Dziewczyna z kocimi oczamiInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Dziewczyna z kocimi oczami. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Dziewczyna z kocimi oczami zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Dziewczyna z kocimi oczami i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Dziewczyna z kocimi oczami. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Dziewczyna z kocimi oczami! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Dziewczyna z kocimi oczami, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Oryginalny tytu Dziewczyna z kocimi oczami
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 1958
dugo 89 minut
Klasyfikacja wiekowa FSK 16
Prt
Dyrektor Eugene York
scenariusz Werner P. Zibaso
produkcja Willy Zeyn junior
muzyka Willy Mattes
aparat fotograficzny Heinz Hölscher
skaleczenie Alexandra Anatra
zawód

Dziewczyna z kocimi oczami to niemiecki film kryminalny wyreyserowany przez Eugena Yorka z 1958 roku .

wtek

Grupa zodziei samochodów pod wodz lidera Carlo Gormanna kradnie samochody na du skal w Hamburgu. Uywaj zdalnego warsztatu do przemalowania skradzionych samochodów, a nastpnie eksportuj je. Klub nocny Rio Rita Bar przy Reeperbahn suy jako ich gówna siedziba.

Kiedy moda Katja wraca do swojego ojca alkoholika w Hamburgu, nie jest zbyt szczliwy. Kiedy dostaa prac jako tancerka w barze Rio Rita, szybko podejrzewaa, dlaczego jej ojciec jest taki negatywny. Jest wacicielem warsztatu i jest szantaowany do wspópracy przez gang.

W barze spotyka inspektora Norberta Wilmsa, który jest ju na tropie zodziei samochodów, a Katja mu si zwierza. Kiedy ptla zaciska si wokó Gormanna, ucieka. W kocu policja aresztowaa Gormanna na statku w porcie w Hamburgu.

Uwagi produkcyjne

Dziewczyna o kocich oczach witowaa swoj premier 28 listopada 1958 roku w Gloria-Palast w Stuttgarcie.

Producent Willy Zeyn junior przej równie kierownictwo produkcji, Erwin Gitt kierownictwo produkcji, a Wolfgang Kühnlenz kierownictwo produkcji . Wilhelm Vorwerg i Ernst Schomer zaprojektowali konstrukcje filmowe, a Ilse Dubois kostiumy.

krytyka

Saby film gangsterski by werdyktem leksykonu filmu midzynarodowego .

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. wiadectwo dopuszczenia dla dziewczynki z kocimi oczami . Dobrowolna samoregulacja brany filmowej , listopad 2007 (PDF; numer testu: 18 355 DVD).
  2. Dziewczyna z kocimi oczami. W: Lexicon of International Films . Serwis filmowy , dostp 21 padziernika 2018 .Szablon: LdiF / Maintenance / Access used 

Opiniones de nuestros usuarios

Ana Kaczmarczyk

Dzięki za ten post na Dziewczyna z kocimi oczami, właśnie tego potrzebowałem

Bozena Michalak

Język wygląda na stary, ale informacje są wiarygodne i ogólnie wszystko, co napisano o Dziewczyna z kocimi oczami, daje dużo pewności.

Julian Grzybowski

Byłem zachwycony, że znalazłem ten artykuł na temat _zmienna.