Duch nocyInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Duch nocy. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Duch nocy zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Duch nocy i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Duch nocy. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Duch nocy! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Duch nocy, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny Duch nocy
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 1953
dugo 86 minut
Klasyfikacja wiekowa FSK 6
Prt
Dyrektor Carl Boese
scenariusz Curth Flatow
wedug pomysu Rudolfa Dortenwalda
produkcja Hans Georg Dammann
Herbert Obscherningkat
muzyka Hans-Martin Majewski
aparat fotograficzny Walter Hrich
skaleczenie Erhart H. Albrecht
zawód

oraz Josef Sieber , Max Walter Sieg , Günther Jerschke , Horst von Otto , Helmut Peine

Das Nachtgespenst to niemiecki zabawny dramat kryminalny z 1953 roku Carla Boese z Hansem Reiserem i Liselotte Pulver w rolach gównych.

akcja

W maym angielskim miasteczku Blackmoor odbywa si kongres Union of Millionaires. Aby zagwarantowa integralno zamonych uczestników, wielu prywatnych detektywów jest zatrudnionych jako gwarantów bezpieczestwa. Pomimo tej masowej ochronnej obecnoci, sprytnemu gangowi oszustów zwanym Nocnym Duchem udaje si wama do sejfu hotelu i ukra znaczne sumy pienidzy. Teraz na scen wkracza bystra gospodyni Trixie, która uwielbia poera powieci kryminalne przez cae ycie i tylko czeka, by w kocu przey ekscytujc przygod.

Trixie natychmiast zabiera si do pracy i samodzielnie prowadzi dochodzenie. Towarzyszy jej mody, obiecujcy autor, który zdoby ju pewn saw jako pisarz kryminaów Conny Cooper. W rzeczywistoci obaj trafiaj na trop zodziei, a w kocu udaje im si rozbi gang i wsadzi swoich czonków, w tym nieco gupich facetów Wadysawa i Gustawa, pod klucz. Trixie otrzymuje hojn nagrod, a take zdobya serce Conny Coopera.

Uwagi produkcyjne

Film powsta w cigu miesica od 25 czerwca do 25 lipca 1953 roku w Niendorf an der Ostsee / Timmendorfer Strand i mia premier 4 wrzenia 1953 roku w koloskim Residenz Theater. 31 sierpnia 1963 roku w ZDF odbya si niemiecka premiera telewizyjna.

Kierownikiem produkcji by Helmut Ungerland . Struktury filmowe zostay wykonane przez Mathiasa Matthiesa i jego on Ellen Schmidt w studiach filmowych w Hamburg-Wandsbek , a kostiumy stworzya Irms Pauli . Werner Pohl zapewni dwik, Bully Buhlan zapewni wokale.

Aktorka drugoplanowa Elena Luber i reyser Boese pobrali si ze sob.

Recenzje

W Der Spiegel mona przeczyta: Chwiejny reyser Carl Boese da si zarazi zwinnym urokiem swojej gwiazdy Liselotte Pulver i poprowadzi to zbrodnicze groteskowe wiato i obszerno, niezwykle rzadko pozwalajc odej zamieszaniu.

Leksykon midzynarodowym filmie mówi: komedia parodiuje utartych motywów i stereotypy fabuy film kryminalny. Mao wymagajce, ale z wiksz wyobrani i grane ywsze ni porównywalne niemieckie filmy z lat 50-tych .

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. ^ Duch nocy w Der Spiegel 40/1953
  2. Duch nocy. W: Lexicon of International Films . Serwis filmowy , dostp 31 padziernika 2019 .Szablon: LdiF / Maintenance / Access used 

Opiniones de nuestros usuarios

Edyta Dziedzic

Dla takich jak ja szukających informacji na temat Duch nocy, jest to bardzo dobra opcja.

Liliana Laskowski

Świetny post o Duch nocy.

Aneta Kamiński

Ten wpis o Duch nocy był właśnie tym, co chciałem znaleźć.