Dziewczyna na dnie morskimInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Dziewczyna na dnie morskim. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Dziewczyna na dnie morskim zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Dziewczyna na dnie morskim i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Dziewczyna na dnie morskim. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Dziewczyna na dnie morskim! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Dziewczyna na dnie morskim, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny Dziewczyna na dnie morskim
Kraj produkcji Austria
Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 2011
dugo 90 minut
Klasyfikacja wiekowa FSK 12
Prt
Dyrektor Ben Verbong
scenariusz Christoph Silver
produkcja Christian Popp
Sigi Kamml
Dieter Pochlatko
muzyka Jessica de Rooij
aparat fotograficzny Mathias Neumann
Gert Kappes
skaleczenie Michhu Hutter
zawód

Dziewczyna na dnie morza jest tytu filmowej adaptacji Hans Hass za pierwszym nurkowaniu w Morzu Czerwonym w 1950 roku gówne role grali Yvonne Catterfeld i Benjamin Sadler . Film jest koprodukcj ZDF i ORF . Premiera medialna odbya si w Wiedniu 24 listopada 2011 roku ; pierwsza transmisja odbya si 8 grudnia 2011 roku. Film obejrzao 4,34 miliona osób w wieku powyej trzech lat, co odpowiadao udziaowi w rynku na poziomie 13,5%.

akcja

Film zaczyna si od Hansa Hassa i jego najlepszego przyjaciela przygotowujcego si do wyprawy nurkowej. Szuka asystenta, a prac dostaje moda wiedeska fotografka Lotte Baierl. Kiedy Hass zwróci si do producenta filmowego w poszukiwaniu sponsora, warunkiem byo, aby dokumentacja wyprawy bya przygotowana jako film fabularny, a Lotte, jako adna dziewczyna, powinna wzi udzia w szeroko zakrojonej, efektywnej formie. Hass nastpnie wyrzuca za burt swoj zasad, aby nie zabiera kobiet na swoje wyprawy. Wycieczka przez Morze Czerwone polega na poszukiwaniu aracza biaego, którego Hass chce by pierwsz osob, która stanie przed obiektywem.

produkcja

Zleceniodawc produkcyjnym bya firma Producers at Work . Dyrektorem zosta Holender Ben Verbong. Film zosta nakrcony pónym latem 2010 roku w Wiedniu, Egipcie, Maroku i na Ibizie. Film oparty jest na dokumentacji ksigowej dziewczyn na dnie morza przez Lotte Hass z 1970 roku film by finansowany przez Filmstiftung NRW, Medienboard Berlin - Brandenburg, Filmfonds Wien i Fernsehfonds Austrii.

W podwodnych scenach kaskaderskich aktorka Yvonne Catterfeld zostaa podwojona przez niemieck rekordzistk na bezdech Ann von Boetticher .

Przyjcie

Leksykon filmów zagranicznych powiedzia: film (TV) mioci, oparty na biografii Lotte Hass (ur 1928). Doskonaymi ujciami podwodnymi zapoznaje si z pioniersk prac podwodnego maestwa Hassa, a prywatne konflikty za spraw dobrych kreacji aktorskich oywaj, ale towarzyszce im fale emocji staj si balastem dla filmu i narracja utkna.

Spiegel online krytykuje, e film marszczy si w pytkiej wodzie nieyczliwej rozrywki. Nawet aracz biay poddaje si kiczowi lat pidziesitych.

Kamerzysta Gert Kappes otrzyma 23. nagrod austriackiej nagrody filmowej i telewizyjnej Romy za swoje podwodne nagrania w kategorii Najlepszy film telewizyjny z aparatem w 2012 roku. Lotte i Hans Hass otrzymali Platinum Romy za caoksztat twórczoci w tym samym roku.

Indywidualne dowody

  1. Obsada na kino.de (dostp 4 grudnia 2011)
  2. Film na ZDF  ( strona ju niedostpna , wyszukiwanie w archiwach internetowychInformacje: Link zosta automatycznie oznaczony jako uszkodzony. Sprawd cze zgodnie z instrukcjami, a nastpnie usu to powiadomienie. (Dostp 4 grudnia 2011)@ 1@ 2Szablon: Toter Link / www.zdf-enterprises.de  
  3. Catterfeld zapewnia dobre oceny ZDF (dostp: 9 grudnia 2011)
  4. wunschliste.de/tvnews (dostp 7 listopada 2011)
  5. Portal prasowy ZDF Dziewczyna na dnie morskim (dostp 7 listopada 2011)
  6. Oficjalna strona internetowa Yvonne Catterfeld: Dziewczyna z dna morskiego z powrotem na ldzie  ( strona nie jest ju dostpna , wyszukiwanie w archiwach internetowychInfo: Link zosta automatycznie oznaczony jako uszkodzony. Sprawd cze zgodnie z instrukcjami, a nastpnie usu to powiadomienie. (Dostp 4 grudnia 2011)@ 1@ 2Szablon: Toter Link / www.yvonnecatterfeld.de  
  7. "I am Yvonne Catterfeld's double nurkowanie", BILD z 9 grudnia 2011
  8. Dziewczyna na dnie oceanu. W: Lexicon of International Films . Serwis filmowy , dostp 2 marca 2017 .Szablon: LdiF / Maintenance / Access used 
  9. Nikolaus von Festenberg: ZDF-Schmonzette: Buntownicza gowa na wycieczce nurkowej. W: Spiegel Online . 8 grudnia 2011, obejrzano 9 czerwca 2018 .

linki internetowe

Opiniones de nuestros usuarios

Natalia Bukowski

Świetny post o Dziewczyna na dnie morskim.

Marlena Piasecki

To dobry artykuł dotyczący Dziewczyna na dnie morskim. Podaje niezbędne informacje, bez ekscesów.

Beata Sowiński

Podoba mi się ta strona, a artykuł o Dziewczyna na dnie morskim jest tym, którego szukałem.