Dziewczyna z diamentowym kolczykiemInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Dziewczyna z diamentowym kolczykiem. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Dziewczyna z diamentowym kolczykiem zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Dziewczyna z diamentowym kolczykiem i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Dziewczyna z diamentowym kolczykiem. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Dziewczyna z diamentowym kolczykiem! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Dziewczyna z diamentowym kolczykiem, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu niemiecki Dziewczyna z diamentowym kolczykiem
Tytu oryginalny Utrata diamentu zy
Kraj produkcji USA
Oryginalny jzyk jzyk angielski
Rok wydania 2008
dugo 108 minut
Klasyfikacja wiekowa FSK 12
Prt
Dyrektor Jodie Markell
scenariusz Tennessee Williams
produkcja Brad Michael Gilbert
muzyka Mark Orton
aparat fotograficzny Giles Nuttgens
skaleczenie Susan E. Morse ,
Jeremy Workman
zawód

The Girl with the Diamond Earring (tytu oryginalny: The Loss of a Teardrop Diamond ) to amerykaski dramat z 2008 roku . Wyreyserowany przez Jodie Markell i oryginalny scenariusz autorstwa Tennessee Williamsa .

wtek

Akcja rozgrywa si w poudniowych stanach z lat dwudziestych XX wieku. Fisher Willow, rozpieszczona córka waciciela amerykaskiej plantacji, wraca ze studiów za granic w Europie. Ale w swoim rodzinnym spoeczestwie szybko staje si niepopularna ze wzgldu na swój kanciasty charakter. Tylko Jimmy Dobyne - biedny chopak z klasy robotniczej, który musi opiekowa si swoim ojcem alkoholikiem i szalon matk - skania si ku niej. Fisher zatrudnia Jimmy'ego, by towarzyszy jej na imprezach towarzyskich. Szybko staje si jasne, e Fishera pociga Jimmy, który jest do niej niechtny, czy to z powodu szacunku, czy niemiaoci.

Kiedy Fisher traci cenny diamentowy kolczyk na przyjciu, przyja midzy nimi grozi koniec na zawsze. Reszta wieczoru bardzo róni si od tego, co zaplanowa Fisher. Podczas gdy Jimmy ma oczy tylko na inn dziewczyn, Fisher nie moe cieszy si radoci innych goci imprezy, od których dowiadcza jedynie zoliwoci i odrzucenia. Tylko miertelnie chora ciotka jej przyjacióki, panna Addie, zdaje si to rozumie. Prosi Fishera o podanie jej leków do eutanazji.

Jimmy, który jest szczery i gboko przekonany, jest zszokowany, gdy odkrywa, e jego kochanek ukrad cenny kolczyk Fishera. Zmusza j do przekazania go Fisherowi i egna si z ni na zawsze. W tym samym czasie Fisher spenia swoj obietnic zoon pannie Addie i uwalnia j od udrk.

W drodze do domu Fisher wyznaje swoje uczucia do Jimmy'ego i prosi go, aby zosta z ni, poniewa jest jedyn osob, któr moe przyj.

Opinie

Jak napisali organizatorzy Midzynarodowego Festiwalu Filmowego w Toronto , reyserka, która zadebiutowaa w filmie fabularnym, wniosa do filmu mocn porcj wizualnego dynamizmu oraz szczegóowy, autentyczny i niezwykle klimatyczny portret Poudnia. Film wiernie oddaje ton i jzyk Williamsa; kostiumy s eleganckie.

ta

Zgodnie z pocztkowym planem, Lindsay Lohan powinna zagra kobiec przewag, ale na pocztku 2007 roku zastpi j Bryce Dallas Howard.

Film by krcony w rónych miejscach Luizjany . Jego produkcja wyniosa okoo 15 milionów dolarów . wiatowa premiera odbya si 12 wrzenia 2008 roku na Midzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto . W Niemczech film zosta wydany na DVD w 2013 roku pod tytuem Das Mädchen mit dem Diamantohrring .

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Certyfikat wydania dla Dziewczyna z Diamentowym Kolczykiem . Dobrowolna samoregulacja brany filmowej , stycze 2013 (PDF; numer testu: 136 615 V).
  2. b tiff08.ca ( pamitka z oryginaem z 14 wrzenia 2008 roku w Internet Archive ) Info: archiwum Link zosta wstawiony automatycznie i nie zostaa jeszcze sprawdzona. Sprawd oryginalny i archiwalny link zgodnie z instrukcjami, a nastpnie usu to powiadomienie. , obejrzano 6 wrzenia 2008  @ 1@ 2Szablon: Webachiv / IABot / tiff08.ca
  3. ^ Bryce Dallas Howard moe zastpi Lindsay Lohan w Teardrop Diamond, 12 marca 2007, obejrzano 6 wrzenia 2008
  4. ^ Lokalizacje filmowania dla The Loss of a Teardrop Diamond , obejrzano 6 wrzenia 2008
  5. ^ Kasa / biznes dla The Loss of a Teardrop Diamond , obejrzano 6 wrzenia 2008
  6. Daty wydania The Loss of a Teardrop Diamond , dostp 6 wrzenia 2008

Opiniones de nuestros usuarios

Lucyna Kowalski

Ładny artykuł z _zmienna.

Michal Szymczak

Podoba mi się ta strona, a artykuł o Dziewczyna z diamentowym kolczykiem jest tym, którego szukałem.

Stanislaw Majchrzak

Ten wpis na Dziewczyna z diamentowym kolczykiem pomógł mi w ostatniej chwili dokończyć pracę na jutro. Już widziałem, jak znowu ciągnę Wikipedię, coś, czego nauczyciel nam zabronił. Dziękuję za uratowanie mnie.