Drugie królestwoInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Drugie królestwo. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Drugie królestwo zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Drugie królestwo i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Drugie królestwo. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Drugie królestwo! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Drugie królestwo, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Drugi królestwo jest powie historyczna przez Rebecca Gable od roku 2000 .

zawarto

Mody Anglik Cædmon zosta ciko ranny podczas duskiego ataku piratów w 1064 roku i od tamtej pory kuleje. Kiedy Harold Godwinson , potny hrabia Wessex , jest w drodze do Normandii, aby przynie wiadomo od króla Anglii, Edwarda Wyznawcy , do ksicia Williama , zatrzymuje si w Helmsby i prosi swojego przyjaciela, ojca Cædmona, o dostarczenie mu mediator, któremu moe zaufa i który mówi po angielsku i normandzku, aby nie musie polega na towarzyszcych mnichach jako tumaczach.

Ojciec Cædmona wysya Cædmona do Normandii, aby wykona to zadanie , poniewa jego matka równie jest Normandi i uczya swoje dzieci Normana i jest lojalna wobec Harolda Godwinsona. Na przeprawie hrabia Wessex i jego wita zostaj rozbici i schwytani przez nieuczciwego wasala Williamsa, Guya de Ponthieu . Po pewnym czasie Cædmon udaje si uciec do Williama, który nastpnie wysya wiadomo do swojego wasala z prob o uwolnienie winiów i samodzielne udanie si na dwór Williama. Cædmon niechtnie wciela si w rol porednika midzy angielsk szlacht a normandzkim ksiciem Williamem.

W 1066 wraca z Wilhelmem, którego Anglia nazywa Wilhelmem Zdobywc. Po bitwie pod Hastings Cædmon ponownie jest porednikiem, tym razem midzy normaskim zdobywc a jego wasnym ludem. W ten sposób stwarza wielu wrogów, ale jest na korzy króla, który nawet wtedy by okrutny. Czsto rozdarty midzy lojalnoci wobec króla i jego ludu, czsto naraa to na niebezpieczestwo, gdy staje w obronie swojego ludu przed Wilhelmem. Kilka razy trafia do wizienia, zostaje wygnany lub upada na korzy króla. Kiedy wychodzi na jaw, e Cædmon kocha Alies, on jego najlepszego przyjaciela Etienne'a i siostr jego arcy wroga Luciena de Ponthieu, król odrzuca go za t nieprzyzwoit czynno. Jednak po raz kolejny Cædmonowi udaje si odzyska przychylno i zmniejszy przepa midzy dwoma narodami.

Historia Cædmona biegnie równolegle do historii jego wielkiej rodziny, takiej jak jego ojciec, który zgin w bitwie pod Hastings, jego matka, normaska uzdrowicielka, jego brat Dunstan, wieczny buntownik przeciwko Williamowi, jego siostra Hyld, która polubia Duczyka pirat, który zrani Cædmon itp. Innymi wanymi postaciami s brat Williama Odo von Bayeux , biskup, a take Wulfnoth Godwinson , brat Harolda Godwinsona i mnich Oswald. Historia jest opowiadana z perspektywy Cædmona, ale z autorskim stylem narracji.

Uwagi

Historia o gównym bohaterze jest fikcyjna, ale ta fabua jest zintegrowana z rzeczywistym procesem historycznym. Na potrzeby tej powieci Rebecca Gablé, która jest wyszkolon mediewistk , udaa si w podró badawcz do Anglii. Ksika zostaa wydana przez Lübbe i jest teraz dostpna równie w mikkiej oprawie.

wydatek

suchowisko radiowe

Dhv der Hörverlag, ISBN 3-86717-093-2 , 6 pyt CD, czas odtwarzania ok. 340 minut, w tym z Matthiasem Koeberlinem , Udo Schenkiem , Volkerem Lechtenbrinkiem .

linki internetowe

Opiniones de nuestros usuarios

Borys Wolski

Wreszcie artykuł o Drugie królestwo, który jest łatwy do przeczytania.

Karina Sobczak

Podane informacje o zmiennej Drugie królestwo są prawdziwe i bardzo przydatne. Dobrze.

Roman Baranowski

Wreszcie! W dzisiejszych czasach wydaje się, że jeśli nie piszą artykułów składających się z dziesięciu tysięcy słów, to nie są szczęśliwi. Panowie autorzy treści, to TAK to dobry artykuł o Drugie królestwo.

Andrzej Szczepaniak

To dobry artykuł dotyczący Drugie królestwo. Podaje niezbędne informacje, bez ekscesów.