Dziewczyna bez piamyInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Dziewczyna bez piamy. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Dziewczyna bez piamy zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Dziewczyna bez piamy i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Dziewczyna bez piamy. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Dziewczyna bez piamy! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Dziewczyna bez piamy, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny Dziewczyna bez piamy
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 1957
dugo 92 minuty
Klasyfikacja wiekowa FSK 16
Prt
Dyrektor Hans Quest
scenariusz Joachim Wedekind
produkcja Budzik Gero
muzyka Werner Müller
aparat fotograficzny Fritz Arno Wagner
skaleczenie Margot Jahn
zawód

Dziewczyna bez piamy to niemiecka komedia z 1957 roku Hansa Questa z Guntherem Philipem , Elm Karlow , Christiane Maybach i Oskarem Sim w rolach gównych.

akcja

Z fabryk magazynow Loli dyrektora Klenka sprawy nie ukadaj si dobrze, fabryka jest na skraju bankructwa, poniewa Klenk by zbyt nieostrony w swoich finansach. W tym samym czasie córka Klenka, Marion, która wanie skoczya 18 lat, planuje doczy do swojego narzeczonego Dr. Engelbert Moll, gówny lekarz, aby stan przed otarzem. Byoby to bardzo satysfakcjonujce dla ojca przyszej panny modej, gdyby Marion nie spodziewaa si, e jej spadek zostanie wypacony z góry. Ponadto ciotka Klenka Wilhelmina jest wspólnikiem w firmie, a pulchny mczyzna si jej boi. Dobra rada jest teraz cenna.

Producent poczoch widzi tylko jedn drog wyjcia z baaganu: musi storpedowa nadchodzcy lub. Aby to zrobi, musi wkurzy przyszego pana modego na swoj córk. I tu do gry wkracza studentka Eva. Eva skontaktowaa si równie z szefem reklamy Egonem Bruchsalem, któremu brakowao odpowiednich koczyn modych kobiet chtnych na haso reklamowe Idealna noga. Poniewa naprawd chce pracowa jako modelka dla damskich poczoch w firmie Klenk, pozwala zdesperowanemu szefowi firmy przekona j do ingerencji w relacje midzy Marion i Engelbertem i publicznego ujawnienia pana modego. Eva udaremnia teraz zarczyny córki producenta zgodnie z rozkazem, podczas gdy Bruchsal ma co do niej wasne plany. Wkrótce powstaje wielki baagan, ale nie przeszkadza to w szczliwym zakoczeniu.

Uwagi produkcyjne

Dziewczyna bez piamy powstaa od lutego 1957 roku, a premiera miaa miejsce 2 maja 1957 roku w Lichtburgu w Essen.

Heinz Fiebig przej kierownictwo produkcji , Gabriel Pellon zaprojektowa konstrukcje filmowe. Walter Hrich by prostym operatorem pod kierownictwem Fritza Arno Wagnera .

krytyka

W leksykonie filmu midzynarodowego jest napisane zwile: Filmowe zwroty akcji bez smaku, których dwuznacznoci w zoci staraj si ukry za fasad przyzwoitoci.

Indywidualne dowody

  1. Dziewczyna bez piamy. W: Lexicon of International Films . Serwis filmowy , dostp 1 grudnia 2020 .Szablon: LdiF / Maintenance / Access used 

linki internetowe

Opiniones de nuestros usuarios

Weronika Chmiel

Ten wpis o Dziewczyna bez piamy był właśnie tym, co chciałem znaleźć.

Diana Wasilewski

W tym poście o Dziewczyna bez piamy dowiedziałem się rzeczy, których nie znałem, więc mogę już iść spać.

Waldemar Michalski

Dzięki. Pomógł mi artykuł o Dziewczyna bez piamy.

Ela Grzyb

Wreszcie artykuł o Dziewczyna bez piamy, który jest łatwy do przeczytania.