Dziewczyna IreneInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Dziewczyna Irene. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Dziewczyna Irene zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Dziewczyna Irene i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Dziewczyna Irene. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Dziewczyna Irene! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Dziewczyna Irene, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Oryginalny tytu Dziewczyna Irene
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 1936
dugo 95 minut
Klasyfikacja wiekowa FSK 0
Prt
Dyrektor Reinhold Schünzel
scenariusz Reinhold Schünzel
Eva Leidmann
produkcja Erich von Neusser dla UFA
muzyka Alois Melichar
aparat fotograficzny Robert Baberske
skaleczenie Arnfried Heyne
zawód

Dziewczynka Irene jest dramat film z reyserem Reinhold Schünzel , który równie napisa scenariusz razem z Ev Leidmann , od 1936 Film oparty jest na pracy scenicznej Sixteen przez tych szkockich autorów Aimée Stuart i Philip Stuart . W roli gównej ucielenia Lil Dagover si projektant mody Jennifer Lawrence.

wtek

Jennifer Lawrence to odnoszca sukcesy i znana projektantka mody, która spotyka odkrywc Johna Corbetta na przyjciu na play Riviera . Kiedy oboje spotykaj si ponownie w Paryu, John nagle si jej owiadcza.

Pocztkowo zaskoczona Jennifer po raz pierwszy zaprasza Johna na przyjcie urodzinowe do Anglii, aby wspólnie witowa urodziny swojej córki Irene. Z pocztku Irene nie jest szczególnie zadowolona z obcego mczyzny i podejrzliwie obserwuje jego poczynania. Irene obawia si, e obcy mczyzna moe przenikn ycie jej matki, poniewa jest bardzo przywizana do swojego zmarego ojca i nie chce, aby matka poznaa innego mczyzn. Nie wie, e maestwo jej matki z ojcem byo bardziej tortur ni radoci. W zwizku z tym jest cakowicie za, gdy zauwaa, e John próbuje zbliy si do jej matki. John czuje si nieswojo z powodu tej wrogoci, po czym opuszcza dom.

Sama Jennifer rozpoznaje po zachowaniu Johna, e jest on osob o dobrym charakterze. Jej uczucia do niego wzmacniaj si i postanawia za nim i. Daje te do zrozumienia córce, e musi szanowa decyzje matki.

Uwagi produkcyjne

Film mia premier 9 padziernika 1936 roku w Gloria Palast w Berlinie . Kolejne daty publikacji (za granic) to 4 stycznia 1937 w Estonii , 18 stycznia 1937 w Szwecji , 31 stycznia 1937 w Finlandii , 16 marca 1937 w Danii i 21 maja 1938 w USA ( Nowy Jork ), 4 kwietnia. , 1938 w Portugalii i 8 czerwca 1939 w Japonii . Na plan zdjciowy byy Dahlem , Fahrland , Londyn , Monte Carlo i Pary . Strzelanina miaa tam miejsce od czerwca do wrzenia 1936 roku. Sowa pochodz od piosenkarza i autora tekstów Franza Baumanna .

Za konstrukcj filmu odpowiedzialni byli Ludwig Reiber i Walter Reimann , którego by to ostatni film fabularny. Ilse Fehling zaprojektowaa kostiumy, Hermann Fritzsching zapewni dwik. Walter Pindter asystowa gównemu operatorowi Robertowi Baberske .

Róne

Reim nazistowski naoya zakaz Modzie w filmie w dniu 8 padziernika 1936 roku, jako cz nastpnie zwykej cenzury filmowej .

Opinie

The Österreichische Film-Zeitung napisa: Efekt filmu opiera si na przedstawieniu codziennych ludzkich konfliktów i udanej przemianie dramatycznych i wesoych scen, które s gównie zasug modszej siostry Irene, zuchwaej, zuchwaej, ale niezawodnej Baby. Geraldine Katt odgrywa t rol bardzo przekonujco. Sabine Peters jako Irene ma trudne zadanie zobrazowania nierealistycznego zauroczenia modej dziewczyny. Lil Dagover gra matk, pikn kobiet, o której wierzy si, e odniosa sukces .

Psychologizujcy dramat rodzinny, z wyczuciem zagrany i wystawiony.

Zobacz te

Indywidualne dowody

  1. a b Dziewczyna Irene. W: filmportal.de. ródo 2 lipca 2015 r .
  2. Das Mädchen Irene (1936) - Informacje o wydaniu - IMDb. W: imdb.com. ródo 2 lipca 2015 r .
  3. ^ The Girl Irene (1936) - Filmowanie Lokalizacje - IMDb. W: imdb.com. ródo 2 lipca 2015 r .
  4. Dziewczyna Irene - film - film.at. W: film.at. ródo 2 lipca 2015 r .
  5. Dziewczyna Irene. W:  Österreichische Film-Zeitung , 16 padziernika 1936, s. 2 (online w ANNO ).Szablon: ANNO / Maintenance / fil
  6. Dziewczyna Irene. W: Lexicon of International Films . Serwis filmowy , dostp 2 marca 2017 .Szablon: LdiF / Maintenance / Access used 

linki internetowe

Opiniones de nuestros usuarios

Julita Godlewski

W tym poście o Dziewczyna Irene dowiedziałem się rzeczy, których nie znałem, więc mogę już iść spać.

Aleksandra Czarnecki

Byłem zachwycony, że znalazłem ten artykuł na temat _zmienna.

Antoni Rak

Myślałem, że wiem już wszystko o zmiennej, ale w tym artykule zweryfikowałem, że pewne szczegóły, które uważałem za dobre, nie były tak dobre. Dziękuję za informacje.