Dziewczyna z baletuInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Dziewczyna z baletu. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Dziewczyna z baletu zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Dziewczyna z baletu i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Dziewczyna z baletu. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Dziewczyna z baletu! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Dziewczyna z baletu, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny Dziewczyna z baletu
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 1918
Prt
Dyrektor Ernst Lubitsch
scenariusz Hanns Kräly ,
Erich Schönfelder
produkcja Paul Davidson
dla grupy projekcyjnej Union
aparat fotograficzny Theodor Sparkuhl
zawód

Dziewczyna z baletu to niemiecki film niemy przez Ernst Lubitsch od 1918. Jest to jedna z reysera utraconych filmów.

zadowolony

W ksicym teatrze dworskim w Dillingen nowy reyser Dr. Zestaw obcasów. Jest nie tylko atrakcyjny, ale take kawalerem, który zachwyca kobiety tego miejsca. Ale nagle mieszkacy miasta równie skaniaj si ku teatrowi, gdy w tancerzu Ossi zatrudniono now primabalerin. Sam ksi Adolf jest entuzjastycznie nastawiony do Ossi i nie przegapi adnego z jej wystpów.

Zazdroni wkrótce przyjd, zwaszcza prezes stowarzyszenia kobiet w Dillingen jest podejrzliwy wobec biecych wydarze. Trudno si temu dziwi, skoro niepisane prawo w Dillingen mówi, e primabalerina teatru musi by zamna. Nadchodzi Ossi i Dr. Z drugiej strony obcasy spotykay si potajemnie od dawna. O maestwie decyduje si szybko. Jedynym minusem tej pary jest to, e zainteresowanie Dillingera sztuk nagle znikno.

produkcja

Film zosta nakrcony pod roboczym tytuem Prima Ballerina w Ufa Union Ateliers Tempelhof pod Berlinem . wiatowa premiera odbya si 6 grudnia 1918 roku na UT Nollendorfplatz, UT Friedrichstrasse i UT Alexanderplatz w Berlinie .

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. ^ Tre na podstawie Ernsta Lubitscha . Cahiers du cinéma, 1985, s. 136.

Opiniones de nuestros usuarios

Marika Witkowski

Dzięki za ten post na Dziewczyna z baletu, właśnie tego potrzebowałem

Rafal Winiarski

Uważam, że ten wpis o zmiennej Dziewczyna z baletu jest sformułowany bardzo ciekawie, przypomina mi lata szkolne. Jakie piękne czasy, dzięki za sprowadzenie mnie do nich.

Helena Piekarski

Minęło trochę czasu odkąd widziałem artykuł o zmiennej napisany w tak dydaktyczny sposób. Podoba mi się.

Greg Klimek

Wpis _zmienna bardzo mi się przydał.