Duet z SeattleInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Duet z Seattle. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Duet z Seattle zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Duet z Seattle i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Duet z Seattle. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Duet z Seattle! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Duet z Seattle, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Serial telewizyjny
Tytu niemiecki Duet z Seattle
Tytu oryginalny Pan i Pani Smith
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Oryginalny jzyk jzyk angielski
rok 1996
dugo 45 minut
Odcinki 13 w 1 sezonie
gatunek muzyczny Zbrodnia , szpiegostwo
Pierwsza transmisja 20 wrzenia 1996 (USA) na CBS

Pierwsza audycja w jzyku niemieckim
12 marca 1999 w ORF 1
zawód

Seattle Duo (oryginalny tytu: Mr. & Mrs. Smith ) to 13-czciowy amerykaski serial telewizyjny, który zosta wyemitowany w CBS 20 wrzenia 1996 roku . Po dziewiciu odcinkach serial zosta odwoany; ostatnie cztery odcinki, które zostay ju wyprodukowane, pocztkowo nie byy ju pokazywane. Pierwsza niemieckojzyczna emisja wszystkich 13 odcinków odbya si od 12 marca 1999 r. Na ORF 1 , w Niemczech od 16 marca 1999 r. Na RTL II .

wtek

Agenci, pan Smith i pani Smith, pracowali jako szpiedzy przemysowi dla rónych stron i tak czsto wchodzili sobie w drog. Teraz maj stworzy zespó jako para pod now tosamoci w imieniu prywatnej agencji ochrony Factory i musz si pozbiera, chocia te si do siebie zbliaj. Twój klient, Mr. Big, daje obu szpiegom nowe zadanie w kadym odcinku.

Lista odcinków

 1. Kim jest pani Smith (Pilot)
 2. Upadek St. Louis (odcinek podmiejski)
 3. Wycieczka na Karaiby (drugi odcinek)
 4. Atak trucizny (odcinek Biedna, aosna piosenkarka)
 5. The Wine Mafia (The Grape Escape)
 6. Szpiedzy w niebezpieczestwie (odcinek wydawniczy)
 7. The Wrong Doctor (odcinek Coma)
 8. The Abduction (The Porwanie)
 9. Niebezpieczny wynalazek (odcinek lotu kosmicznego)
 10. Skandal seksualny (odcinek The Big Easy)
 11. Nielegalna transakcja (The Impossible Mission)
 12. Niebezpieczna przeszo (odcinek Bob)
 13. A New Beginning (The Sins of the Father Episode)

linki internetowe

Opiniones de nuestros usuarios

Sebastian Karczewski

Uznałem, że informacje, które znalazłem na temat zmiennej Duet z Seattle, są bardzo przydatne i przyjemne. Gdybym musiał umieścić 'ale', może to oznaczać, że nie jest wystarczająco wyczerpujące w swoim sformułowaniu, ale poza tym jest świetne.

Ala Muszyński

Bardzo ciekawy ten post o Duet z Seattle.

Tom Kubiak

Myślałem, że wiem już wszystko o zmiennej, ale w tym artykule zweryfikowałem, że pewne szczegóły, które uważałem za dobre, nie były tak dobre. Dziękuję za informacje.