Drugi razInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Drugi raz. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Drugi raz zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Drugi raz i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Drugi raz. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Drugi raz! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Drugi raz, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
niemiecki tytu Drugi raz
Tytu oryginalny La seconda volta
Kraj produkcji Wochy , Francja
Oryginalny jzyk Woski
Rok wydania 1995
dugo 80 minut
Prt
Dyrektor Mimmo Calopresti
scenariusz Heidrun Schleef
Francesco Bruni
Mimmo Calopresti
produkcja Nella Banfi
Angelo Barbagallo
Nanni Moretti
muzyka Franco Piersanti
kamera Alessandro Pesci
ci Claudio Cormio
zawód

Drugi raz to film Mimmo Calopresti z 1996 roku. Film opowiada histori dwojga ludzi, którzy z racji swojej przeszoci z trudem mog si do siebie zbliy.

akcja

Profesor ekonomii Alberto Sajevo yje w odosobnieniu w Turynie. Przey atak Czerwonych Brygad . Ale kula wci jest w jego gowie. Pewnego dnia przypadkowo wpada na Lis Venturi. Zastrzelia go wtedy. Lisa odsiaduje teraz dugi wyrok wizienia. Jednak jako outdoorworker w cigu dnia pracuje w biurze firmy. Powoli zaczynaj si sob interesowa, ale tak naprawd nie mog si nawzajem zrozumie ani zaakceptowa, poniewa ich historia stoi na ich drodze.

Nagrody

David di Donatello 1996 dla najlepszej aktorki Valeria Bruni Tedeschi i najlepszej aktorki drugoplanowej Mariny Confalone

Nastro d'Argento 1996 dla najlepszych producentów Nanni Moretti i Angelo Barbagallo

Midzynarodowy Festiwal Filmowy w Chicago dla najlepszego filmu fabularnego Mimmo Calopresti

krytyka

W swoim debiucie w filmie dokumentalnym Mimmo Calopresti udao si stworzy potn i intensywn psychodram z wieloma spoecznie krytycznymi momentami, w których Nanni Moretti przeladuje swojego byego oprawc jako ofiar woskiego terroryzmu w latach 80..

- prisma.de

Pierwszy film nakrcony z wdzikiem i inteligencj, który w wiarygodny sposób radzi sobie ze zoonym tematem. Dokadnie w opisie rodowiska spoecznego i znakomicie zagrany, film ma wysoki stopie intensywnoci i ludzkiego ciepa.

- Leksykony filmów midzynarodowych

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Drugi raz. W: pryzmacie . ródo 1 maja 2021 .
  2. Drugi raz. W: Leksykon Filmów Midzynarodowych . Serwis filmowy , dostp 2 marca 2017 r . 

Opiniones de nuestros usuarios

Norbert Maciejewski

Ładny artykuł z _zmienna.

Kacper Kamiński

Mój tata rzucił mi wyzwanie, abym odrobił pracę domową bez używania czegokolwiek z Wikipedii. Powiedziałem mu, że mogę to zrobić, przeszukując wiele innych witryn. Na szczęście znalazłem tę witrynę, a ten artykuł o zmiennej Drugi raz pomógł mi odrobić pracę domową. wpadłem w pokusę pójścia na Wikipedię, bo nie mogłem znaleźć nic o zmiennej _, ale na szczęście znalazłem ją tutaj, bo wtedy mój tata sprawdził historię przeglądania, żeby zobaczyć, gdzie był. przejdź do Wikipedii? Mam szczęście, że znalazłem tę stronę i artykuł o Drugi raz tutaj. Dlatego daję ci moje pięć gwiazdek.

Blazej Mazurkiewicz

Artykuł o Drugi raz jest kompletny i dobrze wyjaśniony. Nie dodawałbym ani nie usuwał przecinka.