Dziewczyna i prokuratorInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Dziewczyna i prokurator. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Dziewczyna i prokurator zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Dziewczyna i prokurator i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Dziewczyna i prokurator. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Dziewczyna i prokurator! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Dziewczyna i prokurator, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny Dziewczyna i prokurator
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 1962
dugo 88 minut
Klasyfikacja wiekowa FSK 18
Prt
Dyrektor Jürgen Goslar
scenariusz Jürgen Goslar
Fred Ignor
produkcja Budzik Gero
muzyka Hans-Martin Majewski
aparat fotograficzny Werner M. Lenz
skaleczenie Ira Oberberg
zawód

i jako go Joachim Hansen : pacjent pod opiek Renate

Dziewczyna i prokurator to niemiecki melodramat kryminalny i spoeczny nakrcony w 1961 roku z Wolfgangiem Preissem i Elke Sommer w rolach tytuowych.

akcja

Renate, która bya jeszcze nieletnia, miaa zwizek z Jochenem Rehbertem, który by tylko nieco starszy. Kiedy odwiedza j w domu z matk na noc, zwraca uwag ograniczonych i moralnie kwanych ssiadów, którzy nastpnie oskaraj matk Renate o strczycielstwo . Prokurator Soldan, który uwaa si za stranika moralnoci publicznej i przyzwoitoci obywatelskiej, dba o to, by matka Hecker zostaa oskarona i musiaa i do wizienia na rok. Renate Hecker robi wszystko, co w jej mocy, aby jak najszybciej uwolni matk. W swojej rozpaczy osobicie zwraca si do Soldana i prosi go twarz w twarz o lito przed wymiarem sprawiedliwoci.

Soldan te jest tylko mczyzn i szybko zaczyna ulega urokom atrakcyjnej i okoo 30 lat modszej blondynki. Prokurator znajduje Renate prac, czyni j swoj kochank i pozwala matce Heckera na wczeniejsze zwolnienie. Teraz onaty, zamony prawnik grozi upadkiem z powodu wasnej moralnoci i wartoci. Pewnego dnia opiekun modziey przyapuje go z Renate w bardzo niepewnej sytuacji. Maestwo i kariera prawnicza Soldana wydaj si zrujnowane. Nastpnie musi odej ze suby, matka Hecker, która zostaa wypuszczona na ciek miosierdzia, zostaje z powrotem umieszczona za kratkami.

produkcja

Dziewczyna i prokurator zostaa napisana jesieni 1961 r., Zdaa egzamin FSK 2 marca 1962 r., A premiera odbya si w Monachium 8 marca 1962 r.

Dorothea Wieck , która krci filmy od czasów niemego kina , otrzymaa tutaj swoj ostatni filmow rol, a 19-letni Gottfried John zadebiutowa w filmie Dziewczyna i prokurator .

Recenzje

Listy filmów Paimanna podsumoway: Chocia ani po raz pierwszy, ani bez arkuszy kalkulacyjnych, ale w solidnym stylu reporterskim z przewanie dobrze zarzdzanymi aktorami i partiami na schodach frontowych i tylnych w bezporedni i wizualnie dynamiczny sposób.

Gupiutka powie z wyran tendencj do bycia opuchnit.

Dramat kolportaowy o moralnoci epoki Adenauera. Wniosek: zakurzony, interesujcy jak wspóczesny dokument.

- kino online

Indywidualne dowody

  1. Dziewczyna i prokurator na listach filmów Paimanna  ( strona nie jest ju dostpna , wyszukiwanie w archiwach internetowychInformacje: Link zosta automatycznie oznaczony jako uszkodzony. Sprawd cze zgodnie z instrukcjami, a nastpnie usu to powiadomienie.@ 1@ 2Szablon: Toter Link / nano.reizfeld.net  
  2. Dziewczyna i prokurator. W: Lexicon of International Films . Serwis filmowy , dostp 2 marca 2017 .Szablon: LdiF / Maintenance / Access used 

linki internetowe

Opiniones de nuestros usuarios

Zofia Michalak

Wreszcie! W dzisiejszych czasach wydaje się, że jeśli nie piszą artykułów składających się z dziesięciu tysięcy słów, to nie są szczęśliwi. Panowie autorzy treści, to TAK to dobry artykuł o Dziewczyna i prokurator.

Urszula Wierzbicki

Dzięki za ten post na Dziewczyna i prokurator, właśnie tego potrzebowałem

Olga Mucha

Podane informacje o zmiennej Dziewczyna i prokurator są prawdziwe i bardzo przydatne. Dobrze.

Sara Cieślik

Bardzo ciekawy ten post o Dziewczyna i prokurator.