Dziewczyna i fotograf



Internet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Dziewczyna i fotograf. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Dziewczyna i fotograf zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Dziewczyna i fotograf i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Dziewczyna i fotograf. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Dziewczyna i fotograf! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Dziewczyna i fotograf, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu niemiecki Dziewczyna i fotograf
Tytu oryginalny Ginewra
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Oryginalny jzyk jzyk angielski
Rok wydania 1999
dugo 98 minut
Prt
Dyrektor Audrey Wells
scenariusz Audrey Wells
produkcja Jonathan King ,
Brad Weston
muzyka Christophe Beck
aparat fotograficzny Charles Minsky
skaleczenie Cier Dody
zawód

The Girl and the Photographer (tytu oryginalny: Ginewra ) to amerykaski dramat z 1999 roku . Audrey Wells wyreyserowaa i napisaa scenariusz.

wtek

Harper Sloane, lat 21, pochodzi z wpywowej rodziny z San Francisco . Zostaje przyjta jako studentka na Uniwersytecie Harvarda . Na lubie swojej siostry Sloane poznaje 50-letni fotografk Connie Fitzpatrick, któr nazywa Ginewr . Odwiedza go w jego mieszkaniu i zaczyna z nim zwizek. Fitzpatrick udziela jej lekcji fotografii.

Matka Harpera, Deborah, dowiaduje si o zwizku i nka par. Harper dowiaduje si, e Fitzpatrick mia wiele romansów z innymi kobietami. Zostawia go po roku.

Kiedy umiera chory Fitzpatrick, odwiedzaj go jego dawni przyjaciele, w tym Sloane. Harper zostaje z nim a do mierci.

Opinie

James Berardinelli napisa w ReelViews, e rok 1999 naley do aktorki Sarah Polley i bardzo pochwali jej rol w filmie. Film jest elegancko napisany i czsto wraliwy. Jest dobry, ale nie doskonay i nie oferuje niczego zaskakujcego ani nieoczekiwanego.

Roger Ebert napisa w Chicago Sun-Times 4 padziernika 1999 r., e reyser unika oceniania relacji midzy ludmi w rónym wieku. Sarah Polley w swojej roli pokazuje gbi uczu, nie wygldajc na tandetn. Film nie jest doskonay, ale ma serce na waciwym miejscu.

Nagrody

Audrey Wells zdobya nagrod Waldo Salt Screenwriting Award podczas Festiwalu Filmowego w Sundance w 1999 roku i bya nominowana do nagrody Grand Jury. W 1999 roku zdobya Nagrod Specjaln Jury na Festiwalu Filmowym w Deauville i bya nominowana do kolejnej nagrody na tym festiwalu. Wells i Jean Smart zostali nominowani do nagrody Independent Spirit Award w 2000 roku.

Audrey Wells by nominowany do Zotego witego Jerzego na Midzynarodowym Festiwalu Filmowym w Moskwie w 1999 roku. Sarah Polley bya nominowana do nagrody Chlotrudis w 2000 roku. Film by nominowany do Artios Nagrod na Casting Society of America w 2000 roku.

ta

Film zosta nakrcony w Los Angeles i San Francisco . Jego produkcja wyniosa okoo 2,6 miliona dolarów . Film mia wiatow premier w styczniu 1999 roku na Festiwalu Filmowym w Sundance ; 17 wrzenia 1999 roku by prezentowany na Midzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto . Pokazy w wybranych kinach w USA rozpoczy si 24 wrzenia 1999 roku; tam film zarobi okoo 614 tysicy dolarów.

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. ^ Recenzja filmu Jamesa Berardinelli, dostp 16 padziernika 2007
  2. ^ Recenzja filmu Rogera Eberta, dostp 16 padziernika 2007
  3. ^ Lokalizacje filmowania dla Guinevere, obejrzano 16 padziernika 2007
  4. ^ Box office / business for Guinevere, obejrzano 16 padziernika 2007
  5. Daty premiery Ginewry, obejrzano 16 padziernika 2007

Opiniones de nuestros usuarios

Margaret Kozak

Zawsze dobrze jest się uczyć. Dziękuję za artykuł o zmiennej Dziewczyna i fotograf

Sandra Lewandowski

Wpis _zmienna bardzo mi się przydał.

Mieczyslaw Grzyb

To dobry artykuł dotyczący Dziewczyna i fotograf. Podaje niezbędne informacje, bez ekscesów.

Weronika Cieśla

Wreszcie! W dzisiejszych czasach wydaje się, że jeśli nie piszą artykułów składających się z dziesięciu tysięcy słów, to nie są szczęśliwi. Panowie autorzy treści, to TAK to dobry artykuł o Dziewczyna i fotograf.

Borys Staniszewski

Minęło trochę czasu odkąd widziałem artykuł o zmiennej napisany w tak dydaktyczny sposób. Podoba mi się.