynka z paeczkami siarki (1928). Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Dziewczynka z paeczkami siarki (1928) zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Dziewczynka z paeczkami siarki (1928) i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Dziewczynka z paeczkami siarki (1928). Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Dziewczynka z paeczkami siarki (1928)! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Dziewczynka z paeczkami siarki (1928), z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu niemiecki Maa dziewczynka z zapak
Tytu oryginalny La petite marchande d'allumettes
Kraj produkcji Francja
Oryginalny jzyk Francuski
Rok wydania 1928
dugo 32 minuty
Prt
Dyrektor Jean Renoir
scenariusz Jean Renoir na podstawie bani Hansa Christiana Andersena pod tym samym tytuem
produkcja Jean Renoir , Jean Tédesco
muzyka Marc Perrone
aparat fotograficzny Jean Bachelet
zawód

Dziewczynka z patyczków siarki (tytu oryginalny: La petite marchande d'allumettes ) to krótki film przez Jeana Renoira z 1928 roku oparty na bajce o tym samym tytule autorstwa Hansa Christiana Andersena .

akcja

W sylwestra moda dziewczyna zostaje wysana przez macoch na nieg i zimno, by sprzedawa zapaki w miecie. To si nie udaje, poniewa wszyscy chc si ogrza i szybko rozpocz witowanie. Zatrzymuje j równie policjant przed restauracj.

Poniewa nie odway si wróci do domu bez zarabiania na ycie, w kocu zasypia w niegu i marzy o sklepie z zabawkami, w którym oywaj figurki zabawek: porucznik dowodzi drewnianymi onierzami i ucieka w chmury z dziewczyn przed husarzem na koniu. Poda za nimi husarz, równie na koniu. Dochodzi do walki midzy porucznikiem a huzarem. Husarz wygrywa i wypycha porucznika z chmur. Nastpnie chwyta dziewczyn i niesie j na wzgórze, gdzie znajduje si krzy. Krzy zamienia si w mae drzewo, którego kwiaty opadaj, husarz znika. Kwiaty spadaj na pic dziewczyn.

W noworoczny poranek przechodnie odkryli pokryte niegiem ciao dziewczyny. Zamara na mier.

Inni

Budynki pochodz od duskiego scenografa Erika Aaesa .

linki internetowe

Opiniones de nuestros usuarios

Bernard Kosiński

Język wygląda na stary, ale informacje są wiarygodne i ogólnie wszystko, co napisano o Dziewczynka z paeczkami siarki (1928), daje dużo pewności.

Aneta Lech

Dla takich jak ja szukających informacji na temat Dziewczynka z paeczkami siarki (1928), jest to bardzo dobra opcja.

Patrycja Marciniak

Podoba mi się ta strona, a artykuł o Dziewczynka z paeczkami siarki (1928) jest tym, którego szukałem.

Karina Baranowski

Dzięki za ten post na Dziewczynka z paeczkami siarki (1928), właśnie tego potrzebowałem