Dziecko trollaInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Dziecko trolla. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Dziecko trolla zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Dziecko trolla i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Dziecko trolla. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Dziecko trolla! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Dziecko trolla, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu niemiecki Dziecko trolla
Oryginalny tytu Tjorven och Skrållan
Kraj produkcji Szwecja
Oryginalny jzyk szwedzki
Rok wydania 1965
dugo 93 minuty
Prt
Dyrektor Olle Hellbom
scenariusz Astrid Lindgren
produkcja Olle Nordemar
muzyka Ulf Björlin
aparat fotograficzny Kalle Bergholm
skaleczenie Bengt Schöldström
zawód

The Trollkind (tytu oryginalny: Tjorven och Skrållan ) to szwedzki film z 1965 roku w reyserii Olle Hellboma . Kontynuuje histori z serialu telewizyjnego Holidays on Crow Island i filmu The Enchanted Prince .

wtek

Peter i Malin pobieraj si na wyspie Saltkrokan. Omioletni brat Malin, Pelle, uwaa, e to dobrze, e Malin ma dobrego ma. Jednoczenie Pelle jest troch zazdrosny i obawia si, e Malin moe raczej mie Petera ni go. Malin wyjania, e jest wiele rzeczy, które bardzo jej si podobaj, ale Pelle zawsze bdzie jej maym Pelle. Kiedy jaki czas póniej Malin i Peter maj dziecko o imieniu Skrollan, Pelle musi teraz nie tylko dzieli Malin z Peterem, ale take z córk Skrollan. To robi duo i znika raz po raz, gdy doroli nie s ostroni. Pelle auje, e Skrollan nie istnieje.

Powoli uczy si radzi sobie z zazdroci i wielokrotnie pomaga Skrollanowi wyj z kopotów. Kiedy Skrollan wsiada na tratw wypywajc na morze, Pelle podpywa do tratwy, aby j uratowa. Z tratwy Pelle ostrzega przepywajc ód. W ten sposób mona uratowa t dwójk, a Malin jest naprawd dumna ze swojego modszego brata.

O filmie

Film zosta nakrcony na Norröra. Premiera w szwedzkich kinach miaa miejsce 27 listopada 1965 roku.

Przesyaj i dubbing

rola aktor Aktor gosowy
Melker Melkersson Torsten Lilliecrona Wolf Rahtjen
Malin Melkersson Louise Edlind Cordula Trantow
Johan Melkersson Björn Söderbäck
Niklas Melkersson Miejska plaa Christina Hoeltel
Pelle Melkersson Stephen Lindholm
Nisse Grankvist Bengt Eklund Niels Clausnitzer
Marta Grankvist Eva Stiberg
Teddy Grankvist Lillemor Österlund
Freddy Grankvist Prosz, Ulvskog Eva Mattes
Maria Tjorven Grankvist Maria Johansson
Vesterman Manne Grünberger Bum Kruger
Stina Kristina Jämtmark
Skrollan Kajsa Dandenell Christa Häussler

Ksika o filmie

Ksika Jule and the pirates jest oparta na filmach The Troll Child and The Pirates .

Programy telewizyjne

Filmy Tjorven, Båtsman och Moses ( The Enchanted Prince ) zostay nakrcone dla ZDF w Niemczech ; Tjorven och Skrållan ( Dziecko Trolla ); Tjorven och Mysak ( Piraci ) oraz Skrållan, Ruskprick och Knorrhane ( Happy Homecoming ) przygotowali 16-czciow seri Wakacje na Saltkrokan . To byo transmitowane w 1971 roku. Filmy zostay podzielone na odcinki trwajce od okoo 20 do 24 minut. Film fabularny Przeklty Ksi ( Tjorven, Båtsman i Moses ) sta si jednym z odcinków serialu Przeklty ksi i bosman powinien umrze . Nastpnie pojawiy si odcinki serialu Wesele Malina i Dziecko trolla , które powstay na podstawie filmu Dziecko trolla ( Tjorven och Skrållan ). Film Piraci ( Tjorven och Mysak ) sta si epizodami The Pirates i The Clock Thief . Ostatni rzecz, która zostaa wycita, by film Happy Homecoming do odcinków serialu Rüpel i Knurrhahn oraz Happy Homecoming .

W 1979 roku filmy byy równie emitowane w Szwecji jako 12-czciowy serial telewizyjny Så går det till på Saltkråkan .

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. ^ Wakacje na Saltkrokan. W: synchronkartei.de. Niemiecki plik synchroniczny , dostp 31 stycznia 2021 r .

Opiniones de nuestros usuarios

Wlodzimierz Jakubowski

Nie wiem, jak dotarłem do tego artykułu o zmiennej, ale bardzo mi się podobał.

Honorata Gruszka

Myślałem, że wiem już wszystko o zmiennej, ale w tym artykule zweryfikowałem, że pewne szczegóły, które uważałem za dobre, nie były tak dobre. Dziękuję za informacje.

Julian Kubiak

Uznałem, że informacje, które znalazłem na temat zmiennej Dziecko trolla, są bardzo przydatne i przyjemne. Gdybym musiał umieścić 'ale', może to oznaczać, że nie jest wystarczająco wyczerpujące w swoim sformułowaniu, ale poza tym jest świetne.