Dziewczyna JuanitaInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Dziewczyna Juanita. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Dziewczyna Juanita zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Dziewczyna Juanita i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Dziewczyna Juanita. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Dziewczyna Juanita! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Dziewczyna Juanita, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu niemiecki Dziewczyna Juanita
Tytu oryginalny Kobieta za burt
Kraj produkcji Niemcy
Rok wydania 1952
dugo 85 minut
Klasyfikacja wiekowa FSK 16
Prt
Dyrektor Wolfgang Staudte
scenariusz Curt J. Braun
na podstawie pomysu Fritza Klotzscha i Dinah Nelken
produkcja Heinrich George (grupa produkcyjna) dla Tobis film art (Berlin)
muzyka Werner Bochmann (1945)
aparat fotograficzny Friedl Behn-Grund
skaleczenie Ella Ensink (1945)
Walter Wischniewsky (1952)
zawód

Frau über Bord , którego premiera odbya si w 1952 roku pod tytuem Das Mädchen Juanita , to niemiecki film fabularny wyreyserowany przez Wolfganga Staudte zim 1944/45 z Heinrichem George'em w roli gównej.

akcja

Jest upalna , klimatyczna letnia noc w Tangerze, kiedy Robert Henseling, równie przystojny i onaty, wyznaje swoj mio gorcokrwistej Juanicie. To, co najwyraniej nie miao na myli tak powanie, przez niego, który wypywa na statek do Bremy , Galitea , troch póniej , porywcza dziewczyna traktuje bardzo powanie. Jest gboko przekonana, e Robert rozwodzi si ze swoj martw on Helene, aby zamiast tego j polubi. Niemiec jest tym bardziej zdziwiony, e na pokadzie nagle pojawia si Juanita: wyskoczya za odpywajcym statkiem i teraz rozpywa si w kabinie Roberta. Helene, która wsiada na nastpny przystanek, odkrywa rywalk w swoim óku w kabinie.

Juanita, zdeterminowana, by pojecha do Niemiec z Robertem, przyjmuje za pewnik, e Robert tam j polubi. Helene jest bardzo za z powodu wyranie miosnej przygody Maroka Roberta i zaczyna gwatownie flirtowa z pierwszym oficerem statku, Alvarezem, po czym Robert znów staje si zazdrosny. Prosi Helene, aby przedstawia j jako swoj on swojemu wujowi, konsulowi Henselingowi, który przywizuje du wag do formalnoci, przynajmniej kiedy przyjedzie do Bremy, nawet jeli ju zamierza si rozwie. W rzeczywistoci Christoph Henseling spodziewa si swojego siostrzeca i ony na ldzie.

Roberts Helene jest ciepo witany przez starego konsula i obaj wietnie si dogaduj. Teraz Robert musi po prostu szybko i elegancko pozby si Juanity, wic bezceremonialnie zakwateruje ognistego Hiszpana w hotelu - zarejestrowanym jako jego ona. Jej rodak Alvarez pojawia si tam nieco póniej. Po mokrym i radosnym wieczorze w pubie oboje zbliyli si do siebie i obaj rodacy zamierzaj si pobra. Ale zanim to nastpi, myli Alvarez, musi wyrwa Helene od jej okropnego ma, poniewa oficer statku zakada, e Juanita jest on Roberta. Na szczcie rachunek za wieczorn uczt Juanity z Alvarezem trafia do rk konsula. Jest zdumiony, dowiaduje si, e Robert musi mie drug on. Stary Henseling pdzi do hotelu Juanitas i widzi jej rami w rami ze swoim siostrzecem. le zrozumia sytuacj, poniewa tak naprawd Juanita egna si z Robertem, poniewa teraz planuje swoj przyszo z oficerem statku i zwalnia go z jego (nie danej) przyrzeczenia maestwa.

Konsul Henseling uwaa jednak, e poznaje teraz prawdziw on swojego siostrzeca, podczas gdy w rzeczywistoci Helene musi by tylko kochank Roberta. Konsul Henseling komplikuje swoje dalsze dziaania. Prosi swoj ukochan Helene, aby przeprowadzia si do jego domku myliwskiego, gdzie wkrótce pogodzi si z mem, podczas gdy starzec zaprasza Juanit do swojego domu, aby przedstawia j kilku przyjacioom i znajomym jako on Roberta. Kiedy Robert i Helene wpadli w rodek tej firmy, zamieszanie jest idealne. Gocie wychodz; Odtd Helene nie wierzy w adne sowo swojego Roberta i te znika. Dopiero u oficera statku Alvareza Robert znajduje kogo, kto go sucha i rozumie. Nic dziwnego, e Alvarez nie musi ju mozolnie porywa Juanity, która tak naprawd nie jest on Roberta. Helene wraca na statek zapita pasami i spotyka dziewczyn Juanit przy relingu. Alvarez, równie z powrotem na pokadzie, wyjania wszystko smutnej Helenie, a gdy statek znowu odpywa, tym razem to Helene wyskakuje za burt, aby wróci do Roberta.

Uwagi produkcyjne

Film by krcony od listopada 1944 do lutego 1945 roku w studiu Tobis w Berlinie-Johannisthal . Dziki temu Frau überboard by jednym z ostatnich filmów, które zostay nakrcone w caoci w Trzeciej Rzeszy, ale nie mona byo ich ju pokazywa, obok filmów Czowiek w siodle i Trzy komedie . Nowy tytu Das Mädchen Juanita zosta wybrany do premiery 16 maja 1952 roku w kilku niemieckich miastach (m.in. w Getyndze i Frankfurcie nad Menem) . Oryginalny tytu, który równie zosta wybrany do austriackiej premiery, zosta póniej przywrócony. Film mia równie alternatywny tytu Letnie noce i roboczy tytu Cabin 27 .

Za produkcj odpowiada Conrad Flockner ; budynki zaprojektowa Fritz Maurischat, a wykona Rudolf Thiele. Gównym inynierem dwiku by Gerhard Froboess . Dziewczyna Juanita bya take ostatnim filmem Heinricha George'a, który udao mu si ukoczy. Weteran kina niemego Hans Mierendorff da przed kamer swoj abdzi piosenk.

krytyka

Bdn tosamo sfilmowano w niesprzyjajcych warunkach pod koniec wojny i rozcignito na niej kiepskie materiay archiwalne przedstawiajce Afryk i statek pasaerski Brema , ale nie zostao ju ukoczone.

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. portal filmowy nazywa Willy Mattes (anonimowy) w roku 1945 i Bochmann w roku 1952, Ulrich J. Klaus: Deutsche Tonfilme, 13 rok 1944/45 wymienia Werner Eisbrenner w roku 1952
  2. Fritz Staudte by ojcem reysera Wolfganga Staudte
  3. wg dokumentów archiwum filmowego Kay Less
  4. Dziewczyna Juanita. W: Lexicon of International Films . Serwis filmowy , dostp 2 marca 2017 .Szablon: LdiF / Maintenance / Access used 

Opiniones de nuestros usuarios

Filip Makowski

Byłem zachwycony, że znalazłem ten artykuł na temat _zmienna.

Justyna Wasilewski

Informacje o zmiennej Dziewczyna Juanita są bardzo ciekawe i rzetelne, podobnie jak pozostałe artykuły, które przeczytałem do tej pory, a jest ich już wiele, bo na randkę na Tinderze czekam prawie godzinę i się nie pojawia, więc daje mi to, że mnie to wystawiło. Korzystam z okazji, aby zostawić kilka gwiazdek dla firmy i srać na moje pieprzone życie.