Dziedzictwo AztekówInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Dziedzictwo Azteków. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Dziedzictwo Azteków zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Dziedzictwo Azteków i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Dziedzictwo Azteków. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Dziedzictwo Azteków! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Dziedzictwo Azteków, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu niemiecki Dziedzictwo Azteków
Tytu oryginalny Zaginiony skarb Wielkiego Kanionu
Kraj produkcji Kanada
Oryginalny jzyk jzyk angielski
Rok wydania 2008
dugo 90 minut
Klasyfikacja wiekowa FSK 12
Prt
Dyrektor Czowieku Farhada
scenariusz Clay Carmouche
produkcja Harvey Kahn
muzyka Michael Neilson
aparat fotograficzny Adam liwiski
skaleczenie Nicole Ratcliffe
zawód

Dziedzictwo Azteków to kanadyjska przygoda z elementami rozprysku . Akcja filmu telewizyjnego rozgrywa si w Wielkim Kanionie, z lokacjami w Cache Creek , Kamloops i regionie Thompson-Nicola w Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie.

wtek

Dr. Samuel Jordan, ojciec Susan, jest archeologiem poszukujcym zaginionego skarbu Azteków. Kiedy nie wraca, jego córka (która podziela jego pasj) martwi si i natychmiast wyprowadza si z garstk innych archeologów, aby go szuka. Robic to, stopniowo napotykaj zarówno ywe, jak i wczeniej yjce i nigdy nie yjce lady jego podróy, która ostatecznie doprowadzia do ukrytej doliny w Wielkim Kanionie. Tam odkrywaj zarówno Samuela, jak i innego ocalaego, który ma zosta zoony w ofierze na otarzu Azteków - Aztekowie we wntrzu doliny nadal yj w przepaskach na biodrach i kamiennych wóczniach, podczas gdy karmi i czcz swojego boga Quetzalcoatla, który powsta w demonicznej Formularz. Niestety, za nimi zamykaj si kamienne drzwi, wic na razie utknli w dolinie. Aby póniej otworzy drog powrotn z doliny, (wci yjcy) archeolodzy potrzebuj klucza z komnaty skarbów wewntrz wityni Quetzalcoatla.

krytyka

Nieistotny film przygodowy z absurdaln fabu, przytoczonymi aktorami i efektami specjalnymi, które równie wydaj si pochodzi z dawnych czasów.

Produkcja i strzelanie

Produkcja rozpocza si w lutym 2008 roku, a zdjcia trway od 26 kwietnia do 14 maja 2008 roku. Data premiery zostaa przesunita z listopada 2008 na grudzie 2008 z powodu niekompletnych nagra.

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Dziedzictwo Azteków. W: Lexicon of International Films . Serwis filmowy , dostp 2 marca 2017 .Szablon: LdiF / Maintenance / Access used 

Opiniones de nuestros usuarios

Borys Urbański

Wreszcie artykuł o Dziedzictwo Azteków, który jest łatwy do przeczytania.

Czeslaw Szczepański

Podane informacje o zmiennej Dziedzictwo Azteków są prawdziwe i bardzo przydatne. Dobrze.

Inga Graczyk

Artykuł o Dziedzictwo Azteków jest kompletny i dobrze wyjaśniony. Nie dodawałbym ani nie usuwał przecinka.

Richard Zarzycki

Uznałem, że informacje, które znalazłem na temat zmiennej Dziedzictwo Azteków, są bardzo przydatne i przyjemne. Gdybym musiał umieścić 'ale', może to oznaczać, że nie jest wystarczająco wyczerpujące w swoim sformułowaniu, ale poza tym jest świetne.

Eugeniusz Krawiec

Artykuł o Dziedzictwo Azteków jest kompletny i dobrze wyjaśniony. Nie dodawałbym ani nie usuwał przecinka.