Dziewczyna z czeskiego lasu (1965)Internet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Dziewczyna z czeskiego lasu (1965). Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Dziewczyna z czeskiego lasu (1965) zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Dziewczyna z czeskiego lasu (1965) i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Dziewczyna z czeskiego lasu (1965). Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Dziewczyna z czeskiego lasu (1965)! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Dziewczyna z czeskiego lasu (1965), z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny Dziewczyna z Lasu Czeskiego
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 1965
dugo 92 minuty
Klasyfikacja wiekowa FSK 6
Prt
Dyrektor August Rieger
scenariusz August Rieger
Theodor Ottawa
produkcja Karl Spiehs
muzyka Hugo Strasser
aparat fotograficzny Josef Berndorfer
skaleczenie Hans Schubert
zawód

Dziewczyna z Szumawa to niemiecki domowy film z 1965 roku. W reyserii Augusta Riegera gówne role graj Gerlinde Locker i Albert Rueprecht .

akcja

Kathrin, dziewczyna z Szumawa, i jej modszy brat Toni maj do czynienia ze z wiadomoci po mierci ojca: farma rodziców jest cakowicie zaduona, a to oznacza, e dwaj potomkowie Haringerów, którzy zostali sierotami, opuszczaj swój dom musie. Gospodarstwo ma zosta sprzedane na aukcji temu, kto zaoferuje najwysz cen, a zainteresowan stron jest ju zamony burmistrz gminy, karczmarz Porgauer. Porgauer to warczcy, dudnicy, potny facet bez adnej wraliwoci i niezbyt skonny do ulegoci. Jego syn Hans jest jego dokadnym przeciwiestwem, a on take od jakiego czasu zakochuje si w Kathrin. Wkrótce prowadzi to do sporu midzy ojcem i synem Porgauerem, w wyniku którego ojciec i syn rozstaj si, a Hans opuszcza firm ojca.

Pewnego dnia Hans, który pokóci si teraz ze swoim starym czowiekiem, ma reprezentowa hotelarza Baumanna w duym miecie (Monachium). Helga, córka hotelarza, jest zachwycona, bo od jakiego czasu zakochaa si w Hansie. Kiedy Kathrin chce j odwiedzi Hans, Helga i Frau Baumann, matka Helgi, wymylaj intryg, która ma trzyma Kathrin z dala od Hansa. Bez zbdnych ceregieli mówi jej, e Hans jest ju zarczony z Helg. Kathrin jest gorzko rozczarowana, a nastpnie wraca do kraju. Tam przyjmuje posad oferowan przez starego Porgauera jako pokojówk, aby utrzyma siebie, maego Toni i owczarka Ringo na powierzchni. Co gorsza, pewnego dnia starszyzna Porgauer, Kathrin, równie proponuje maestwo. Nieco póniej Toni jest podejrzana o okradanie Porgauera. W rzeczywistoci jednak sprawcami s kusownicy Häusler i Lechner. Obawiajc si, e Toni moe ich zdradzi, rozpalaj las i zamykaj chopca w chacie. W ostatniej chwili zostaje uratowany, a Kathrin i Hans w kocu odnajduj si i wituj rustykalne wesele.

Uwagi produkcyjne

Dziewczyna z Szumawa powstaa midzy 20 lipca a 25 sierpnia 1964 r. W austriackim powiecie Rohrbach ( Mühlviertel ) iw Linzu . Film przeszed przez FSK 21 stycznia 1965 roku, a jego premiera miaa miejsce 19 lutego 1965 roku

Hans Zehetner stworzy konstrukcje filmowe, kostiumy zaprojektowaa Margit Weiß. Za dwik odpowiada Franz Harrer.

Recenzje

Leksykon midzynarodowym filmie mówi: Wzruszajca kicz historia biednej sieroty chopskiej i syna bogatego wynajmujcego, zych intryg i zowrogich kusowników. Spóniony z niemieckiej fali Heimatfilm, który wymyla prawie wszystkie klisze tego gatunku; technicznie nieodpowiedni, naiwny i mao wymagajcy .

W listach filmowych Paimanna mona przeczyta: Oprócz konwencjonalnoci bajki, która chce wnie co potnego, jej traktowanie jest stylistycznie niespójne poprzez zaszczepienie nie przyziemnych marginalnych postaci i udrczonych wysokoniemieckich dialogów.

Cinema .online mówi: W czym takim jest tylko policzek i kpina.

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Dziewczyna z Lasu Czeskiego. W: Lexicon of International Films . Serwis filmowy , dostp 31 grudnia 2015 .Szablon: LdiF / Maintenance / Access used 
  2. Dziewczynka z Szumawa ( pamitka z oryginaem z 13 marca 2016 w Internet Archive ) Info: archiwum Link zosta wstawiony automatycznie i nie zostaa jeszcze sprawdzona. Sprawd oryginalny i archiwalny link zgodnie z instrukcjami, a nastpnie usu to powiadomienie. W: Listy filmów Paimanna @ 1@ 2Szablon: Webachiv / IABot / old.filmarchiv.at
  3. Dziewczyna z Lasu Czeskiego na stronie Cinema.de

Opiniones de nuestros usuarios

Malgorzata Lisowski

Artykuł o Dziewczyna z czeskiego lasu (1965) jest kompletny i dobrze wyjaśniony. Nie dodawałbym ani nie usuwał przecinka.

Elena Kulik

Musiałem znaleźć coś innego na temat Dziewczyna z czeskiego lasu (1965), co nie było typową rzeczą, o której zawsze czyta się w Internecie, i podobał mi się ten artykuł _zmienna.

Chris Antczak

Nie wiem, jak dotarłem do tego artykułu o zmiennej, ale bardzo mi się podobał.