Dziennik zagubionej kobiety (1918)Internet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Dziennik zagubionej kobiety (1918). Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Dziennik zagubionej kobiety (1918) zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Dziennik zagubionej kobiety (1918) i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Dziennik zagubionej kobiety (1918). Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Dziennik zagubionej kobiety (1918)! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Dziennik zagubionej kobiety (1918), z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny Dziennik zagubionej kobiety
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 1918
dugo 94 minuty
Prt
Dyrektor Ryszard Oswald
scenariusz Ryszard Oswald
produkcja Ryszard Oswald
aparat fotograficzny Max Fassbender
zawód

Diary of Lost (alternatywny tytu: Pamitnik martwy i berliskiego czas zdjcie z 1914 roku ) to niemiecki dramat filmowy przez Richarda Oswalda z 1918. Scenariusz tego filmu niemego jest oparty na powieci o tym samym tytule autorstwa Margarete Böhme od 1905 roku.

wtek

Córka aptekarza Thymian Gotteball zostaje uwiedziona i zapodniona przez provisora Meinert, jednego z pracowników jej ojca. Po urodzeniu dziecka zostaje wyrzucona przez wasn rodzin i przyjta do placówki owiatowej. W efekcie jest coraz bardziej marginalizowana spoecznie. . Dopiero gdy stary hrabia zaopiekuje si ni i polubi j, uzyskuje dostp do krgów zarówno arystokratycznych, jak i mieszczaskich.

to

Firm produkcyjn by Richard Oswald-Film GmbH Berlin (nr 121). Budynki stworzy August Rinaldi .

Film zosta przedstawiony berliskiej policji w lipcu 1918 roku w wersji szeciu akt na wysokoci 2201 metrów. Pomimo znacznych ci do 1934 metrów, ok. 94 minut (i wci szeciu aktów), film zosta nie tylko zakazany modym ludziom, ale take zakazany na czas wojny (nr 41795). Monachium policja wydaa równie zakaz modziey (nr 29883, 29884, 29885, 29886, 29887, 29888). Berlin Reich Cenzura Film odnowi zakaz modziey (nr 2766) z dnia 5 lipca 1922 r.

Premiera odbya si wic 28 lub 29 padziernika 1918 zarówno na UT Kurfürstendamm, jak i na UT Nollendorfplatz , ale przed rozejmem 11 listopada 1918 .

W tym samym roku Oswald nakrci histori Didy Ibsen - fina do Dziennika zaginionej Margarete Böhme , który jest kontynuacj tematu.

Dostpno

Film wydaje si by zachowany.

Zobacz te

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Kalkulator dugoci filmu , liczba klatek na sekund : 18
  2. Dystrybucja filmów na filmportal.de

Opiniones de nuestros usuarios

Czeslaw Laskowski

Dzięki za ten post na Dziennik zagubionej kobiety (1918), właśnie tego potrzebowałem

Lukasz Wawrzyniak

Świetny post o Dziennik zagubionej kobiety (1918).