Duga ndzaInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Duga ndza. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Duga ndza zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Duga ndza i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Duga ndza. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Duga ndza! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Duga ndza, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu niemiecki Duga ndza
Tytu oryginalny Wysoki facet
Kraj produkcji Wielka Brytania
Oryginalny jzyk jzyk angielski
Rok wydania 1989
dugo 92 minuty
Klasyfikacja wiekowa FSK 12
Prt
Dyrektor Mel Smith
scenariusz Richarda Curtisa
produkcja Paul Webster
muzyka Peter Brewis
aparat fotograficzny Adrian Biddle
skaleczenie Dan Rae
zawód

Duga ndza (OT: The Tall Guy ) to komedia romantyczna z 1989 roku. Film by reyserskim debiutem Mela Smitha . Piszc scenariusz, Richard Curtis wykorzysta swoje dowiadczenie z wieloletniej wspópracy z Rowanem Atkinsonem.

Film zawiera gocinne wystpy , których autorem jest Melvyn Bragg i Jonathan Ross .

wtek

Gównym bohaterem i narratorem jest Dexter King, amerykaski aktor, który pracuje w Londynie i platonicznie mieszka w Camden Town ze swoj wyksztacon, czarujc nimfomank gospodyni. Przez sze lat gra min na wieloletniej, podwójnej konferencji The Tall Guy , w której gówn rol gra Ron Anderson.

Z powodu chronicznego kataru siennego Dexter udaje si do lekarza, gdzie spotyka pielgniark Kate i szybko si w niej zakochuje.

Wkrótce potem Dexter zostaje zwolniony przez Rona. Po jego pierwsza rola w nowej sztuce Steven Berkoff odmówiono z powodu braku gniewu, Dexter dostaje gówn rol w nowym muzycznym z Royal Shakespeare Company , która na The Elephant Man oparty jest - bdne parodi musicali przez Andrew Lloyd Webber z piosenkami takimi jak He's Packing His Trunk i finaem, który koczy si sowami: Gdzie w niebie jest anio z wielkimi uszami!

Podczas prób Dexter ulega zalotom onatej aktorki. W noc premiery nowego musicalu Kate rymuje si z dowodami, e Dexter ma romans i zostawia go.

Po telewizyjnym rozdaniu nagród, na którym jego byy szef Ron wydaje si by teraz z Kate, Dexter daje swoj rol w Elephant tu przed podniesieniem kurtyny ! i planuje namitny apel do Kate, by j cofna. Dexter wie Rona w jego garderobie i kradnie jego samochód, aby wyjani Kate swoj spraw na ruchliwym oddziale szpitalnym. Kate wreszcie daje mu drug szans.

cieka dwikowa

cieka dwikowa zawiera Labi Siffres It Must Be Love , grany przez Madness . W filmie jest monta, w którym kilka postaci piewa do tej piosenki, w tym epizod piosenkarza Madness Suggs . Inne tytuy to Let the Heartaches Begin ( Long John Baldry ), Heartbreak Hotel (Sam Williams), Breaking Up Is Hard to Do i Crying in the Rain (oba autorstwa Phila Pope'a ).

Wersja alternatywna

Istniej due rónice midzy amerykask wersj filmu a wersj oryginaln, w tym sceny wycite i zastpione, a take przenikanie si brytyjskiego slangu i odniesie do popkultury. Na przykad w scenie, w której John Inman odczytuje nominowanych do nagród teatralnych, zamiast Brytyjczyków wymienia si trzech amerykaskich aktorów.

krytyka

ywa, czasami nieco krucha komedia, pena wyobrani i przyjemnych dialogów, nawet jeli niektóre zgryliwe machnicia oka si zbyt bez smaku.

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. ^ Rita Kempley: The Tall Guy . W: The Washington Post , Washington Post Company, 1990. ródo 23 sierpnia 2008. 
  2. ^ The Tall Guy Review . W: Film Channel 4 . Channel 4. ródo 23 sierpnia 2008.
  3. Mike Sutton: Wysoki facet . W: DVD Times . 7 lutego 2003. ródo 23 sierpnia 2008.
  4. cieka dwikowa The Tall Guy (1989) . W: Mooviees.com . 2002. Zarchiwizowane od oryginau w dniu 24 lipca 2011 r. Informacje: Link do archiwum zosta wstawiony automatycznie i nie zosta jeszcze sprawdzony. Sprawd oryginalny i archiwalny link zgodnie z instrukcjami, a nastpnie usu to powiadomienie. ródo 23 sierpnia 2008 r. @ 1@ 2Szablon: Webachiv / IABot / www.mooviees.com
  5. Duga ndza. W: Lexicon of International Films . Serwis filmowy , dostp 2 marca 2017 .Szablon: LdiF / Maintenance / Access used 

Opiniones de nuestros usuarios

Joanna Bartkowiak

Uważam, że ten wpis o zmiennej Duga ndza jest sformułowany bardzo ciekawie, przypomina mi lata szkolne. Jakie piękne czasy, dzięki za sprowadzenie mnie do nich.

Milena Sowiński

Zgadza się. Zawiera niezbędne informacje o Duga ndza.