Dziewczyna MarionInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Dziewczyna Marion. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Dziewczyna Marion zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Dziewczyna Marion i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Dziewczyna Marion. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Dziewczyna Marion! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Dziewczyna Marion, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
niemiecki tytu Dziewczyna Marion
Tytu oryginalny Nagroda Narodów
Kraj produkcji Republika Federalna Niemiec
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 1956
dugo 88 minut
Ocena wiekowa FSK 12
Prt
Dyrektor Wolfgang Schleif
scenariusz Felix Lützkendorf
produkcja Hans Raspotnik
muzyka Mark Lothar
aparat fotograficzny Igor Oberberg
skaleczenie Hermann Ludwig
zawód

Dziewczyna Marion (wczeniejszy tytu kinowy to Nagroda Narodów ) to niemiecki melodramat z 1956 roku, którego premiera odbya si 26 padziernika.

wtek

Dziewczyna Marion von Hoff mieszka z owdowia matk Ver w posiadoci w Prusach Wschodnich . Kiedy trakeska stadnina zostaa ewakuowana zim 1944/45, do posiadoci von Hoffów przyby gówny opiekun Kalweit w towarzystwie swoich ludzi i wielu cennych klaczy trakeskich . Kalweit namawia Ver von Hoff do opuszczenia majtku i ucieczki na zachód. Zanim Kalweit umrze z powodu stresu zwizanego z ucieczk, a wdrówka ruszy dalej, powierza nowo narodzonego trakeskiego rebaka Prusso dziewczynie Marion, której Kalweit wróy wietlan sportow przyszo opart na pochodzeniu.

Matka i córka z cikim sercem wychodz z domu i uciekaj, z najwaniejszymi pamitkami schowanymi w krytym wozie ze rebakiem pod koniec II wojny wiatowej . Po wielu odmowach trafiaj w kocu do gospodarstwa pani Buddensiek w Dolnej Saksonii . Kiedy weterynarz dr. Peter Meining chroni Prusso, który wyrós na okazaego konia, przed kradzie, Marion zakochuje si w nim, ale nie zauwaa, e Meining nie interesuje si ni, tylko jej matk.

Pewnego dnia Vera i weterynarz pomagaj urodzi rebi. To dowiadczenie prowadzi Meininga do wyjanienia swoich zamiarów Verze. Odkada go na póniej, eby nie urazi zakochanej córki.

W pierwszym turnieju skoków przez przeszkody Meining prowadzi zwierz. Nadaje szybkie tempo i ma ciki krach. Vera opiekuje si nim, a Marion apie konia. Przez przypadek wyglda przez okno i uwiadamia sobie bliski zwizek Vera von Hoff i dr. Peter Meining opiekuje si tymczasem. W desperacji wchodzi do wody , ale jest w stanie zbyt dobrze pywa i ostatecznie zostaje odesana z powrotem na brzeg, zemdlaa.

Relacje midzy matk a córk s przez jaki czas bardzo napite. Pruso przycigno teraz tak due zainteresowanie, e ogier ma zosta przyjty do kadry narodowej. Prusso ma by przygotowany do przyszych zada w orodku szkoleniowym Eberslohe. Marion niechtnie przyjmuje ofert i przedstawia konia trenerowi Güntherowi Leglerowi. W opinii Marion zbyt surowo traktuje Prusso, przez co s midzy nimi róne spory. Marion nie moe realizowa powtarzajcych si grób odejcia, poniewa jej matka, jako wacicielka konia, podpisaa warunki treningu. Wreszcie Marion musi pogodzi si z sytuacj i relacje z pewnym siebie Leglerem, który od pocztku jest przekonany, e potrafi "oswoi" Marion, faktycznie si poprawia.

Na balu jedzieckim w wieczór poprzedzajcy udzia Leglera i Prusso w Pucharze Narodów Marion taczya z Güntherem Leglerem, gdy jej mama i weterynarz dr. Wejd do Meining do holu. Marion jest zachwycona, e znów widzi swoj matk i wybacza jej, e milczy na temat jej zwizku z dr. Mining.

Z trakeskim mottem Poka swoj odwag, trakeska krew. Marion w kocu wysya swojego konia i nowy rój na prób Pucharu Narodów, który Pruso i Legler wygrywaj w ekscytujcej jedzie na czas z Berndell i porucznikiem Orteg.

krytyka

Dotyk domowy z pseudokonfliktami; uwana praca kamery i kierunek odsuwaj nieco stereotypy.

Cinema.de pochwalia reysera i kamer, ale skrytykowaa cik jazd po typowych kliszach miosnych

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Dziewczyna Marion. W: Leksykon Filmów Midzynarodowych . Serwis filmowy , dostp 2 marca 2017 r . 
  2. Dziewczyna Marion. W: kino . ródo 7 lipca 2021 .

Opiniones de nuestros usuarios

Ala Jarosz

Wpis _zmienna bardzo mi się przydał.

Mieczyslaw Wilk

W tym poście o Dziewczyna Marion dowiedziałem się rzeczy, których nie znałem, więc mogę już iść spać.

Adrianna Okoń

Ten wpis o Dziewczyna Marion był właśnie tym, co chciałem znaleźć.