Dziewczyna zeszej nocyInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Dziewczyna zeszej nocy. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Dziewczyna zeszej nocy zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Dziewczyna zeszej nocy i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Dziewczyna zeszej nocy. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Dziewczyna zeszej nocy! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Dziewczyna zeszej nocy, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny Dziewczyna zeszej nocy
Kraj produkcji Cesarstwo Niemieckie
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 1938
dugo 91 minut
Klasyfikacja wiekowa FSK niesprawdzony
Prt
Dyrektor Peter Paul Brewer
scenariusz Karl Georg Külb
produkcja Ufa
muzyka Werner Bochmann
aparat fotograficzny Robert Baberske
skaleczenie Fritz Stapenhorst
zawód

Last Night's Girl to komedia z 1938 roku. Wyreyserowa go Peter Paul Brauer , który by równie producentem liniowym . W gównych rolach zagrali Gusti Huber i Willy Fritsch , gówne role drugoplanowe wcielili si Rudolf Platte i Ingeborg von Kusserow .

akcja

Lord Stanley Stalton jest sumiennym attaché w korpusie dyplomatycznym Ministerstwa Spraw Zagranicznych w Londynie , który przedkada swój zawód od prywatnej przyjemnoci i w ten sposób wywouje pomiewisko swoich kolegów. Lady Darnmore, szanowana gospodyni eleganckich salonów, z kolei zwizana z przeoonym Stalton, lordem Radleyem, zaprasza Staltona na jedno ze swoich wydarze, aby poczy go z Evelyn, jedyn córk bankiera Barrow. Stalton, któremu Lord Radley powierzy rozleg prac nad amerykaskim przedsibiorc Jackiem Millerem, odwouje w krótkim czasie, po czym Lady Darnmore przesya mu bilet na oper. Evelyn otrzymuje drugi bilet box, który zostaje wysany do opery przez matk w nadziei, e tam lepiej pozna Staltona i rozegra dobr gr.

Odtd rozwija si komedia zagubienia.

W drodze do domu lord Stanley Stalton przypadkowo spotyka swojego starego przyjaciela ze szkoy, Stanleya Chestnuta, który wanie zosta wyrzucony z banku Barrow po rozmowie z bankierem. Chestnut uywa sztuczki, by ukra mu kart operow i spotyka w pudeku Evelyn, która zabiera go za lorda Stanleya Staltona z powodu jego imienia. Oboje od razu okazuj wspóczucie i spdzaj reszt wieczoru razem w winiarni, chocia Stanley Chestnut jest zszokowany, gdy zauwaa, e Evelyn jest najwyraniej córk mczyzny, który wyrzuci go tego popoudnia. W tym samym czasie bankier Barrow zoy skarg na policj po tym, jak jego sucy poinformowa go, e z pokoju Evelyn ukradziono naszyjnik z pere. Scotland Yard natychmiast rozpoczyna poszukiwania zodzieja iw rodku nocy ciga mod kobiet, która spontanicznie ucieka przez otwarte drzwi patio do sypialni i óka picego tam modego mczyzny - lorda Stanleya Staltona. Potrafi oszuka inspektora, który j ciga i udaje on Staltona. Jednak Stalton, obudzony haasem i zaskoczony jej obecnoci, wkrótce zostaje porwany przez mod kobiet. Te dwie osoby od razu si polubiy, ale kobieta szybko opuszcza jego dom po tym, jak Stalton zaoy jej naszyjnik z pere.

Kiedy Stalton przybywa do swojego miejsca pracy nastpnego ranka, otrzymuje ostrzeenie od przeoonego. Pocig kilku zodziei i fakt, e lord Stanley Stalton i jego rzekoma ona zostali w rezultacie zakóceni we nie, dotary do prasy. Poniewa wszyscy w Londynie wiedz, e Stalton w ogóle nie jest onaty, reputacja korpusu dyplomatycznego wydaje si zepsuta. Para Barrowów równie czyta te nagówki i zakada, e Evelyn stracia swoj niewinno podczas nocy spdzonej z Stanleyem. Powinien ponie za to konsekwencje i polubi Evelyn. Kiedy Stanley Chestnut dzwoni przez przypadek, zostaje zaproszony na obiad do siedziby Barrows, zakadajc, e jest Staltonem.

Tymczasem zodziejk klejnotów okazuje si Jean Miller, córka amerykaskiego przedsibiorcy, której nocna wycieczka wynikaa jedynie z chci opuszczenia domu i przeycia czego ekscytujcego. Wyznaczony na ni prywatny detektyw sprowadza j do domu. Nastpnego dnia ona i jej ojciec wzili udzia w przyjciu wydanym przez lady Darnmore, na którym przebywa równie lord Stalton. Ze swojej strony Stalton jest zdumiony i myli, e potentat finansowy i jego córka to poszukiwana para zodziei. Uwizi Jean i potajemnie kradnie naszyjnik z pere, aby przynie go z powrotem Evelyn Barrow. Kiedy przybywa do Barrows, jest ju oczekiwany po tym, jak pierwotnie i omykowo zaproszony Stanley Chesnut zosta ponownie wyrzucony z domu bez moliwoci wczeniejszego wyjanienia. Kiedy Stalton zostaje przyjty do Evelyn, zamieszanie midzy dwoma Stanleyami zostaje wyjanione, ale Evelyn prosi go, aby nie ujawnia niczego rodzicom, poniewa kocha Stanleya Chestnuta, ale wie, jak bardzo jej ojciec nim gardzi. Okazuje si, e naszyjnik z pere nie zosta skradziony, ale zagubiony. Po powrocie do Ministerstwa Spraw Zagranicznych Stalton poznaje prawdziw tosamo Jeana Millera i postanawia przywie naszyjnik z pere do swojego hotelu. Tam deklaruje, e j kocha, ale pocztkowo zostaje odrzucony.

Na innym przyjciu Lady Darnmore wszyscy bohaterowie s gomi. Evelyn Barrow i Lord Stalton utrzymuj pozory, nie wiedzc, e ojciec Evelyn planuje ogosi ich zarczyny. Kiedy Jean, która równie jest obecna, dowiaduje si o tym, uywa sztuczki, aby odzyska Staltona, a jej ojciec ogasza zarczyny. Bankier Barrow, który nastpnie zdaje sobie spraw z pomyki i zakada, e jego córka stracia swoj niewinno wobec Stanleya Chestnuta, teraz zgadza si na ich maestwo. Dochodzi do szczliwego zakoczenia dla wszystkich zaangaowanych.

Uwagi produkcyjne

Zdjcia do Last Night's Girl trway od koca stycznia 1938 roku do pocztku kwietnia 1938 roku i odbyway si gównie w studiu Ufa w Berlinie-Tempelhof przy Oberlandstrasse. Aby wykona kilka uj plenerowych i nocnych, ekipa filmowa pojechaa w okolice Berlina. Wykorzystano take archiwalne nagrania z londyskiej pejzau, na przykad ze zmiany warty przed Paacem Buckingham , a take do sceny otwierajcej film, w której Hilde Hildebrand i Willy Fritsch siedz w londyskiej taksówce, aw tle pojawiaj si ruchome obrazy. Nagranie zostao wykonane przed ekranem w studio.

W obecnoci gównych aktorów film mia swoj premier 2 kwietnia 1938 r. W Drenie Prinzess-Theater , ale zosta ocenzurowany dopiero 12 kwietnia 1938 r. I zosta oceniony jako artystycznie wartociowy. W Wielki Czwartek, 14 kwietnia 1938, w Berlinie premiera odbya si w Gloria-Palast po filmie kulturowego Mannesmann przez Waltera Ruttmann zosta pokazany w otwierajcym programu .

Asystentem reysera filmu by Bolesaw Barlog .

przydatna informacja

W roli attache kandydata, Curd Jürgens równie bra udzia w nagraniach jako dodatek . Otrzyma za to opat w wysokoci 1200 marek niemieckich .

Recenzje

I mialimy si gono przez dwie godziny, mimo e komicy w tym filmie maj tylko role w odcinkach

- Berliner Morgenpost z 16 kwietnia 1938 r

Publiczno obejrzaa ten film Ufa ... z ciepym i radosnym aplauzem

- Berliner Lokal-Anzeiger (wydanie poranne) z 15 kwietnia 1938 r

Komedia o bdzie i mioci ze rodowiska dyplomatycznego Londynu.

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. ^ Ksika UFA, wydana przez Hansa-Michaela Bocka / Michaela Töteberga, 1992 Verlag Zweiausendeins, s.370
  2. patrz Filmblatt Nr. 39, Ed. Cinegraph Babelsberg eV, Berlin-Brandenburg Center for Film Research, 14. rok, wiosna 2009, str. 61
  3. Posiado Curd Jürgens w Deutsches Filminstitut, dostp 3 lipca 2019 r
  4. Dziewczyna zeszej nocy. W: Lexicon of International Films . Serwis filmowy , dostp 4 lipca 2019 .Szablon: LdiF / Maintenance / Access used 

Opiniones de nuestros usuarios

Emil Andrzejewski

Informacje o zmiennej Dziewczyna zeszej nocy są bardzo ciekawe i rzetelne, podobnie jak pozostałe artykuły, które przeczytałem do tej pory, a jest ich już wiele, bo na randkę na Tinderze czekam prawie godzinę i się nie pojawia, więc daje mi to, że mnie to wystawiło. Korzystam z okazji, aby zostawić kilka gwiazdek dla firmy i srać na moje pieprzone życie.

Regina Kubiak

Mój tata rzucił mi wyzwanie, abym odrobił pracę domową bez używania czegokolwiek z Wikipedii. Powiedziałem mu, że mogę to zrobić, przeszukując wiele innych witryn. Na szczęście znalazłem tę witrynę, a ten artykuł o zmiennej Dziewczyna zeszej nocy pomógł mi odrobić pracę domową. wpadłem w pokusę pójścia na Wikipedię, bo nie mogłem znaleźć nic o zmiennej _, ale na szczęście znalazłem ją tutaj, bo wtedy mój tata sprawdził historię przeglądania, żeby zobaczyć, gdzie był. przejdź do Wikipedii? Mam szczęście, że znalazłem tę stronę i artykuł o Dziewczyna zeszej nocy tutaj. Dlatego daję ci moje pięć gwiazdek.

Roman Klimczak

Artykuł o Dziewczyna zeszej nocy jest kompletny i dobrze wyjaśniony. Nie dodawałbym ani nie usuwał przecinka.

Peter Sroka

Język wygląda na stary, ale informacje są wiarygodne i ogólnie wszystko, co napisano o Dziewczyna zeszej nocy, daje dużo pewności.